ПультОт_БМВ• вчера в 17:19

Вища освіта, виїзд за кордон, не знаю що робити

Дочка закінчує перший курс філологічого факультету. Після 11 класу не могла чітко визначитись, що саме їй цікаво, тому вирішила вступати на бюджет з думкою, що якщо не сподобається, то не шкода кинути. При вступі більше близька була їй філологія - так як пише книжки.
Нажаль має повне розчарування в навчанні. Каже, що це зовсім не те, чого вона очікувала. Їй не цікаво і деякі предмети на її думку взагалі не потрібні. Хоче кидати. Каже, що ВО їй не знадобиться, так як планує через рік-два виїзджати з України. Не баче тут себе і свого майбутнього. Хоче закінчити якісь бьюті курси, щоб було чим заробляти перший час за кордоном.
Я розгублена, не знаю що радити..
Насильно вчитися не хочу примушувати, щоб потім не була я винна. А чоловік категорично за ВО, каже що воно обовязково має бути.
Але ж за кордорном воно дійсно нікому не потрібно. Навіщо витрачати 5 років на навчання.
Дуже прошу порадити. Як би ви вчинили на моєму місці?
Може хто був в такій ситуації
Зробіть вибір:
вже голосів: 51
Закінчувати універ
Йти на курси
Свій варіант
MacOS-ница• вчера в 19:01
Ответ дляПультОт_БМВ
Малює і макіяжі дуже її цікавлять
Так может на гримера и с английским потом пробовать устроиться заграницей на киностудии /театры и тп
MacOS-ница• вчера в 19:03
Ответ дляПультОт_БМВ
Малює і макіяжі дуже її цікавлять
Але на макияжах она с большой вероятностью особо не заработает. Надо дополнительно учиться тогда ещё чему-то.
MacOS-ница• вчера в 19:04
Ответ дляКонФФетОшка
Що значить не потрібне?
Диплом можна нострифікувати скрізь
Филологию? Кому она сдалась , наша филология.
MacOS-ница• вчера в 19:05
Ответ дляИМХОля
Закінчує перший курс і вступає в універ десь в Німеччині, отримує захист і виплати. Паралельно підробляє (можливо, у тій же б’юті-сфері)
Вы не шарите, а советуете. В Германии кто учится в вузе , тому не положены выплаты
Блакитна устриця• вчера в 19:10
Ответ дляВерочка 100%
А за границей на кого выучился сын?
Экономический университет закончил. Но дома он не в профессии разочаровался, а именно в обучении
Голубка миру• вчера в 19:37
Ну, ногти делать- это сильно, по теме- если б она завтра ехала, то ещё как то можно понять, но поступить на бюджет, бросить, сидеть тут 2-3 года, маясь дурью с мыслью, что когда то она поедет в европу- бред сумасшедшего
Басноплетка• вчера в 19:56
Нехай здобуває вищу освіту, не подобається філологія, нехай щось інше підшукає, те, що до душі, паралельно проходить курси, пиляє нігті, заробляє гроші, якщо є така потреба. Куди вона поїде через 2 роки шукати кращого майбутнього? Треба думати так, щоб і тут змогла влаштуватися зі своєю освітою, і за кордоном
Ванна Тазиковна• вчера в 20:36
Ответ дляПультОт_БМВ
Гарна англійська. Але з нею не хоче зв´язувати діяльність.
Є якісь підтверджуючі документи? Бо хороша оцінка в школі це навіть близько не можливість комунікувати в середовищі. Тим більше працювати на ній і хоча б себе обслуговувати.
А загалом - дитяче уявлення. Хочу закордон, але освіта не треба. Англійська ніби гарна, але не хочу з нею зв´язуватись. Як же тоді? Закордоном навіть манікюрниця повинна мати визнану корочку, якщо це не зовсім бананова країна. Перукар - диплом і екзамени. Ін´єкційні б´юті - тут цілий лікар потрібен. І як без мови?
Кров з молоком• вчера в 21:58
Ответ дляПультОт_БМВ
Можливо візаж, тату майстер
Пусть пробует. Рисовать умеет?
Ms. Android• сегодня в 07:53
Два роки в виші це молодший бакалавр. Нехай отримує таку довідку і їде. Наша освіта безглузда, саме дурна програма призводить до розчарування. Тому не марнуйте час і сили.