Смешнюча• сегодня в 13:26
Дівчатка, Ваша думка оригінал Versense, чи ні?
Добрий день. Допоможіть визначити, батч код не знаходить. Два дні стояли запаковані, думала повертати чи ні, зараз розпакувала. Хочу лишити аромат, але не хочу підтримувати продаж підробок
30 мл. Батч код на коробці та флаконі однаковий, не пробивається
На дні він на наклейці
Сундучок с каникулами• сегодня в 13:32
Парфюмерия не подлежит возврату, так что можно было распаковать хоть в первую секунду после получения.
Тра Ля Ля• сегодня в 13:51
Ответ длядолой_лама
У меня такие же по виду в Дугласе брала.
В дугласе польском паль тоже продают. Я шанель мужу купила - ну ужас. Что-то похожее и не стойкое
Смешнюча
• сегодня в 14:04
Ответ дляСундучок с каникулами
На нотіно брала, в першу добу написала їм незадоволення, що код не б´ється. В них є повернення, запевнили,що оригінал і що можу повернути
Смешнюча
• сегодня в 14:05
Ответ дляТра Ля Ля
В еве?
Нотіно
Зараз вже бризнулксь. Кришка досить щільно сидить, прям нелегко зняти. Пробка повітряна була, десь 1-1,5 натискання
Аромат поки норм, але я його знаю лише з мініатюри , давно був. Флакону не було
Смешнюча
• сегодня в 14:09
Ответ дляТра Ля Ля
В еве?
От де де, а я єві я не беру. Колись замовила по акції наосліп на нотіно кельвін кляйн TO YOU. Замовляла під гіпнозом знижок, вночі, оплатила. Вдень пішла в єву хоч потестити, що я купила. Моє розчарування, спирт спиртом. Хоч цей аромат бюджетних, не дуже грає і нічого від нього я не очікувала, обливашка на щодень
Засмутилася
В отримала з нотіно значно кращий аромат, стійкий, приємний
Після того для мене Єва по парфумам це просто трішки затемтити невідомий аромат, щоб знати його напрямок. Все
Хоч косметику там беру, але в мене все бюджетне
Засмутилася
Смешнюча
• сегодня в 14:11
Дякую, хто приділив час та написав свою думку. Аромат залишу, на весну він хороший, ціна менше 1500 була, просто не хотілось саме покупки підробок підтримувати. Надіюсь, це оригінал
Смешнюча
• сегодня в 15:11
Напишіть ,хоч за що синю голову ставите:) чи коментар, що вас обурило в моїх постах