ТаЕщеОптимистка• 20 марта в 11:25

В Украине опять будет 12 лет в школе?

Я как раз шла в школу в 2001 году и это был первый год с 12-летним образованием. Но в конце концов сделали 12 классов. И вот прочитала новость, что опять будет 12 классов.
Злюка бобер• 20 марта в 11:44
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У брата две девочки замуж вышли в последнем, ибо беременность).
Моя одноклассница в 15 родила, так давайте будем заканчивать школу до начала менструации
Просто звязда• 20 марта в 11:45
Все, кто младше 8го класса будут учиться 12 лет.
Отдавая детей в школу мы об этом знали.
Просто звязда• 20 марта в 11:45
Ответ дляКусачая Я
Дурдом конечно
Почему дурдом?
Просто звязда• 20 марта в 11:46
Ответ дляХвилювАллочка
дочка в 4 классе , до сих пор не пойму будет ли 12 класс..
Конечно будет.
Злюка бобер• 20 марта в 11:46
Ответ длязахідний_діалект
Когда я шла в школу, не было 4го класса, и получается мы учились 10лет,из 3го сразу в 5й! Теперь будет 12 лет,но только для городских. В сёлах будет только начальная и средняя школа 9классов,старшие школы не строят. У нас в Крюковщине есть только начальая школа и до 9классов средняя,старшей школы не будет,ее даже не начинали строить,и так по всей Украине сделали, в этом году ещё детям разрешат доучиться,а со следующего года только 9классов.
А старшая школа в тех селах нужна? Явно там хорошо учатся единицы
Просто звязда• 20 марта в 11:49
Ответ дляSvitlo_
В Україні ніколи не було 12 річного навчання.
Не было, но планировалось. Моя сестра тоже шла на 12ти летнее обучение. Но потом все поменяли. Но в период ее обучения добавили 4й класс. И они стали учиться полные 11. Я еще застала переход из 3 в 5
А вот недавно• 20 марта в 11:50
Ответ длязахідний_діалект
В Крюковщине ещё старые школы или построили новые?
Едимнаморе• 20 марта в 11:54
якого року новини ви почитали? Це ввели давно, у 2027 перший випуск уже, здається, має бути. Ті, чиї діти пішли за такою програмою, в курсі. Мої просто старші, але діти знайомих ішли досить давно їм казали, що вони вже 12 навчатимуться. Трагедії не бачить ніхто.
Скоро бакалавріат мають зробити 3-річним, у сумі вийде так на так
Любовь Калистратовна• 20 марта в 11:57
Ответ дляЗлюка бобер
В 19 можно заниматься чем хочешь. А в 15 возлюбленный сядет. В этом отличие.
Злюка бобер• 20 марта в 12:03
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не сядет, если возлюбленный такой же несовершеннолетний
А возлюбленный был из параллельного класса
Svitlo_• 20 марта в 12:04
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну тоді мій брат на Марсі навчався мабуть.😁
Я вам ще раз кажу,це був експеримент.В ньому приймали участь школи-інтернати різного роду.Саме через те що вони там не тільки навчались,був проведений експеримент з 12 річним навчанням.Програма була просто розтягнута в часі.Наприклад у 9му в нього були книжки за 8йі т.д.
У 12у,підручники за 10й.
Якщо не на Марсі, то скиньте фото табеля за 12 клас
Любовь Калистратовна• 20 марта в 12:05
Ответ дляSvitlo_
Звідки я вам його візьму, ви смішна?
Якщо ви чомусь не вірите,то особисто ваша справа.
Svitlo_• 20 марта в 12:06
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У 12у,підручники за 10й.
Так вище ви писали, що не пам´ятаєте, який в нього був атестат.
Любовь Калистратовна• 20 марта в 12:06
Ответ дляSvitlo_
Не пам´ятаю. Бо жила за кордоном вже на той момент.
Я старша його на 6 років.
Svitlo_• 20 марта в 12:06
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Звідки я вам його візьму, ви смішна?
Добре. Назвіть номер школи- перевіримо. Бо як кажуть говорити, не мішки носити.
Svitlo_• 20 марта в 12:07
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я старша його на 6 років.
То на основі чого ви стверджуєте, що він навчався на 12 річній формі навчання?
Любовь Калистратовна• 20 марта в 12:07
Ответ дляSvitlo_
На Перова школа інтернат. Номера не знаю.
Любовь Калистратовна• 20 марта в 12:08
Ответ дляSvitlo_
Де я таке писала? Я написала що він навчався 12 років по 10й програмі. Ви точно уважно читали?
Svitlo_• 20 марта в 12:09
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Номера не знаєте, як закінчував школу і які документи отримав не пам´ятаєте, бо жили за кордоном, зате знаєте про 12 річну програму навчання.
Svitlo_• 20 марта в 12:10
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
В нього школа-інтернат була для дітей з розумовими порушеннями?
Svitlo_• 20 марта в 12:12
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Любовь Калистратовна• 20 марта в 12:12
Ответ дляSvitlo_
У вас трохи ум за розум заскакує .
Я знала що він навчався 12 років за 10 річною програмою.
Я жила в Україні весь час,але в останній рік його навчання,я поїхала працювати за кордон.Тому атестата я його бачити не могла.І що там написано не знаю.Та й мені це було не цікаво
Svitlo_• 20 марта в 12:14
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У вас трохи ум за розум заскакує .
До чого те що ваш брат вчився по два роки в одному класі, чи з якихось причин йому розтягли навчання до теми 12-річного навчання?
Любовь Калистратовна• 20 марта в 12:15
Ответ дляSvitlo_
Ні, з вадами слуху. Не глухих, а з вадами -слабочуючих.
Точно знаю що в Києві приймав участь спорт інтернат в цьому експерименті.І в них також експеримент провалився.
По інших містах не знаю,але знаю що не тільки Київ приймав участь.
Любовь Калистратовна• 20 марта в 12:17
Ответ дляSvitlo_
фото
Ну то де там написано, що він займався по 12ти річній програмі?
Чи ви не розумієте різниці між поняттям вчитись 12 років і 12 річна програма?
Програма в нього була 10 річна.Але вчились 12 років.
Любовь Калистратовна• 20 марта в 12:20
Ответ дляSvitlo_
Не з якихось причин, а експеримент від Міністерства Освіти. Тому що діти в школах інтернатах не тільки вчаться, а їздять на змагання, конкурси, лікуються та інше.
Щоб допомогти таким дітям отримати якісну повну освіту,було вирішено провести експеримент з 12 річним навчанням Він не став ефективним,і його припинили.
Svitlo_• 20 марта в 12:28
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
До чого взагалі експеримент в конкретній школі - до системи навчання.
І коли говориться навчання 10, 11, 12 - завжди мається на увазі на скільки навчальних років розрахована програма, а не скільки років її будуть вчити.
Чекаю завтра• 20 марта в 12:42
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А я наоборот училась в экспериментальном классе (г.Харьков,НВК 149) . Мы за первый год обучения прошли программу первого и второго класса, а потом ещё и перепрыгнули после 3 в 5 класс.....Единственное в чем была для меня трудность ,так это с нормативами по физкультуре ...и когда я поступила после 9 класса в колледж, то на практике летней мне не могли начислять зарплату ....
Сейчас я в шоке,когда открываю тетради своих детей по математике...но видимо РОДИТЕЛЕЙ ЭТО ВСЕ УСТРАИВАЕТ
Svitlo_• 20 марта в 12:54
Ответ дляЧекаю завтра
В якому році ви закінчили 9 класів і скільки вам було років?
Любовь Калистратовна• 20 марта в 12:59
Ответ дляSvitlo_
До того, що спочатку проводяться експерименти,і лише потім це розповсюджується на всі учбові заклади.
Коли говорять про 12 річне навчання,то також мають на увазі,що дитина буде вчитися 12 років,чи не буде?
12 річна програма, це просто поглиблена програма зі збільшеними годинами за обраними предметами.Це не 2 курси вишу,це та сама 10 річна,але +більше годин/тем.