Ганцю в кєдах• 16 марта в 09:39

Где одеваются ваши подростки?

Где покупаете детям 12 лет одежду, кроме зары? вроде уже и из детского выросла ( в плане моделей) и до взрослого не доросла в размерах.
Гарачий Чокалад• 16 марта в 10:20
Ответ дляКукусики
Ещё юникло, Хилфигер и геп. Но уже рост 168, поэтому в детском отделе больше не купишь (
Я со своим 176 недавно купила свитер в уникло))).
Пишу з калідору• 16 марта в 10:22
Ответ дляБайрактарна
Це завжди разом з дитячим
Нет, оно отдельно всегда. До 152 ещё может быть с детским, но в основном 152-158-164 и дальше висит уже на отдельном стенде.
У моей сейчас рост 158, я вот с прошлого года уже перешла с детского отдела с ней в подростковый.
Файна цьоця• 16 марта в 10:26
Ответ дляГанцю в кєдах
142 теж пройшли, там майже весь гардероб був з зари. Але вже велика. Всі навкруги зару носять. Дуже часто в дівчат однаковий одяг. Було таке, що в трьох і таборі були однакові футболки 😅 але найвеселішу в цьому віці взуття. В доньки бус 34-35. Дитячі моделі вже не купиш, а в дорослих таких розмірів немає
Так! В них на танцях половина дівчат вдягаються в Зарі, цієї зими у трьох були однакові чорні куртки. Один раз таки переплутали де чия і менша дівчинка пішла додому в курточці на 2 розміри більше.
Взуття це окремий біль. Зараз 35 розмір, відносно легко купити лише кроси та крокси.
автор Ганцю в кєдах • 16 марта в 10:56
Ответ дляЯк ухурделю
В 12 років донька мала росте 175. Це були дорослі магазини в розмірі хс.
О, ну це точно дорослий відділ вже.
Моя поки що 150 +-
автор Ганцю в кєдах • 16 марта в 10:59
Ответ дляЯк ухурделю
У мене 35 розмір. Я доросла. Взуття купую в дорослих магазинах. Але частіше в стоках. Бо там брендове круте взуття за дуже дешево в 35-36 розмірі.
В доньки вже 37, переросла цю проблему.
А так, об´їздили купу магазинів тоді. Довелось купляти найк за 6000 тоді 🤷‍♀️
автор Ганцю в кєдах • 16 марта в 11:00
Ответ дляНалогообложу
З українських ніжно любить Goldi, їх xs цілком підходить для худенького підлітка. Трохи раніше подобалось бюджетне Вайкікі. Ну і Зара де ж без неї)
Goldi не чула. Пішла гуглити
автор Ганцю в кєдах • 16 марта в 11:02
Ответ дляНесемо світло разом
Можете дивитися H&M, C&A, трапляються гарні речі, якраз плюс/мінус на сезон; якщо вмієте, то замовляєте самі, якщо ні - то через посередника або готове, навіть тут дівчата пропонують свої послуги перевізника. Також непогані речі в Next (в них є доставка в Україну, через сайт можна напряму замовити). З наших сайтів по спортивному гарному одягу є Марафон та Естафета, там, особливо під час знижок можна впіймати маленькі розміри S, XS з гарною знижкою, є доставка новою поштою. Особисто я люблю ці сайти. В жіночому відділі, та й в чоловічому можна покапатися гарненько та щось знайти. Там більше спортивний одяг, хоча і не тільки.
Дякую за поради, так, все вмію, забула про ці бренди, подивлюсь ) я так замовляла на осінь m&s, але шось я пропустила всі знижки 😅
автор Ганцю в кєдах • 16 марта в 11:05
Ответ дляУкр_жіночка
Вчора якраз ходили.
Дві речі 4000)) але вона часто хоче одяг
Тому купую те, що подобається
Ще convers кеди їдуть
Ральф я замовляю в США зазвичай, не дивились там? Якщо робити велике замовлення, то економія непогана виходить, на відміну від наших цін. Чи ви не в Україні?

А сорі, в вас us polо, переплутала. Забула за цей бренд, дякую!
В них на турецькому сайті дуже класні ціни, але в мене жодного разу не вийшло замовити ((
Укр_жіночка• 16 марта в 11:06
Ответ дляГанцю в кєдах

В Україні. Прийшла, побачила, купила те, що подобається.
З дітьми в мене така тактика
автор Ганцю в кєдах • 16 марта в 11:07
Ответ дляОбнимашкина
Сэконд
Знаю багато хто купляє і класні речі знаходять. Та не хочу (( в мене флешбек в дитинство. Як я ходила і дивилась на улітку та мріяла купити щось звідти, а не з речей на вагу (((( якщо дозволяли собі купити з уйінки, то для мене це було свято
автор Ганцю в кєдах • 16 марта в 11:08
Ответ дляПоследний вагон
Аналогично. Не парюсь, так как это всего лишь тряпки. И сама там одеваюсь. И качество не сравнить, и не носишь одинаковое со многими. Запах давно научилась убирать.
А как убираете запах?
автор Ганцю в кєдах • 16 марта в 11:09
Ответ дляГарачий Чокалад
Из какой страны заказываете? Или он один?
автор Ганцю в кєдах • 16 марта в 11:10
Ответ дляФайна цьоця
Нам на 35 все ж таки довелось взяти найк без знижок в підлітковому відділі. Щось за адекватну ціну ми так і не знайшли тоді.
Последний вагон• 16 марта в 11:36
Ответ дляГанцю в кєдах
А как убираете запах?
Замачиваю в воде с жидким мылом и уксусом + соль добавляю (это уже забобон, от чужой энергетики) на несколько часов/сутки. Стираю ,и вешаю на улицу на 3/5 дней (от погоды зависит). Никаких запахов.
ПП-шница• 16 марта в 12:07
Сын 13 лет cropp, house, New Yorker, Bershka, adidas, reserved и H&M еще детский отдел на рост 170
Щебетуха• 16 марта в 12:15
Ответ дляПоследний вагон
І що там за качєство ?
В тих секахта зара, манго, джордж, марк спенсер і тд і тп. Це все можна купити нове і не за всі гроші світу, а не лахміття з сека позаминулого століття колекції невідомо ким ношене.
І так, коли фінансово було туго, то дитині теж там купляла речі в школу чи двір - тіж зара, манго джинси, футболки некст. І робила я це не від того, що там якісно, а банально грошей не вистачало, бо одяг горів. Тому не треба лукавити
Файна цьоця• 16 марта в 13:59
Ответ дляГанцю в кєдах
Ми десь пару тижнів тому взяли в Мегаспорті кроси Найк за 2500. Легкі, для танців потрібні і потім вона їй влітку носитиме