Все буде• 20 марта в 10:58
Ацетон знову
Це щось із органами? Наразі симптоматики не було. Я просто дала на сніданок авокадо (ну жир тобто). І як попісяла - зробила тест. Знову рожевий.
В понеділок було теж таке, але була симптоматика, і мене це спонукало до тесту.
Це що, жир після ночі голоду в цілому не варто давати на сніданок, чи щось не те із дитиною?
Педіатр тоді сказав що ще щось там функціональне, не пам‘ятаю що. І все. І минуло в пн швидко - я протягом години-півтори давала по черзі Хуману і солодкий напій дрібно. І минуло. Потім міряла щодня, було ок. Але я давала сніданки без жиру. Каша чисто на воді, на овочі - відварене броколі, обід суп на воді з броколі, вечеря теж щось подібне, і періодично у вівторок середу тестувала, все ок.
Я щось нервувати починаю.
Порадьте ще гастроентеролага в Києві правмй берег. Або може Ірпінь
Я щось нервувати починаю.
Все буде
• 20 марта в 14:44
Ответ дляСарафанное радио
Ну так ребенку плохо
Ему нужно углеводы
Я бы не стала сейчас отказать в еде точно
Автор, я вам писала в прошлой теме не давайте ребёнку жирное!!!
Орехи, авокадо, сметану, тортики, слойки/крекеры…
И жареное тоже не надо
Минимум две недели!
Обязательно сходите к гастроэнтерологу и получите рекомендации по питанию
Что можно что нет и в каком количестве
И придерживаться этих рекомендаций лет до 14
И плюс врач распишет вам диету в острый период
Ему нужно углеводы
И жареное тоже не надо
Минимум две недели!
Что можно что нет и в каком количестве
Ох хоч би воно не на завжди було
Я піду, я буду аналвзи робити , какашки, пісяшки. Узд
Я такі фокуси не люблю коли неясно що відбувається. Кожен ранок давала кашу із маслом. І авокади інколи. Горіхи да, вперше оце в кашу напхала
Сарафанное радио• 20 марта в 15:07
Ответ дляВсе буде
Ох хоч би воно не на завжди було
Так зачем ходить что-то делать?
Просто сходите на консультацию к детскому гастроэнтерологу. Не делайте из этого трагедию. Ребёнок будет соблюдать диету и всё будет хорошо. Такое у детей бывает.
Мониторить мочу стоит только на высокую температуру или если есть рвота. Или запах от ребёнка.
Мороженная курица• 20 марта в 16:18
Ответ дляАлина-1240
Это и завтрак и обед и ужин может быть
Це купа вуглеводів
Алина-1240• 20 марта в 16:38
Ответ дляМороженная курица
Це купа вуглеводів
Они и должны быть. И жиры, и белки
Мороженная курица• 20 марта в 17:24
Ответ дляАлина-1240
Они и должны быть. И жиры, и белки
Ні, це важка їда для початку дня.
Вуглеводи повинні бути складними і поживними
І їх на тарілці повинна бути 1/4 від загального прийому їжі
Единорог помог• 20 марта в 21:58
Ответ дляВсе буде
Так це ж для гастритників
Я чоловіку колись намагалася. Но там рішуче нема що їсти, і там наче нахил на впренн/подрібнене-пюреобразне.
Там вполне есть что есть, ничего не говорилось про измельчённое/пюреобразное. При обострении гастрита диета стол №1.
Все буде
• 21 марта в 13:17
Ответ дляМороженная курица
Ні, це важка їда для початку дня.
А стосовно жиру в СНІДАНКУ?
Ну якесь таке враження, по поооооки складні вуглеводи піднімуть глюкозу (яка як я поняла треба для травлення жиру) - вже скакне ацетон. Що ж тоді робити
Все буде
• 21 марта в 13:17
Ответ дляМороженная курица
Ні, це важка їда для початку дня.
Аааа. Ну банан дати🤷♀️