ПультОт_БМВ• вчера в 17:19
Вища освіта, виїзд за кордон, не знаю що робити
Дочка закінчує перший курс філологічого факультету. Після 11 класу не могла чітко визначитись, що саме їй цікаво, тому вирішила вступати на бюджет з думкою, що якщо не сподобається, то не шкода кинути. При вступі більше близька була їй філологія - так як пише книжки.
Нажаль має повне розчарування в навчанні. Каже, що це зовсім не те, чого вона очікувала. Їй не цікаво і деякі предмети на її думку взагалі не потрібні. Хоче кидати. Каже, що ВО їй не знадобиться, так як планує через рік-два виїзджати з України. Не баче тут себе і свого майбутнього. Хоче закінчити якісь бьюті курси, щоб було чим заробляти перший час за кордоном.
Я розгублена, не знаю що радити..
Насильно вчитися не хочу примушувати, щоб потім не була я винна. А чоловік категорично за ВО, каже що воно обовязково має бути.
Але ж за кордорном воно дійсно нікому не потрібно. Навіщо витрачати 5 років на навчання.
Дуже прошу порадити. Як би ви вчинили на моєму місці?
Може хто був в такій ситуації
Я розгублена, не знаю що радити..
Може хто був в такій ситуації
Зробіть вибір:
вже голосів:
Закінчувати універ
Йти на курси
Свій варіант
Країна мрій• вчера в 17:21
На вашому - ніяк. Це її життя, і їй вирішувати, а потім розгрібати результати вибору.
Ванна Тазиковна• вчера в 17:23
А що ще в наявності? Які мови?
ВО не потрібно, якщо впевнена, що все життя б´юті робитиме. А будь-яка офіційна робота лише через корочку
Козяка-маляка• вчера в 17:23
На каком основании она будет жить и работать за кордоном? Ей рабочую визу дадут после курсов?
З горіха зерня• вчера в 17:24
Пусть уезжает уже сейчас, курсы по ходу пройдёт и уже в языковой среде. Пока есть возможность и дают хорошую помощь
Панна Кота• вчера в 17:25
Смотря какая заграница и какие планы в целом у девочки, а не на ближайшие 5 лет
З горіха зерня• вчера в 17:25
Ответ дляКозяка-маляка
На том, как всю жизнь все выезжали и оставались.
Моя свекровь выехала в Германию в 2012 году по рабочей визе, которую сделала фирма-посредник.
Панна Кота• вчера в 17:26
Ответ дляЗ горіха зерня
Уточните только в каких странах дают хорошую помощь:)
Ошеламиссимо• вчера в 17:26
Сын учится за границей, тоже сказал ВО получать не будет нафиг не надо. Спорить бесполезно, смирилась. Но колледж заканчивает. Я тут создавала тоже как-то тему. То все помню были на стороне сына
З горіха зерня• вчера в 17:27
Ответ дляПанна Кота
Так а Вы не поверите. И скажете, что мы всё врём
Вы ж лучше других знаете
Дружная семейка• вчера в 17:28
1. На филологии так и есть
2. Пилить ногти это плохо для здоровья. Масочки, ресницы делать? Все на ногах
3. Среднее образование лучше всего
4. Без образования косметолог никому не нужен
3. Среднее образование лучше всего
ПультОт_БМВ
• вчера в 17:36
Ответ дляВанна Тазиковна
А що ще в наявності? Які мови?
Гарна англійська. Але з нею не хоче зв´язувати діяльність.
ПультОт_БМВ
• вчера в 17:32
Ответ дляКозяка-маляка
В багатьох країнах дають ще захист і право працювати
Пекельнi Борошна• вчера в 17:33
Ответ дляПультОт_БМВ
Так а з чим вона хоче звʼязувати майбутнє? Які в неї плани?
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 17:33
Потім вивчиться, мабуть. Попиляє нігті, поприбирає, склад/завод, а потім щось надумає. А може воно і дійсно їй не треба. Не тягне, то навіщо силувати, все одно толку не буде.
ПультОт_БМВ
• вчера в 17:35
Ответ дляПекельнi Борошна
Бьюті сфера, розвиватись в ній
ПультОт_БМВ
• вчера в 17:35
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Тягне, стипендію отримує, але не хоче
MacOS-ница• вчера в 17:36
Ответ дляПультОт_БМВ
Але це тільки до 03.27.
Думаю в випадку вашої доньки філологія це не те що їй потрібно, раз вона планую закордон. Хай дійсно зараз щось швидко закінчить, але подумає куди перевестися на заочне і чи це можливо. В так диплом філолога їй закордоном до сраці.
MacOS-ница• вчера в 17:36
Ответ дляПультОт_БМВ
Бьюті сфера, розвиватись в ній
Що саме? Бо косметолог без мед освіти, то тільки мамочки та масажи, багато не заробиш.
Единорог_помог• вчера в 17:37
Перевестись на те, що цікаво і отримати во, перший варіант, універ+ курси другий
ПультОт_БМВ
• вчера в 17:37
Ответ дляMacOS-ница
Але це тільки до 03.27.
З вищої освіти нічого не до душі.
Пекельнi Борошна• вчера в 17:37
Ответ дляПультОт_БМВ
Бьюті сфера, розвиватись в ній
Ну хай спробує бюті сферу вже зараз. Що їй заважає? Чи вона думає, що пиляти нігті чи клеїти вії-капець як цікаво?
Агент Пинкертона• вчера в 17:37
Смотря какой универ, моя дочь закончила Могилянку филологию, работу с такой специальностью оказалось найти невозможно. Но мы с садика учили её английскому языку,потом репетиторы, курсы и работу она нашла благодаря ему. Её однокурсники работают в книгарнях, редакциях газет и ТП .
ПультОт_БМВ
• вчера в 17:38
Ответ дляMacOS-ница
Можливо візаж, тату майстер
Панна Кота• вчера в 17:39
Ответ дляЗ горіха зерня
Вы ж лучше других знаете
Я не в курсе, у меня рабочая виза:)
Агент Пинкертона• вчера в 17:39
Ответ дляПультОт_БМВ
Тягне, стипендію отримує, але не хоче
А на каком она курсе?
ПультОт_БМВ
• вчера в 17:40
Ответ дляЕдинорог_помог
А як перевестись і куди, якщо нічого не цікаво. Яка освіта стане в нагоді за кордоном?
#Пойду_кгадалке• вчера в 17:40
Ответ дляПультОт_БМВ
З вищої освіти нічого не до душі.
Хай йде на агронома, технолога, але закордон і вчиться там в коледжі. Не прогавте цей рік можливомтей поступлення в ЄС