Душа компанії• сегодня в 15:47

У кого дети поступали за границей после 9 класса

На кого пошли учиться ? В целом нравится или нет. Интересуют те кто без особых способностей и увлечений. 9 класс заканчивает что делать дальше не знает
автор Душа компанії • сегодня в 15:48
Тема поговорить, узнать у кого как☺️
Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 15:49
Ну не скрізь за кордоном можна вступити після 9 класу. Та і який сенс.
НаливайКа• сегодня в 15:50
Пошла в гимназию, после поступит в универ. Англистика или экономика.
автор Душа компанії • сегодня в 15:50
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Смысл чего? Я спрашиваю за тех кто поступил🤦‍♀️
Дама_с_караваем• сегодня в 15:51
Наш 9 клас до попи за кордоном. То треба в школу йти вчитися місцевою мовою. І можливо, з українським свідоцтвом 11 класів модна вступати у виш закордонний. Школу не кидайте,або переводитеся в Оптіму. Англійська теж до попи,потрібна місцева
автор Душа компанії • сегодня в 15:52
Ответ дляДама_с_караваем
Он за границей заканчивает сейчас 9 класс
Аннуитет• сегодня в 15:54
єто ви на следующий год? В Словакии в єтом году приглашки принимали до 20 февраля. Поступить можно после наших 9 классов в типа ПТУ - 3 года, либо как техникум-с матуритой 4 года обучения. Потом в Универ. получается дольше на 2 года, чем после нашего 11.
Без знания язика учиться очень сложно, многие вилетают, но если изначально идете не в престижную школу, куда берут всех без екзаменов вступительних-может и дотянут.
Дама_с_караваем• сегодня в 15:55
Закордон від закордону відрізняються сильно. Але ніде нема системи вчитися після 9 класу в технікумі,то зовсім інші принципи. Плюс без мови дитина нікуди не ткнеться,тоеба місцева хоч би В1 підтверджена сертифікатом
Аннуитет• сегодня в 15:56
Ответ дляДама_с_караваем
в Словаччині є.
Дюйм оф о4ка• сегодня в 15:58
Син після 9 пішов в польський технікум, напрямок - інформатика.
Мову вчив з жовтня і до моменту співбесіди.
Зараз на 3 курсі. Подобається.

Спочатку було важко, все польською, але буквально місяць адаптації і все втягнувся.

Живе в гуртожитку, багато наших, поляки адекватні, і діти, і викладачі.
Зробили помилку - забрали доки зі школи. Тому пішов в Альтеру, за рік пройшов екстерном 10 і 11 клас, минулого року здавав НМТ.
Цьогоріч планує вступ до польського універу.
автор Душа компанії • сегодня в 15:57
Ответ дляАннуитет
Учится хорошо , язык свободный.
Дама_с_караваем• сегодня в 15:57
Ответ дляДуша компанії
Ну раз хлопець вчиться в школі ще та говорить місцевою мовою,то пишіть країну,може мамочки шось інфи підкинуть. А так то йдіть на фейсбукитв місцеві групи
пАлАвинкА• сегодня в 15:59
Ответ дляДуша компанії
За границей он же тоже учится?
Не знаю в какой вы стране, у нас полно а-ля ПТУ после а-ля нашего 9-го класса.
В старшую школу идёт примерно половина детей; некоторым через год рекомендуют таки перейти в ПТУ т.к. программу дети не тянут.
Наши знаю поступали на гостиничный бизнес, стройка, ветеринария.
А что там нравится вашему мальчику - вам виднее.
Если учится хорошо, чего не идёт в старшую школу?
Аннуитет• сегодня в 15:59
Ответ дляДама_с_караваем
та ну, якщо вчиться в місцевій школі, то має все знати. Там школа не може випустити в нікуди. Всі мають подати приглашки. В нас був випадок дівчина категорично хотіла повернення в Україну, не хотіла вступати. Так зі школи постійно дзвонили мамі, просто подайте приглашку, можете потім не прийти туди
АБВГДэшница• сегодня в 16:00
Ответ дляДуша компанії
А куда можно поступить после 9-го класса?
пАлАвинкА• сегодня в 16:01
Ответ дляАннуитет
Автор хочет узнать температуру по больнице
автор Душа компанії • сегодня в 16:01
Ответ дляАннуитет
Так меня завуч отравляет и классная ежедневно
АБВГДэшница• сегодня в 16:02
Ответ дляДуша компанії
А страна какая?
автор Душа компанії • сегодня в 16:02
Ответ дляАБВГДэшница
А страна какая?
Словакия
Аннуитет• сегодня в 16:04
Ответ дляДуша компанії
Словакия
так сьогдні монітор писали. Я не розумію чи ви троліте. Приглашкі вже всі подані. Сьогодні монітор був. Над чим ви думаєте? Як школа допустила що у вас не подані приглашки
автор Душа компанії • сегодня в 16:04
Ответ дляАннуитет
Я знаю что сегодня Т9, не поданы, у нас не подана
Козяка-маляка• сегодня в 16:07
Ответ дляДюйм оф о4ка
Зараз на 3 курсі. Подобається.

сын тоже в техникуме, тоже информатика, первый год. не в восторге, именно из-за языка, первые месяцы осени вообще было очень сложно, сейчас, конечно, втянулся. тоже есть мысли закончить нашу школу онлайн и пробовать поступать раньше, а не после техникума
Аннуитет• сегодня в 16:08
Ответ дляДуша компанії
ну так подавайте виходячи з вашої ситуаціі. Якщо не хочете оплачувати гуртожиток-подавайте в тому місті де ви живите в школи з нізким рейтінгом, або вже що залишиться на 2 коло.
можно на учневске-там 3 роки без матуріти. Захоче потім-піде ще на рік доучуватися. Якщо буде через 2 роки атестат Український, можно потім подаватися в універ по нашому атестату.
пАлАвинкА• сегодня в 16:10
Ответ дляАннуитет
Я смотрю что по Европе +- везде одинаковые сроки на определиться/выбрать.
У моего ребенка правда старшая школа и выбор на следующий год и тоже до сегодня надо было определиться
Доль Чекомбана• сегодня в 16:11
Ответ дляДама_с_караваем
в Польше можно в техникум после 9
Тишком нишком• сегодня в 16:11
Наша в 13м учится, как нормальные люди. Подала документы в 6 вузов
автор Душа компанії • сегодня в 16:13
Ответ дляАннуитет
Не совсем поняла откуда будет аттестат Украинский? Тут вопрос в том, что в гимназию он не хочет, возле нас она, но не хочет
Дюйм оф о4ка• сегодня в 16:13
Ответ дляКозяка-маляка
саме так мій і вирішив.

польським дітям потрібно вчитися 4 або 5 років після 8 класу, щоб мати повну середню освіту. в наших дітей вона може бути екстерном
Доль Чекомбана• сегодня в 16:13
Ответ дляДюйм оф о4ка
Зараз на 3 курсі. Подобається.

важко було вступити?
велике місто?
Аннуитет• сегодня в 16:14
Ответ дляДуша компанії
у мене є знайомі які всі ці роки тянуть паралельно і укр школу. В гімназіі зазвичай конкурс 5-10 на місце, якщо це не малесеньке містечко-селище. Ви де?