Ряженка• 2 часа назад

Оцифрування трудової книжки.

Я працюю і мою трудову книжку оцифрували кадри , але тепер чую , що потрібно оцифрувати диплом, свідоцтво про народження дітей, військовий квиток для чоловіків. Це прийдеться робити самому!!!???
Танго утрьох• 2 часа назад
Так. Сфоткайте і в кабінеті ПФУ відправте.
автор Ряженка • 2 часа назад
Ответ дляПік Антна
Так. В Дії чи Приваті.
Дякую.
автор Ряженка • 2 часа назад
Ответ дляНевгамовна сила
І навчання входить в страховий стаж лише до 2004 року. Після - ні.
В мене до 2004
Невгамовна сила• 2 часа назад
Ответ дляРяженка
В мене до 2004
Тоді скануйте і надсилайте диплом та додаток до диплому, де вказана денна форма навчання
Сегодня я не я• 2 часа назад
Приходите у відділ кадрів, і вам все роблять. У всякому разі і в мене і в чоловіка, і на моїй колишній роботі саме так
Фляшунька• 2 часа назад
Ответ дляРяженка
Так це треба ,ще зробити цифровий підпис
Це легко. Через банк, де оформлена карта
Фляшунька• 2 часа назад
Ответ дляФоточки нема
А свідотство про одруження навіщо?
Зміна призвіща
Фоточки нема• 2 часа назад
Ответ дляСегодня я не я
Нам на роботі роздали трудові на руки і сказали щоб кожен самостійно це робив
Заздрість то погано• 2 часа назад
Ответ дляКолупалочка
Вони бачать тільки з 2004 року.
Тобто тим, хто працював офіційно вже після 2004 не треба оцифровувати документи?
Сегодня я не я• 2 часа назад
Ответ дляФоточки нема
Ну тоді робіть самі, це зовсім не складно.
Але дивно поводиться роботодавець.ПФУ наголошував,що цим насамперед повинні займатись роботодавці.
Лепетун• 1 час назад
Ответ дляНевгамовна сила
не в страховий, а в загальний
Некомильфо• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
Я не змінювала прізвище при одруженні. І ще не зрозуміло нащо свідотства дітей
Мозги есть? Если не работали, то за каждого ребенка добавляют 3 года. Ну, если вам не надо, то не загружайте
к.Буланова• 1 час назад
А якщо я підгрузила тільки трудову, а в ній є запис про університет ,то треба ще дипломи сканувати? Хто знає?
Фоточки нема• 57 минут назад
Ответ дляНекомильфо
Ви якось агресивно налаштовані. Якщо ви уважно читали, то в мене в пенсійному кабінеті дектретні відпустки зараховані до страхового стажу, не зараховані як раз навчання і певні періоди на роботі, коли я працювала, а не була в декреті. А загалом люди з мізками трошки інакше вибудовують своє спілкування з іншими
tori35• 14 минут назад
Я не живу в Украине ,трудовая с 1989 года ,что мне делать кто обьяснит?Куда грузить и что именно ? Карты банковской у меня нет ,дию я не могу загрузить на территории другой страны ( много раз пробовала )( недоступно в вашем регионе).Электронной подписи у меня нет .До какого числа это нужно сделать,а если не сделать то весь стаж сгорит?