Точная копия плова• вчера в 18:13
Дарственная. Вопрос.
Оформит ли нотариус (частный)дарственную, если нет техпаспорта на квартиру? Спасибо
Точная копия плова
• вчера в 18:16
Ответ дляКапуста Маша
Так
Дякую. А може підкажете, яка зараз вартість такої послуги?Хоч приблизно?
Я не Тролль• вчера в 18:19
Ответ дляКапуста Маша
Що саме як?
Звичайно
Без тех.паспорту. Дані для дарчої треба не просто з тех.паспорту, а з довідки, яка зараз видається в бті на основі тех.паспорту
Я не Тролль• вчера в 18:21
Ответ дляТочная копия плова
12 тис, я в листопаді сплачувала дарування. Сам договір 10тис.+ ще якісь платежі на 2 тис набігло
Плюс в бті довідка 800, на основі данних тех.паспорта, виданому в 2023
Капуста Маша• вчера в 18:25
Ответ дляТочная копия плова
Це залежить від нотаріуса ( вартості його послуг).
А потім від оцінки майна - будуть нараховувати відсотки. Оцінка скільки обійдеться
Так важливо яка ступінь рідства між сторонами.
Десь тисяч 10-15.
Капуста Маша• вчера в 18:28
Ответ дляЯ не Тролль
У грудні все зробили без. Технічний паспорт був у мене. Племінник на свою матір робив дарування.
Ми в різних містах. Все успішно пройшло.
Капуста Маша• вчера в 18:32
Ответ дляЯ не Тролль
А взагалі запитання було - чи нотаріус оформить без техпаспорту - оформить.
А довідка про оцінку можливо є, або ж іншим способом візьмуть дані для неї - в реєстрі , наприклад
Точная копия плова
• вчера в 18:38
Ответ дляЯ не Тролль
Дякую.
Точная копия плова
• вчера в 18:40
Ответ дляКапуста Маша
Десь тисяч 10-15.
Від чоловіка дружині. Я так розумію, що тех паспорту немає, квартиру отримали спадщиною.
Точная копия плова
• вчера в 18:40
Ответ дляКапуста Маша
Дякую.
Я не Тролль• вчера в 18:57
Ответ дляТочная копия плова
Якщо спадщина, то виготовляли новий тех.паспорт, підчас прийняття.. Можна по старому, при наступних нотаріальних діях треба виготовляти новий на основі набутих прав власності. Питання вирішується в вартості і термінах
Я не Тролль• вчера в 18:58
Ответ дляКапуста Маша
Вони собі могли виготовити чи довідку, чи тех.паспорт. А Ваш був у Вас
Точная копия плова
• вчера в 21:52
Ответ дляЯ не Тролль
Дякую. Треба пошукати, але я такого документа не пам´ятаю...
Я не Тролль• 6 минут назад
Ответ дляТочная копия плова
Якщо є право власності+ довідка з оцінкою, то зробити тех.паспорт не проблема зовсім.
Взагалі квартира приватизована?