Сито для думок• 19 марта в 09:11

Ребенок сова до 11 лет. Так бывает?

У меня есть вопрос. У кого ребенок сова, а все в семье жаворонки, так бывает? То есть ребенок сам дрыхнет до обеда при том что все встали. У меня трое детей, никаких сов. Все встают рано в 7, спокойно и без истерик. Подруга говорит, что у нее сова, но это потому что в комнате темень и она сама дрыхнет до 11, ребенку делать нечего - тоже, то есть это приобретенный навык.
Гигиенишвили• 19 марта в 10:02
Ответ дляпобольшомусекретику
Дитина з народження була в певних умовах і це визначило її режим.
Ніхто не говорить підлаштовуватися під соціальні норми, хоча людина - істота соціальна і ми всі підлаштовуємось під соціальні норми, наприклад, вчимо дитину вітатися в дякувати, хоча вона такої потреби не має. Але мова про інше.
Сон - це питання здоров´я.
если спишь необходимое количество часов, то пофиг во сколько лег и во сколько встал. и да, это про здоровье, жить комфортно для себя, а не для окружающих
Кто крайний?• 19 марта в 10:13
Ответ дляпобольшомусекретику
Сон - це питання здоров´я.
Дитина підлаштувала мене під свої потреби, а не я її. Якщо у вас інший досвід, це не значить, що в когось він неправильний.
І чим здоровий сон відрізняється з умовних 20-7 від 22-9? Нічим
Тримбулька• 19 марта в 10:36
Дети все такие- вечером не уложишь, утром не поднимешь.
побольшомусекретику• 19 марта в 10:37
Ответ дляКто крайний?
Почитайте про фізіологію сну та гормони. Відрізняється.
Кто крайний?• 19 марта в 10:44
Ответ дляпобольшомусекретику
Ні, якщо людина не лягає о 1 ночі. Це перше, а друге - будь-який організм пристосовується до поточних умов - це закон виживання.
автор Сито для думок • 19 марта в 11:10
Ответ дляКто крайний?
20 і 22 мало чим. А ось лягати спати о 24 і пізніше дуже відрізняється, і дуже шкодить.
Дівчина заглядєніє• 19 марта в 12:24
Ответ дляСито для думок
Мы младенца первые месяца 4 не могли вообще уложить спать. Она засыпала с 2 до 4 утра (чаще около 3)
При чем она НЕ кричала, не голодная и тд.
Она просто «гуляла». Или на кровати, или у нас с мужем на руках.
И вот в плане «подстраиваться» - мне пришлось бросить свой англ. Потому что я не могла вставать утром на онлайн уроки. (Я тоже уже не молодая девочка :)) спали мы с ней вместе до 10-11-12 утра потом

Сейчас стало чуть лучше. Но вчера опять до 1 Ночи гуляли. Но сейчас стало интереснее. Она сама по кровати ползает, игрушками играется, грызунки сосет. И фиг ты ее уложишь. Я прям ловлю момент когда она только начинает немного тереть глаза, что бы быстро покормить и надеятся, что она уснет :)
Кто крайний?• 19 марта в 12:29
Ответ дляСито для думок
Так о 24 діти і не лягають, хіба вже старші підлітки
Дл дорослих вважаю лягти до 24 це ок, неможливо відгородитися при сучасному ритмі життя в капсулу. Оргнізм пристосується, головне, щоб дефіциту сну не було - 8-9 годин.
побольшомусекретику• 19 марта в 12:32
Ответ дляКто крайний?
Ок, можете не читати наукових досліджень.
Тільки чомусь дискомфорт відчувають виключно всі так звані сови, жоден ’жайворонок’ не обурюється, що хтось не врахував його ніби-то біологічних ритмів.
Кто крайний?• 19 марта в 12:34
Ответ дляпобольшомусекретику
Який дискомфорт? Щось ви собі придумали. Кожна людина живе так, як їй зручно. І навіть дослідження - це більша частина людей, де щось спрацювало, а є менша - де працює не так))) чи ви думаєте що всюди 100% ефективність або підтвердження в кожному дослідденні?
автор Сито для думок • 19 марта в 12:38
Ответ дляКто крайний?
Який сучасний ритм і 24 спати? Ні не тільки 8 годин сну. Якість сну. До 22-23 треба спати.
Кто крайний?• 19 марта в 12:42
Ответ дляСито для думок
В сенсі? Я лягаю бля 24, все ок, сплю 8-9 годин. До 24 все встигаю зробити, працюю відлалено, дитина в 2 зміну, уроки, побутові справи і спорт навіть
Кто крайний?• 19 марта в 12:43
Ответ дляСито для думок
Ну і кому треба спати? А ще треба жити без стресу, хсти якісні пролукти, пити чисту воду і дихати чистим повітрям. Ви це все маєте? Проблема тільки у ві сні?
побольшомусекретику• 19 марта в 12:58
Ответ дляКто крайний?
Ну звісно, на форумі жодної теми нема, як важко вранці вставати совам, це я придумала.
побольшомусекретику• 19 марта в 12:59
Ответ дляКто крайний?
Серед переліченого вами сон найбільш доступний елемент здорового способу життя і абсолютно безкоштовний на відміну від всього іншого.
Кто крайний?• 19 марта в 13:09
Ответ дляпобольшомусекретику
Але його буде замало при недотриманні всього переліченого. Якщо я ляжу спати в 12, а не в 9 нічого страшного не буде. Мені особисто комфортний такий режим сну, і на ранок я виспана і бадьора наскільки це можливо в теперешніх умовах. Але я і сплю не менше 8 годин
Сусідка знизу• 19 марта в 14:20
Я вот сова,а мама жаворонок
dahashutka19• 19 марта в 21:40
Мне кажется все подростки так делают))