Стріляв поліцейський у чоловіка під час перевірки документів. Після чого просто поїхали з місця, першу допомогу не надали. У чоловіка була жінка та троє неповнолітніх дітей.
Вот так проходит мобилизация, поиск уклонистов. Наверняка просили показать документы , а он убежал. Итог мы видим, человек не в окопе но будет в земле.
Далі буде...
nabludatel• сегодня в 11:12
В темі абсолютна брехня. Поліція приїхала на виклик щодо нападу на чоловіка. І застрелили нападника.
Поліцейський застосував зброю після того, як підозрюваний почав погрожувати предметом, схожим на пістолет.
Чоловіка згодом знайшли мертвим – він виявився військовим у СЗЧ. Його спільника затримали, триває перевірка.
nabludatel• сегодня в 11:17
Ответ дляАдляВасЯникто
Ви ’забули’ написати, що поліцейські приїхали на виклик щодо збройного нападу.
Ответ дляnabludatel
Она это писать не будет. Ей же надо про уклонистов и мобилизацию. Вон тема в топе тоже вся нафантазирована, хотя люди по тому же маршруту ехали и пишут, что никого не вытягивали, не пишите бред
nabludatel• сегодня в 11:23
Модератори сайту, ви дозволяєте рос пропаганді використовувати сайт для розповсюдження брехні.