Українська зірочка• сегодня в 12:36
Хочу плакати, не можу схуднути, опускаються руки
Чоловік навідміну від мене худне, ще й на вихідних встигає пиво пити і 2 рази в тиждень тортики
В мене зож, солодкого табу, ніякого алкоголя від народження
Після родів пройшло 4 роки.. я мабуть не мою силу волі(
Чому так
Може треба пити ентерол? Як розігнати той метаболізм
Все життя була в одній вазі поки не завагітніла, і тепер не можу скинути 7 кг
Образливо шо я намагаюсь і нічого не виходить(
Чому так
Муууумие• сегодня в 12:38
Какой вес у вас ? Спорт есть силовые нормальные тренировки ? Активность просто ?
Нетутешня• сегодня в 12:38
Встановіть програму підрахунку калорій - інакше ніяк. І все зважувати, і все рахувати хоча б протягом 2-3 тижнів.
Українська зірочка
• сегодня в 12:39
Ответ дляКу ка ку ка ку
А шо по гормонам? Инсулин, пролактин, ТТГ?
Я нічого не здавала
Сімейний лікар каже просто їсти корисну їжу
Ніяких аналізів
Підскажіть тут, може ще якісь важливі аналізи здати
Ніяких аналізів
Христя в тiстi• сегодня в 12:40
Считайте калории.на этом зож очень легко перебрать, все эти орехи, авокады достаточно калорийны
Українська зірочка
• сегодня в 12:41
Ответ дляМуууумие
Немає силових
В чоловіка є силові
Я просто багато ходжу, 10000 шагів+ находжуюмколи вдома роблю хатню роботу
Я взагалі така дохлячка, сил немає, астенік я по природі
В мене особо і мязів ніколи не було, худа завжди була
В чоловіка є силові
Капуста Маша• сегодня в 12:41
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я нічого не здавала
Ніяких аналізів
Попробуйте не есть вёдрами и организовать дефицит калорий
Українська зірочка
• сегодня в 12:42
Ответ дляSo_so
Скажите мужу, что ходите на массаж, найдите психотерапевта и ходите. Такое отношение к себе (Вы знаете о чем я) может плохо закончиться и морально и физически.
Так
Я бачу як він радіє
В нього і упруга попа, ноги накачені, такий весь «твердий»
А в мене живіт труситься.. як желе.. вибачте
Не можу без сльоз це писати
Я бачу як він радіє
Не можу без сльоз це писати
Куда_бежать• сегодня в 12:43
Ответ дляУкраїнська зірочка
Немає силових
В чоловіка є силові
то, что вы ходите дома - ни о чем
Редиска Я• сегодня в 12:43
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я нічого не здавала
Ніяких аналізів
Никакие. Нет никаких страшных гормонов, напрямую влияющих на лишний вес. Надо просто есть свою норму калорий. А сначала надо понять- сколько это и подсчитать сколько ты съедаешь на самом деле. В Бухевальде толстых не было - банально, но факт.
Українська зірочка
• сегодня в 12:44
Ответ дляВидящие_помогите
Скільки калорій за добу споживаєте?
1500 ккал
Видящие_помогите• сегодня в 12:44
Ответ дляУкраїнська зірочка
1500 ккал
Можете описати свій денний раціон?
Снегурочко• сегодня в 12:44
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так
Я бачу як він радіє
Не можу без сльоз це писати
Я бачу як він радіє
Не можу без сльоз це писати
Ви чоловікову фігуру зі своєю порівнюєте? Ще скажіть, що у нього жопа маленька, плечі широкі, а у вас -ні))
Муууумие• сегодня в 12:45
Ответ дляУкраїнська зірочка
Немає силових
В чоловіка є силові
У меня после вторых родов просто кардио и много ходить не сработало , да я похудела до 50 кг но было убогое худое тело желейное не бало упругости тела . Потом пошла в зал и поняла что вес не главное, а главное отражение в зеркале и качество тела , и да после 10 лет постоянных тренировок метаболизм работают по другому можно есть нормально придерживаясь кбжу и не жиреть хотя склонна к этому , хотя это мой опыт , у вас все может дать по другому .
Видящие_помогите• сегодня в 12:45
Ответ дляРедиска Я
Таких порад тут не люблять. Всі шукають ’таємні’ причини набору ваги і чарівні способи схуднення.
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так
Я бачу як він радіє
Не можу без сльоз це писати
Я бачу як він радіє
Не можу без сльоз це писати
Первый раз тут такое напишу. Вы глупая, а глупая женщина беда для себя и беда для своих детей.
Для этого нужен психотерапевт, чтоб хоть попробовать Вам мозги на место поставить.
Вы уже худая и Вы это прекрасно знаете, но даже если Вы похудеете на 10 кг муж Вас всё равно любить не будет.
Українська зірочка
• сегодня в 12:46
Ответ дляВидящие_помогите
Можете описати свій денний раціон?
Зранку
3 сирника із малиною замороженою
В обід борщ із зеленою цибулею
Ввечері плов із свининою
Серед дня мою апельсин зїсти
Воду пʼю не дуже багато, чаї краще йдуть
В інший день їм салат з авокадо і куркою, мені особо багато не треба
Вівсянку люблю
Гречку
Курку в аерогрилі готую
3 сирника із малиною замороженою
В обід борщ із зеленою цибулею
Ввечері плов із свининою
Серед дня мою апельсин зїсти
Вівсянку люблю
Гречку
Курку в аерогрилі готую
Українська зірочка
• сегодня в 12:47
Ответ дляСнегурочко
Він твердий як камінь
А я вся мʼяка
Мао_Мяо• сегодня в 12:47
Ответ дляПампушечка
7 кг не так много.
А потім непомітно ще +2 і ще+3. І тоді вже просто хочеться заїдать, а нехуднуть...
Снегурочко• сегодня в 12:49
Ответ дляУкраїнська зірочка
Він твердий як камінь
А я вся мʼяка
Так у нього тестостерон пре. І це не від тренувань і не від харчування. Природа така, розумієте? Він і без тренувань не був би як желе, якщо не має проблем з гормонами.
А ви чого спортом не займаєтеся?
Українська зірочка
• сегодня в 12:47
Ответ дляМуууумие
Ви який спорт вибрали? Кардіо чомусь дійсно не працює, бо я бігала - і звкинула цю ідею
Видящие_помогите• сегодня в 12:47
Ответ дляУкраїнська зірочка
Зранку
3 сирника із малиною замороженою
В обід борщ із зеленою цибулею
Ввечері плов із свининою
Серед дня мою апельсин зїсти
Вівсянку люблю
Гречку
Курку в аерогрилі готую
3 сирника із малиною замороженою
В обід борщ із зеленою цибулею
Ввечері плов із свининою
Серед дня мою апельсин зїсти
Вівсянку люблю
Гречку
Курку в аерогрилі готую
А перекусуєте чим? Чаї п’єте з чим?
Яка у Вас вага?
Капуста Маша• сегодня в 12:48
Ответ дляУкраїнська зірочка
Так
Я бачу як він радіє
Не можу без сльоз це писати
Я бачу як він радіє
Не можу без сльоз це писати
И что вы сделали, чтобы холодец на животе вас покинул? Может пресс качаете? А может массажи делаете?
Муууумие• сегодня в 12:49
Ответ дляУкраїнська зірочка
Силовые групповые тренировки , с тренером занимаюсь , после силовых периодически кардио минут 40 могу сделать , но приоритет силовым тренировкам .