Пупс• Изменено вчера в 13:20
Як вийти з ролі жертви і перестати обслуговувати дорослого інфантила?
Тут є зовсім свіжа моя тема, де хвора я побігла в аптеку купувати чоловікові ліки при його повному пофігу на те, що хвора і я, і дитина - врешті на мене ж наорали, бо я кончена і купила не так і т д.
Це лише одна з сотні ситуацій, які підтверджують те, що чоловік гарно влаштувався і я як лошара і коняка тягну все. Розумію, що тут велика моя вина, бо я це на себе нагрузила сама.
Ще велика профдеформація, що чоловік режисер рекламних роликів, а я довгі роки була продюсером цих знімань ну і заодно всі забаганки пана режисера: замовити їсти на знімальний майданчик, купити ліки, щось ще. Він роками розслаблявся, бо я є і все закрию. А потім народилась дитина, я втомлена, закручена, працюю, не вистачає часу на себе і ця модель життя перенеслась на сімʼю, де я просто функція. Людина не допускає думки, що є інше, ніж обслуговувати його, що я хворію теж, втомлююсь і родина це не там, де ти тільки робиш, а для тебе - ніколи і нічого.
І зараз коли я не дозволяю сісти на голову і намагаюсь виставити кордони, наприклад відмовляюсь бігти в аптеку, з аргументом, що він іде до товариша і по дорозі може взяти, починаються образи і маніпуляція почуттям провини. Типу така я погана. Я розумію, що якщо дозволю цьому почуттю на мене вплинути і поведусь, то на мені поїдуть і далі.
А це або повне вигорання або розлучення.
Які є способи повернути відповідальність чоловікові за своє життя і зняти з себе функціонал коня, з урахуванням, що спільна робота нікуди не ділась?
Або просто змиритися з тим, що ми живемо під одним дахом, але кожен сам за себе…
Пупс
• вчера в 13:21
Ответ дляМамин тріль
А кто у вас добытчик в семье? Начнем с этого
Спільний бізнес, якому більше років ніж родині.
Обидва працюємо, але основа творча - ідеї роликів - за ним, якщо Ви про це
Мамин тріль• вчера в 13:22
Ответ дляПупс
Вы соучредитель? Какая у вас должность и функция?
ЖонДуан• вчера в 13:23
Я бы развелась с таким мужем, ну право Ваше, если есть вариант каждый сам за себя и жить под одной крышей и этот вариант Вам подходит, то почему бы нет. Но повторюсь, я бы развелась с таким.
Ответ дляЖонДуан
Тут всі порадниці скорі на розлучення і всіх розводять з перших коментарів
Відповів всім• вчера в 13:26
Треба робити перші кроки: коханий мені погано, треба твоя допомога, зайди будь ласка купи ліки. Без крику, претензій і невдоволень. Поступово я методично і наполегливо.
Пупс
• вчера в 13:31
Ответ дляМамин тріль
Функція - пошук клієнтів, організація зйомок, робота з підрядниками, бухгалтерський і юридичний супровід проектів, пошук техніки (рентал). Словом, вся організаційна робота, щоб ідею реалізувати, продати і т д
Тут треба додати, що бували чорні часи, коли клієнтів і замовлень не було, тоді починав самознищення «я бездар, я не потрібен нікому».
Ніколи не дозволяла з цією думкою бути, переконувала що потрібен - просто час такий, далі буде кращий, ми ж стараємось. Врешті він там самоствердився від моїх слів, що об мене ж ноги витер
ЖонДуан• вчера в 13:27
lilul990, у автора есть выбор, а советовать что либо из вариантов, не ощущая себя на месте автора, считаю не компетентным, поэтому я не посоветовала, а лишь написала своё мнение
Allein74999• вчера в 13:33
Вы зпл видите? Или, как у меня знакомая - вкалывает на благо фирмы мужа и видит фигу вместо денег, которые вымаливать надо.
Он вам - ты плохая, вы - да покуй, развернулись и ушли в др комнату
Пупс
• вчера в 13:31
Ответ дляAllein74999
Бачу всі проходи бухгалтерії, через мене це все і йде.
Області пітьми• вчера в 13:34
Забавно, что организацию сьемочного процесса вы называете ,,прихоти режиссера,,. Продюсер и должен все закрывать. Но с творческими людьми жить очень тяжело, особенно с режиссерами, тут я с вами согласна. Начинайте работать с другими, сьемок сейчас немало. Загрузите себя работой, Вы отвлечетесь и режиссер ваш к самостятельности пусть привыкает.
Вспомнилась поговорка ,,Муж актер- горе в семье,,. Режиссеров это тоже касается
Лагшмивара• вчера в 13:33
У Вас не вийде. Такого чоловіка, якщо хочеться жити з ним, треба слати на х регулярно и дресувати як пса.
Пупс
• вчера в 13:35
Ответ дляОбласті пітьми
В тому то і справа, що в роботі це організація знімального процесу, і там це повністю ок. Але звідти воно пролізло в життя, де він мене сприймає як асистента і функцію, а я не хочу жити в форматі, де все моє життя знімальний процес. Я теж жива людина і хочу хоч мізер відчуття турботи, а не обслуговувати вічно. А він не розділяє
Борисфенка• вчера в 13:42
Ответ дляПупс
Я вже пару років читаю вашу жалібну історію.
Він каже ’Ти погана’, ви відповідаєте ’Так, я погана, тому в аптеку йдеш сам’.
Вам дуже потрібне звання ідеальної няньки генія?
Області пітьми• вчера в 13:44
Ответ дляПупс
Ну что вы измените? Творческие, они же как дети. Или весь в проекте и ничего вокруг не видит или страдает, что никому не нужен. Если честно, я нормальных, заботливых режиссеров - мужчин видела буквально пару человек и то киношных. Остальные большие дети.
Допоможіть знайти• вчера в 13:46
Ответ дляВідповів всім
Он не поведётся на это
КокошинЭль• вчера в 13:46
Ой, фсе
Нанимаете няню, идите работать и не выносите мозг своими темами
Это ж надо так строчить🫣
Борисфенка• вчера в 13:49
Ответ дляДопоможіть знайти
Он не поведётся на это
Значить залишиться без ліків, які йому самому треба.
мадам Везувий• вчера в 13:52
ніяк
вам треба голову лікувати
бо розлучитесь з цим і швиденько ще одного знайдете для обслуговування
вам треба голову лікувати
мадам Везувий• вчера в 13:52
Ответ дляПупс
питання було - ви отримуєте фіксоівну зарплату щомісяця? чи тільки бачите чужу?
Алгонавт• вчера в 13:59
А меня жена терпит, хотя я засранец и инфантил, могу трусы или носки дырявые одеть, или вообще разные, не парные и убирать за собой не люблю, но все деньги зарабатываю я и зарабатываю много, а жена умеет только стирать, еду готовить и убирать, ее дохода в 12-15к. не хватает ей даже на средства гигиены, пробовала она любовника найти, любви и уважения ей не хватало, нашла, любви и уважения было хоть отбавляй, но любовник оказался нищебродом и она вернулась в семью...
Рогнеда Карповна• вчера в 14:19
це ж було вже (с) !!!
Вам ще в попередніх темах сказали - що ви ніочго міняти не будете і вс етак і залишите. Бо вам насправді подобаєтсья. Ролевушка у вас така сімейна збочена.
Рогнеда Карповна• вчера в 14:21
Ответ дляSgreen
Ви фоп? Можете як окремий профі зі своїми вміннями відокремитися? Для цього ще краще залучити толкового адвоката.
Та про ви кажете! який адвокат... авторка періодично тут жаліється, але нічого не міняє...
Пожмаковна• вчера в 14:25
Ответ дляlilul990
Також це помітила, що наче дають поради за принципом, якщо у мене не склалося життя, то і у неї не повинно.
Радостина• вчера в 14:37
Ответ дляАлгонавт
Роги вам не заважають?
Рогнеда Карповна• вчера в 14:37
Ответ дляПожмаковна
А що у авторки життя склалося? Та є що рятувати?
Радостина• вчера в 14:39
Ответ дляРогнеда Карповна
Якщо вона продовжує так жити її все влаштовує. Як мінімум вона може не робити того, чого не хоче. Але її подобається ця роль, вона має з неї вторинну вигоду.