Не гоню• вчера в 20:10
New balance 9060 знижка 44% хто хоче
В інтертопі, але розміри до 40, бо це як підліткова модель. Тим не менше, я вже рік хожу в таких, ну дуже зручні.
При оплаті онлайн віза ще знижка 5%. І ще я використала промокод на -10% від нової пошти за їх бонуси - обійшлися в 3100грн по факту.
Наша взяла• вчера в 20:12
Взагалі зараз багато взуття зі знижками в Інтертопі. Я купила чоботи Екко на теплу зиму.
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 20:20
Ответ дляОбижулька
Подошва негарна
Очень красивая! Смотрятся отлично.
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 20:20
Тоже ношу такие. Очень удобные. Я правда с анатомической стелькой ношу.