Не заздріть тьоті• вчера в 17:24

Хто недавно купував робот-пилосос, які моделі зараз адекватні і чи є сенс без

без станції?
Сарафанное радио• вчера в 17:26
Убирают-то они одинаково, просто или вы сами мусор выкинете и щетку помоете, или он это сделает сам, но в два раза дороже.))
Гага Газу• вчера в 17:35
Як це без станції? Навіть звичайний робот має станцію, на яку повертається після прибирання, щоб зарядитися. В мене був. Сяомі років 5-6, але буквально недавно полетіла батарея. Нарікань на його роботу не було. Розхідники замовляла з Алі.
Зараз вже взяла миючий.
Все залежить від ваших вимог і фінансів.
Сарафанное радио• вчера в 17:44
Ответ дляГага Газу
Зараз вже взяла миючий.
Скорее всего, имеется в виду станция очистки, когда после уборки он скидывает мусор и моет свои щетки сам. У меня такой на 2м этаже, тк там только обычный санузел. А на 1м этаже есть технический санузел, где моем собаку и тряпки для пола, и там обычный робот, который я сама мою.
Мания-Величия• вчера в 18:26
Робот пылесос полная, чепуха.Если устроит приблизительная уборка то еще можно его купить.А так
это ни о чём.в углы не заедет, опять же всё вокруг да около .Мелкие крошки надо после него обычным пылесосом доводить до идеальности.Что мне нравится, это мойщик окон, только квадратный
Гуру троллинга• вчера в 19:12
Роборок с8, без станції. Більше року користуюсь. Дуже подобається.
Станцію можна докупити. Але вона не дешева.
Купувала більше для щоденного прибирання кухні, де більш всього забруднено.
Зручні налаштування прибирання, мапа, українська озвучка.
Докупила мопи на Тему, відмінно миють.
Гага Газу• вчера в 19:34
Ответ дляСарафанное радио
Ясно, в мене тепер такий. Непоганий варіант освіжити кімнату. Але плінтуси, під вікнами вже самостійно приходиться