Грушки-яблочки• 20 марта в 11:39
Пігментація над губою
Чим прибирали? Я думала в мене полізли вуса, раніше не видаляла ніколи, не було проблеми, а тут дивлюсь - Мізгюль якась в дзеркалі, сходила до косметолога - каже пігментація, порадила на ніч крем із пептидами, ніацинаміди, спф три рази на день,але дивлюсь в інтернеті є й інші варіанти типу азелаїнової кислоти, розкажіть кому що допомогло, дякую
Люблю кетчуп• 20 марта в 11:46
Можна почати з сироватки з вітаміном С (стабільна формула) вранці, ніацинамід ввечері і обов´язково СПФ
Люблю кетчуп• 20 марта в 11:47
Зараз користуюся вітаміном С, не скажу що прям сильно посвітліла, але трохи стала блідіше і на весну не темніє наче
Україна понад усе!• 20 марта в 11:53
трамексал -посилання вище та айпіель, але треба щоб косметолог дерматолог подивився який вид пігментації, можливо ipl не візьме
Грушки-яблочки
• 20 марта в 12:06
Ответ дляЛюблю кетчуп
А як наносите ? На ніч?
Люблю кетчуп• 20 марта в 12:16
Ответ дляГрушки-яблочки
А як наносите ? На ніч?
С обов´язково вранці під СПФ, він захищає шкіру від дії сонця. ніацинамід ввечері. Ще можна сироватки з арбунітом, транексаною кислотою, коєвою кислотою.Почитайте