Сама купляю квіти• сегодня в 10:26

Косметологи, хто працює з лазерами - скажіть чесно...

...ви спеціально назначаєте більшу кількість сеансів, ніж треба?))) Щоб максимально розтягнути візити = більше заробітку?
Ванна Тазиковна• сегодня в 10:31
А ви як думаєте?
220В• сегодня в 10:34
Я не працюю я часто відвідую процедури з лазерного омолодження, то я скажу що ефект від однієї процедури неможливо зрівняти з ефектом шести процедур протягом шести місяців, якщо ви хочете дійсно побачити змін стану шкіри та реальне омолодження то настройтеся на то що треба ходити кожного місяця і витрачати кошти але воно того варто
Я_з_Франека• сегодня в 10:36
удаляла лазером купероз. так его еще больше стало. это какое-то разводилово.
Едимнаморе• сегодня в 10:40
Ответ дляЯ_з_Франека
Удаляли дочери звездочку сосудистую лазером. Косметолог сказала, что видимые на поверхности звездочки это только вершина айсберга и по сути сосудистая сеточка присутствует по всей площади, то есть затронув одну часть можно получить выход на поверхность других, которые были глубже. Не знаю, понятно ли я объяснила. Короче, ее системно нужно лечить и плюс пить препарат, витамины для укрепления сосудов
Оле Лукойе• сегодня в 10:51
Херь полная
Там многое чего пустышки у них
Нужно разбираться самой, чтобы это все понимать)
автор Сама купляю квіти • сегодня в 10:55
Ответ дляЕдимнаморе
Ага, ще одне їх улюблене розводілово - вітаміни для судин і бажано за 3-5к грн Саме ВІТАМІНАМИ ми судини і укріпимо
Язвочка• сегодня в 10:57
Ответ для220В
а ефект від 6 і ефект від 60 наскільки відрізняється?
Язвочка• сегодня в 10:58
Ответ дляЯ_з_Франека
о! не зря я не повелась на це впарювання
а його активно впарюють і на виставках, і в салонах, і навіть тут
при чому ж в мене не критична ситуація. але ж треба підсадити
Міс Всесвіт• сегодня в 12:46
девочки, а какая в Киеве стоимость процедуры лазерного омоложения7