Кукусики• 17 марта в 14:40
Дівчата допоможіть знайти книгу для запису пропредків, не за 10 тис грн
Треба подарунок для тітки. Вона вся така творча , болтушка на пенсії і завжди дуже цікаво розповідає про наших пра пра предків. Але в мене пам´ять як у рибки Дорі. Тож хочу подарувати типу таки стилізовану книжку з пустими аркушами для записів . Щось глянула а цінник там від 10 тис. Може хто знає чи є бюджетніше , тис до 2 х
Margaret Rose• 17 марта в 14:42
Записна книжка від 10 000?? Чи там шкіряний гримуар з золотим тисненням і оздобленням мається на увазі? Покажіть приклад, цікаво стало
Хвігура мічти• 17 марта в 14:42
Ответ дляMargaret Rose
(%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F%2C%20%D1%83%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F)&custom_campaignid=19069856536&custom_campaign=PMax_%D0%9A%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8_1_3_6_8_10&custom_source=google&custom_medium=cpc&gad_source=1&gad_campaignid=19069872901&gbraid=0AAAAADgsUcKstqud4prFP8qYkrlvFcyPv&gclid=EAIaIQobChMIr5j30fqmkwMVZvF5BB3YhDMKEAQYAyABEgJ8nfD_BwE
Кукусики
• 17 марта в 14:43
Ответ дляMargaret Rose
там є і за 400 тис грн
Кукусики
• 17 марта в 14:45
Ответ дляМинерАлочка
можна фамильный диплом подарить 1500 грн
ні я хочу щоб вона заповнювали про тих кого пам´ятає , поки при ясному розумі і знаю що їй точно сподобається
Margaret Rose• 17 марта в 15:00
Ответ дляХвігура мічти
А, ясно, сайт нетривіальних розкішних подарунків, по такому і писати не хочеться
Плету корзинки• 17 марта в 15:42
Ответ дляКукусики
Тоді ватман, лінійку, і маркери.
Але я зараз споглядаю, як вся молодь і не молодь кинулися предків згадувати.
Тітка буде думать, що у вас поклик душі, поклик предків, а ви на громадянство націлилися
Кукусики
• вчера в 09:50
Ответ дляМальовнича даль
фото
а можете дати будь ласка посилання не можу знайти по картинці , всюди пише немає в наявності
Мальовнича даль• вчера в 10:04
Ответ дляКукусики
Нема жаль, не можу вже знайти. Напевне це було якесь дуже старе посилання, бо і ціна нереальна. Бачу таку ж на ОЛХ за 1245.
Моїм батькам таку дарували, але вони здається її не використовували. Якщо хочете, можу спитати, чи вона в них нова. Продам за 500 грн.
Ответ дляМальовнича даль
так , буду вдячна. Напишіть якщо що в особисті повідомлення
Мальовнича даль• вчера в 11:46
Ответ дляIronLadyUA
Є книга, пишу в особисті