Позаземний розум• сегодня в 09:21
Мамы 9ти классников что думаете делать в связи с тем что детям не дают доучится?
Мамы 9ти классников что думаете делать в связи с тем что детям не дают доучится в своей школе и получить полное школьное образование 11 классов?? Это последний класс,который идет по старой программе, остальные уже нуш. И вот из-за реформы детей теперь просто выкидывают на улицу в 9м классе. Нужно переходить в другую школу в 10й класс, в который даже не всех возьмут т.к. нет места для всех.....
Оскорбляю всячески• сегодня в 09:38
Ответ дляПозаземний розум
Я ж написала, из 7ми школ будет одна и туда не всех возьмут
Так всем и не нужно высшее.
Шотуткоїться?• сегодня в 09:38
Ответ дляПродаю витрішки
Навіть няня має знати англійську, щоб подорожувати і вміти спілкуватися при потребі. Загальна ерудиція і знання нікому не були недоречними.
Ви поцікавтеся скільки коштує рік навчання у школі на 1 дитину. Якщо хтось хоче стати нянею зі знанням англійської, для цього є курси англійської чи репетитор.
Оскорбляю всячески• сегодня в 09:39
Ответ дляЭскиз бесконечности
О дурачках’в минусрачки’ я молчу. Это фашисты.
Какое право имеет телка ,сидящая в КУЙове,решать- кому учиться,а кому быть дворником. У детей нет прав совсем?
Вы хоть 9 классов смогли закончить?)
Продаю витрішки• сегодня в 09:40
Ответ дляШотуткоїться?
Людина з вищою освітою сама може стати репетитором. Як мінімум своїм дітям.
Оскорбляю всячески• сегодня в 09:40
Ответ дляШотуткоїться?
Английский учить начинают с младших классов. Если хотят, чтобы ребенок знал. А не просто репетитор помогал с домашкой задорого)
Муркошечка• сегодня в 09:41
Ответ дляЭскиз бесконечности
Виключно мозок вашої дитини вирішує і ваш , як батьків
Шотуткоїться?• сегодня в 09:42
Ответ дляПродаю витрішки
’Дєфачкі, допоможіть із завданням для 2 класу’, ’міряти від 0 чи 1?’ - типові теми на Порадниці, серед отаких мамок ’з вищою освітою’.
муха в кедах• сегодня в 09:42
ну що робити. шукати варіанти.
чи поступати в 10 клас в іншу школу. Чи поступати в 10 клас онлайн. чи закінчувати школу і виирати на який напрямок поступати в училище
Муркошечка• сегодня в 09:43
Ответ дляШотуткоїться?
Ще раз демонструє якість тієї освіти .
А потім в інших темах кричать про тупих європейців без освіти
Зам. зав. Анонима• сегодня в 09:43
Автор, а вы не рассматривали опииму? Я бы не отправляла ребенка в техникум. Моя в 7м. Я даже не рассматриваю вариант ухода после 9го.
Продаю витрішки• сегодня в 09:43
Ответ дляШотуткоїться?
Так вища осіта є куплена. Заочник, який списував курсові на постійній основі, звичайно буде тупити.
Пишу вірші, дорого• сегодня в 09:43
Ответ дляОскорбляю всячески
Откровенно говоря, многим и нет смысла идти в 10 класс. Я вот наблюдаю этих детей в классе у сына, ну они не хотят совсем учиться. Их заставляют родители. Зачем? Уроки прогуливают, хамят.
Хорошо бы сделать поступление в 10 класс по каким-то тестам. Чтобы отсеять тех, кто не тянет.
У дочки были тесты. Но она поступала перед войной. Т.е. 10 класс был 21/22 год. Потом видимо тесты отменили из за войны.
А у коллеги сын сейчас учится в 10 классе в другой школе, придумывает себе болезни чтоб прогулять и остаться дома. Хотя в своей школе учился хорошо.
Шотуткоїться?• сегодня в 09:44
Ответ дляОскорбляю всячески
У моїх дітей змінилося чимало вчителів англійської. Серед когорти вчителів київської спецшколи і гімназії я побачила лише 2 достойних вчителів англійської, то вчителі дійсно топ. Решта - рівень В1, які можуть навчити читати, рахувати, сказати ’май нейм із...’ і то не всіх.
Коленная ложечка• сегодня в 09:46
Ответ дляЭскиз бесконечности
Зачем вы кривляете название города
Зам. зав. Анонима• сегодня в 09:47
Ответ дляСмурфетта
Ви впевнені, що вам не дають довчитися? Бо до нам проходили представники міносвіти та сказали, що для дітей нічого не поміняється в плані навчання. Вони будуть продовжувати навчатися в своєму ліцеї, але по документах закінчать інший. На місто залишилось лише 2 школи з 10-11 кл. Ось вони типу будуть орендувати місця в інших школах , вчителі будуть оформлені пл сумісництву, формально дитина буде навчатися в іншому ліцеї. А фактично - нічого не поміняється. Хоча я не розумію, як можна залишити на місто лише 2 школи з 10-11 кл. У нас зараз 5 9 класів. Ну нехай половина дітей піде у коледжі, все рівно на 2 Кл назбирають. І таких шкіл по місту два десятка. Ну куди підуть ці всі діти? Вони фізично не зможуть потрапити у ті дві школи, що залишаються. Якісь бред
Тр, что Вам рассказали больше похоже на сплетни. Мы же понимаете для чего этот делается?глупыми управлять легче. Убили рабов, плодим новых. Я эту реформу вижу только так. Никто не думает за людей.
Шотуткоїться?• сегодня в 09:47
Ответ дляПродаю витрішки
Так а сенс в такій освіті? В якій країні потрібно 75% з ВО? Вона потрібна лише вузько кваліфікованим спеціалістам, їх і потрібно вчити. Хто не хоче вчитися у середній школі, той не буде вчитися і у старшій. Навіщо оплачувати дурні гроші за перетримку дорослих дітей? Хто надумає взятися за розум - вступить до ВНЗ на базі технікуму чи училища.
Муркошечка• сегодня в 09:47
Ответ дляКоленная ложечка
Зачем вы кривляете название города
Демонструє рівень своєї освіти
Коленная ложечка• сегодня в 09:48
Ответ дляМуркошечка
Демонструє рівень своєї освіти
Это русские так Киев обычно называют, идиоты
Эта_Шикарна)• сегодня в 09:48
Ответ дляМая твая не панимать
Сегодня была новость, что 9-классники смогут доучиться в своей школе.
Звідки ця новина?
Була на зустрічі з Надією Кузьмічовою пару тижнів тому. Реформа запущена, ніхто нічого змінювати не буде.
Зам. зав. Анонима• сегодня в 09:48
Ответ дляШотуткоїться?
Автор, 10 клас це вже дорослі. Їх однолітки можуть взагалі вже окремо жити від батьків і вчитися в технікумах.
цілковито підтримую поділ шкіл, бо старша школа - це не перетримка для дітей, поки батьки на роботі. Це місце, де діти мають вчитися. Туди має бути конкурс. Не всім у житті потрібна ВО, не всі її мають отримувати. Хто планує працювати руками чи на некваліфікованій роботі, той має закінчити технікум чи училище, щоб не витрачати час на те, що йому ніколи в житті не знадобиться. Не бачу жодної трагедії.
14 лет дорослі? 🤯
Гжегож Бженчишчикевич• сегодня в 09:49
Ответ дляПозаземний розум
Які дорослі? ??? 14-15 лет.....
15-16 взагалі-то.
Спілий баклажан• сегодня в 09:49
Ответ дляШотуткоїться?
А не брєд з вищою освітою йти у прибиральниці чи продавцем у Єву? В Україні серед країн Європи був найвищий відсоток людей з вищою освітою. Що це дало? Ні у плані розвитку, ні у плані виробництва не дало нічого.
Ну это не из-за образования, это из-за состояния рынка труда и недоразвитости многих сфер производства. Это надо было решать развитием производственных цепочек, а не тупым сокращением всего остального.
Шотуткоїться?• сегодня в 09:50
Ответ дляЗам. зав. Анонима
14 лет дорослі? 🤯
9 класів закінчують у 15 років. Так,це дорослі. Принаймі настільки, щоб їздити до школи без мами за руку чи щоб вчитися у коледжі.
Продаю витрішки• сегодня в 09:51
Ответ дляШотуткоїться?
По- перше, це верішують батьки разом з дітьми. Бо вони в 14 не дорослі аж ніяк. Особоиво стосується тих, кому їздити на електричках у воєнні часи.
Xвостокрутелка• сегодня в 09:51
Нахрена эти толпы отучившихся-отмучившихся в вузах, если все их дипломы лежат на полках?
Зам. зав. Анонима• сегодня в 09:51
Ответ дляШотуткоїться?
Ні. Моїй дитині буде 14.
Вона закінчує 7 клас і зараз їй 12. Рахуйте.
Продаю витрішки• сегодня в 09:52
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ні. Моїй дитині буде 14.
То треба мати 3 вищих, щоб нарешті порахувати.
Чумацький Шлях• сегодня в 09:52
Ответ дляЭскиз бесконечности
Есть права и есть обязанности. Ребенок должен учиться, а не просиживать штаны в школе, потому что родителям и ему так проще. А то у нас как-то о правах помнят, а об обязанностях соучайно забывают.
ПростоБелка• сегодня в 09:52
Ответ дляПозаземний розум
Колледж в другом городе, ехать надо час туда,потом час обратно.Не думаю что это хорошая идея в 14 лет под постоянными тревогами....
А если он закончит 11 классов, то не пойдет дальше учиться из-за тревог? Не понимаю Ваших переживаний. Если нет 11 класса, пусть идёт в техникум, колледж, Вам верно посоветовали выше. Или переведите в другую школу... Или Вы боитесь от класса и одноклассников оторваться? В чем Ваша проблема?