Електрохарчування• 16 марта в 13:48

Хто мав різке старіння шкіри після стресу

Як повернули красу?
Дівка в намисті• 16 марта в 13:53
Довго. Спорт, сон, харчування.
Ну і косметолог.
У мене ipl , біо, ботокс
Ms. Искренность• 16 марта в 13:54
Ну це треба йти до косметолога, психолога, правильне харчування.
З інʼєкцій краси роблю ботокс і редієс
Коли почалася війна і я 12 днів просиділа в підвалі, а потім виїхала з Київської області. Ночувала по дорозі в готелі на Тернопільщині, то в дзеркалі побачила зовсім незнайому для себе людину, яка постаріла років на 10
Редисочка• 16 марта в 13:54
Режим дня
Больше гулять, вовремя спать ложиться
Не бухать, убрать мучное и сладкое
Хорошо кушать
Овощи, ягоды, достаточно белка
Захекалася читать• 16 марта в 14:06
Убрать стресс. Это реально самое губительное. Не только красота но и здоровье от стресса очень ухудшается. С чем был связан стресс? Мужик? - до свидания! Работа? - поменять. Токсичное окружение / родичи? - прекратить общение, ну и т.д
И_В_офигительных_штанах• 16 марта в 14:55
я через стрес за десять днів скинула майже 9 кг, обличчя трохи посунулось, схудла дуже. тепер незнаю як повернути все назад! наче і не стресую більше, але і істи стала менше
Кидстаффовна• 16 марта в 21:38
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я також через стрес схудла і лице посунулось.
Потрібно взяти себе в руки але не виходить