Всміхайлик• 19 марта в 09:37

Поділіться рецептом хлібу без глютену

Дівчата, поділіться перевіреним простим рецептом хлібу без глютену , будь ласка. Вже спекла по 2м рецептам і вийшло шопопало, їсти неможливо
Ні грама• 19 марта в 09:43
Немає смачного хліба зовсім без глютену. Без пшеничного чи житнього борошна - не смачно.
Можно, звичайно, спекти рисові лепешки - але це не хліб.

Я пеку низькоглютеновий хліб. Змішую 1:1 пшеничне борошно з кукурудзяним чи гречаним. Ось так - смачно і схоже на хліб.
Невловимий Джо• 19 марта в 09:47
https://www.youtube.com/@irenatarvid Шукайте тут, все інше їсти неможливо. Воно гливке і несмачне. Ця пані доводить беглютенову випічку до ідеалу, наскільки то можливо.
АнтиТроль• 19 марта в 09:52
Зробіть з сечовиці. Це не хліб у звичайному розумінні , але доволі їстівне)рецептів купа на ютубі. Я робила - мені норм
автор Всміхайлик • 19 марта в 09:53
Ответ дляНі грама

Треба без глютену (
автор Всміхайлик • 19 марта в 09:53
Ответ дляНевловимий Джо
Дякую, подивлюсь
автор Всміхайлик • 19 марта в 09:54
Ответ дляАнтиТроль
Не знаю, що таке речовина, почитаю, дякую
Тундиринда• 19 марта в 10:06
Если Вы серьезно настроены к безглютеновой диете, то очень советую приобрести хлебопечку (лучшие хлебопечки фирмы Panasonic). Пеку практически каждый день безглютеновый хлеб по их рецепту из книги - получается превосходно, даже вкуснее обычного хлеба. Единственное что в рецепте 150 гр муки из коричневого риса, а я добавляю 100 гр муки из коричневого риса и 50 гр муки сорго. Так же вместо картофельного крахмала использую крахмал из тапиоки, он дает более легкую структуру.
Пока у Вас нет хлебопечки, настоятельно рекомендую испечь эти булочки - https://theloopywhisk.com/2024/06/29/gluten-free-b...
Поверьте, раз попробуете и будете их печь постоянно
Тундиринда• 19 марта в 10:08
Ответ дляНі грама

Какая ерунда! Вы наверное и не ели никогда домашнего безглютенового хлеба не из готовой смеси, а по авторскому рецепту.
И причем тут Ваш низкоглютеновый хлеб, если человеку нельзя глютен?
автор Всміхайлик • 19 марта в 10:10
Ответ дляТундиринда
Можливо в вас є рецепт?
автор Всміхайлик • 19 марта в 10:10
Готова купити хліб, але його не має в супермаркетах(((
Тундиринда• 19 марта в 10:11
Ответ дляВсміхайлик
Можливо в вас є рецепт?
Выше в моем посте есть рецепт на булочки без глютена
автор Всміхайлик • 19 марта в 10:13
Ответ дляТундиринда
Як би він ще був не на англійській( але дякую
Тундиринда• 19 марта в 10:15
Ответ дляВсміхайлик
Ну, вроде как переводчик Гугл еще существует. Там нет абсолютно ничего сложного.
Сделать гель из псиллиума и воды, добавить яйца, масло, молоко. Отдельно смешать сухие ингредиенты. Потом влить туда жидкие, перемешать хорошенько. Сформировать булочки, дать им время подняться и испечь. Все
автор Всміхайлик • 19 марта в 10:22
Ответ дляТундиринда
Так, вже перевела, але там купа інгредієнтів, хочеться щоб просто швидко і їстівне
Тундиринда• 19 марта в 10:25
Ответ дляВсміхайлик
Так не получится, к сожалению. По-этому я и советую хлебопечку - с ней намного проще.
Щас ухожу• 19 марта в 10:28
Ответ дляВсміхайлик
Треба без глютену (
Для чого взагалі ці ігри?
Без хліба можна прекрасно жити. Для чого ускладнювати життя
ДелайКак_Я• 19 марта в 10:46
Чечевичный или фасолевый поищите в ютубе много рецептов.
автор Всміхайлик • 19 марта в 10:58
Ответ дляЩас ухожу
Для чого взагалі ці ігри?
Я можу жити без хліба, а підліток ні
автор Всміхайлик • 19 марта в 10:59
Ответ дляДелайКак_Я
В тому то й справа, рецептів багато, і виходить якась неїстівна какаха
Ряженка• 19 марта в 11:05
Ответ дляВсміхайлик
Покупайте готовый, так будет проще
Щас ухожу• 19 марта в 11:47
Ответ дляВсміхайлик
Я можу жити без хліба, а підліток ні
Все життя пекти йому будете?
Чогось мій підліток прекрасно може жити без шоколаду, бо хоче чисту шкіру.
автор Всміхайлик • 19 марта в 13:18
Ответ дляЩас ухожу
Все життя пекти йому будете?
Класно ви порівняли хліб і шоколад. Це не порівнюване
Мадам Подлинник• 19 марта в 14:13
Я так і не освоїла випічку безглютенового хліба, купую в Велмарті або в інтернет-магазині.
Щас ухожу• 19 марта в 14:14
Ответ дляВсміхайлик
Ну ок.
Давайте так.
Цікаво, як це я вже 5 років не їм хліб, і до сих пір жива, здорова і худа?)

Без хліба прекрасно можна жити.
І так, шоколад і хліб можна порівняти.
Бо це те, без чого раціон цілком можливий.

Вам хочеться довести комусь, яка ви гарна мати?)
А яке це відношення має до хліба?)

Краще збалансований раціон підлітку приготуйте.
Невловимий Джо• 19 марта в 15:05
Ответ дляВсміхайлик
Є в Егерзунді https://egersund.ua/shops/4, але ціна( І ще такий нюанс. Готові беглютенові суміші для хліба, містять багато крохмалю, а це не гуд. В Метро є італійська. Якщо вас крохмаль у складі не засмучує і хочеться хліба, купіть суміш. Там немає чого робити)
Невловимий Джо• 19 марта в 15:07
Ось така. Додати дріжжі, воду і випікайте.
автор Всміхайлик • 19 марта в 15:35
Ответ дляЩас ухожу
Ну ок.
Давайте так.

Без хліба прекрасно можна жити.
І так, шоколад і хліб можна порівняти.

А яке це відношення має до хліба?)

Ви щось поплутали, я нікому нічого не довожу. В моєї дитини потреба - дієта без глютену. Тому я маю це робити, бо це його здоров´я. Мій син не може їсти суп/ борщ без хлібу, бутерброди в школу також з хлібом. Що мені йому дати замість хліба? Листок салату? В підлітка збалансований раціон - індичка, говядина, кріль, морська риба, горіхи, спати та зелень, фрукти, тому не розказуйте , що хлопець підліток може без хліба.
автор Всміхайлик • 19 марта в 15:35
Ответ дляНевловимий Джо
Дякую!
Ні грама• 19 марта в 18:54
Ответ дляТундиринда
Я много лет пеку хлеб сама. Без каких либо хлебопечк вымешиваю тесто.
И у меня НЕТ уровня вашей агрессии.
По этому не стану с вами даже спорить.
автор Всміхайлик • 19 марта в 19:04
Ответ дляМадам Подлинник
Поділіться смачним хлібом, який берете. Цей хліб скільки зберігається?