Ганцю в кєдах• 16 марта в 09:39
Где одеваются ваши подростки?
Где покупаете детям 12 лет одежду, кроме зары? вроде уже и из детского выросла ( в плане моделей) и до взрослого не доросла в размерах.
Гарачий Чокалад• 16 марта в 10:20
Ответ дляКукусики
Ещё юникло, Хилфигер и геп. Но уже рост 168, поэтому в детском отделе больше не купишь (
Я со своим 176 недавно купила свитер в уникло))).
Пишу з калідору• 16 марта в 10:22
Ответ дляБайрактарна
Це завжди разом з дитячим
Нет, оно отдельно всегда. До 152 ещё может быть с детским, но в основном 152-158-164 и дальше висит уже на отдельном стенде.
У моей сейчас рост 158, я вот с прошлого года уже перешла с детского отдела с ней в подростковый.
Файна цьоця• 16 марта в 10:26
Ответ дляГанцю в кєдах
142 теж пройшли, там майже весь гардероб був з зари. Але вже велика. Всі навкруги зару носять. Дуже часто в дівчат однаковий одяг. Було таке, що в трьох і таборі були однакові футболки 😅 але найвеселішу в цьому віці взуття. В доньки бус 34-35. Дитячі моделі вже не купиш, а в дорослих таких розмірів немає
Так! В них на танцях половина дівчат вдягаються в Зарі, цієї зими у трьох були однакові чорні куртки. Один раз таки переплутали де чия і менша дівчинка пішла додому в курточці на 2 розміри більше.
Взуття це окремий біль. Зараз 35 розмір, відносно легко купити лише кроси та крокси.
Ганцю в кєдах
• 16 марта в 10:56
Ответ дляЯк ухурделю
В 12 років донька мала росте 175. Це були дорослі магазини в розмірі хс.
О, ну це точно дорослий відділ вже.
Моя поки що 150 +-
Ганцю в кєдах
• 16 марта в 10:59
Ответ дляЯк ухурделю
У мене 35 розмір. Я доросла. Взуття купую в дорослих магазинах. Але частіше в стоках. Бо там брендове круте взуття за дуже дешево в 35-36 розмірі.
В доньки вже 37, переросла цю проблему.
А так, об´їздили купу магазинів тоді. Довелось купляти найк за 6000 тоді 🤷♀️
Ганцю в кєдах
• 16 марта в 11:00
Ответ дляНалогообложу
З українських ніжно любить Goldi, їх xs цілком підходить для худенького підлітка. Трохи раніше подобалось бюджетне Вайкікі. Ну і Зара де ж без неї)
Goldi не чула. Пішла гуглити
Ганцю в кєдах
• 16 марта в 11:02
Ответ дляНесемо світло разом
Можете дивитися H&M, C&A, трапляються гарні речі, якраз плюс/мінус на сезон; якщо вмієте, то замовляєте самі, якщо ні - то через посередника або готове, навіть тут дівчата пропонують свої послуги перевізника. Також непогані речі в Next (в них є доставка в Україну, через сайт можна напряму замовити). З наших сайтів по спортивному гарному одягу є Марафон та Естафета, там, особливо під час знижок можна впіймати маленькі розміри S, XS з гарною знижкою, є доставка новою поштою. Особисто я люблю ці сайти. В жіночому відділі, та й в чоловічому можна покапатися гарненько та щось знайти. Там більше спортивний одяг, хоча і не тільки.
Дякую за поради, так, все вмію, забула про ці бренди, подивлюсь ) я так замовляла на осінь m&s, але шось я пропустила всі знижки 😅
Ганцю в кєдах
• 16 марта в 11:05
Ответ дляУкр_жіночка
Вчора якраз ходили.
Дві речі 4000)) але вона часто хоче одяг
Тому купую те, що подобається
Ще convers кеди їдуть
Тому купую те, що подобається
Ще convers кеди їдуть
Ральф я замовляю в США зазвичай, не дивились там? Якщо робити велике замовлення, то економія непогана виходить, на відміну від наших цін. Чи ви не в Україні?
А сорі, в вас us polо, переплутала. Забула за цей бренд, дякую!
В них на турецькому сайті дуже класні ціни, але в мене жодного разу не вийшло замовити ((
Укр_жіночка• 16 марта в 11:06
Ответ дляГанцю в кєдах
В Україні. Прийшла, побачила, купила те, що подобається.
З дітьми в мене така тактика
Ганцю в кєдах
• 16 марта в 11:07
Ответ дляОбнимашкина
Сэконд
Знаю багато хто купляє і класні речі знаходять. Та не хочу (( в мене флешбек в дитинство. Як я ходила і дивилась на улітку та мріяла купити щось звідти, а не з речей на вагу (((( якщо дозволяли собі купити з уйінки, то для мене це було свято
Ганцю в кєдах
• 16 марта в 11:08
Ответ дляПоследний вагон
Аналогично. Не парюсь, так как это всего лишь тряпки. И сама там одеваюсь. И качество не сравнить, и не носишь одинаковое со многими. Запах давно научилась убирать.
А как убираете запах?
Ганцю в кєдах
• 16 марта в 11:09
Ответ дляГарачий Чокалад
Из какой страны заказываете? Или он один?
Ганцю в кєдах
• 16 марта в 11:10
Ответ дляФайна цьоця
Нам на 35 все ж таки довелось взяти найк без знижок в підлітковому відділі. Щось за адекватну ціну ми так і не знайшли тоді.
Последний вагон• 16 марта в 11:36
Ответ дляГанцю в кєдах
А как убираете запах?
Замачиваю в воде с жидким мылом и уксусом + соль добавляю (это уже забобон, от чужой энергетики) на несколько часов/сутки. Стираю ,и вешаю на улицу на 3/5 дней (от погоды зависит). Никаких запахов.
ПП-шница• 16 марта в 12:07
Сын 13 лет cropp, house, New Yorker, Bershka, adidas, reserved и H&M еще детский отдел на рост 170
Щебетуха• 16 марта в 12:15
Ответ дляПоследний вагон
І що там за качєство
?
В тих секахта зара, манго, джордж, марк спенсер і тд і тп. Це все можна купити нове і не за всі гроші світу, а не лахміття з сека позаминулого століття колекції невідомо ким ношене.
І так, коли фінансово було туго, то дитині теж там купляла речі в школу чи двір - тіж зара, манго джинси, футболки некст. І робила я це не від того, що там якісно, а банально грошей не вистачало, бо одяг горів. Тому не треба лукавити
Файна цьоця• 16 марта в 13:59
Ответ дляГанцю в кєдах
Ми десь пару тижнів тому взяли в Мегаспорті кроси Найк за 2500. Легкі, для танців потрібні і потім вона їй влітку носитиме