Сонячний день• 24 марта в 16:35
Болгарія - поділіться досвідом
Страшенно хочу на море, але ніколи не їздила за кордон на море сама з дитиною. Накопичились питання, буду вдячна за відповіді:
- хочеться менше людей, тобто Сонячний берег і подібне не розглядаю. Порадьте куди краще, можливо Обзор, Кранево? Щоб була мінімальна інфраструктура і гарні пляжі
- переживаю за тривалу дорогу. Живу в Рівному, розглядаю як варіант доїхати в Чернівці і там сідати, щоб менше їхати. Але сумарно вийде майже 2 дні дороги і мабуть ночівля в Чернівцях
- як бути на пляжі з грошима, документами, телефоном?
- думала про самостійне планування - транспорт окремо+житло на букінгу. Чи можливо туром все таки вигідніше? Відразу скажу. що пріорітетно без харчування
- порадьте з власного досвіду перевізників без хамських водіїв і з туалетом
БезникаяЯ• 24 марта в 16:52
Ответ дляСонячний день
особливо у консультантів питають куди ховати гроші на пляжі....я написала на жіночому форумі в надії нормлаьних порад від жінок і мам. Але тут як завжди...
В номері в сейфі нормальні люди залишають
Как_б_не_так• 24 марта в 16:52
Ответ дляСонячний день
кругом можна розрахуватись карткою, навіщо вам готівка на пляжі. Якісь дрібні хіба що...А так в номері - в сейф
Сонячний день
• 24 марта в 16:52
Ответ дляСметчица
Ех...А які країни не під прицілом?Сервіс то таке, головне хороше море
я от тоже читаю и думаю, что за сервис нашим женщинам подавай....официанта с подносом, чтобы бегал рядом?
Фуліганка• 24 марта в 16:52
Ответ дляСонячний день
Мы никогда не брали деньги на пляж. Время чебуреков прошло
Сокодавка ще та• 24 марта в 16:52
Ответ дляФуліганка
Сервис ужасный. Море грязное с водорослями
да ладно))) прям так вот все ужасно) Водоросли возможно в какой-то период и бывают, но я, например, ни разу не попадала. Очень вкусная еда и море отличное. Уже с середины июня 23 градуса.
Сонячний день
• 24 марта в 16:52
Ответ дляБезникаяЯ
дякую за пораду. Якраз для цього тему і створила. Бо не була, не знаю...
Сметчица• 24 марта в 16:55
Ответ дляФуліганка
Хорошее море в Турции, Греции, Кипре . Но они все под прицелом
Та якби ми тут щодня під прицілом....Сьогодні то взагалі весь день
40каградусная• 24 марта в 17:00
Ми минулого року їхали поїздом Київ_Одеса, він приходить близько 7.00 ранку. А в 8.00 з вокзалу поряд відходив автобус на болгарське узбережжя. Їхали на Святий Влас, автобус приїжджав орієнтовно 22.30-23.00. Можна було б і швидше, але на митниці трохи довше були, ніж звичайно.
Бронювали апартаменти через букінг. Снідали-обідали в апартаментах, вечеряти ходили в кафе поряд.
Гроші на пляж не брали, тільки телефон. Але ми були з сестрою та дітьми, то коли ми купалися - за речами дивилися діти і навпаки.
Були з 1 липня, по приїзду було море чисте. Поверталися 12 липня - нанесло водорослей.
Сонячний день
• 24 марта в 17:00
Ответ для40каградусная
дякую теж планувала такий варіант. Але боюсь що квитки взяти до Одеси - це може бути цілий квест, щоб підгадати під заброньоване житло. та і в цьому році невідомо як буде з кордоном. Тому план Б - через Чернівці
Показушница• 24 марта в 17:03
Я один тільки раз була в Болгарії.Містечко Святі Влас.Їхали перевізником з Одеси через паром.Дуже сподобалась місцевість.Чистенько, майже гори, море звісно не то.Брали готель зі сніданками.
Більше не поїду, через море.Сенсу пертися, в дорозі 3 доби(1.5+1.5 в обидві сторони)
Шукайте локацію в Болгарії ближче до Туреччини, там і тепліше буде, пальми навіть як в Камері
40каградусная• 24 марта в 17:01
Ответ дляСонячний день
Ну квитки на Укрзалізницю - то завжди квест, нам повезло, ми змогли взяти 3 місця в одному купе.
Потребую апгрейду• 24 марта в 17:03
3 раза в болгарии - 2 раза жесткий ротовирус. Почитайте о ротовирусе в Болгарии
Сокодавка ще та• 24 марта в 17:04
Ответ дляСметчица
А що скажете про Грецію?
Греция очень дорогая. 2 раза была, больше не поедем. За те же деньги можно отдохнуть в Испании, Канарские острова, та же Турция, но сервис лучше будет.
Прибираю щодня• 24 марта в 17:07
Ответ дляСонячний день
Ооо…. Як все запущено. Готель я вам порадила, далі самі розберетеся. Гарного дня.
Сметчица• 24 марта в 17:07
Ответ дляСокодавка ще та
Цікаво чому так( Скільки на двох на тиждень потрібно, приблизно?
Сонячний день
• 24 марта в 17:08
Ответ дляПоказушница
чесно..я не вибаглива, мені і в Затоці нашій море ок, тому Болгарія підійде. зараз в пріоритеті ближче і бюджетніше
Сонячний день
• 24 марта в 17:09
Ответ дляПотребую апгрейду
читала...тоже стремно. Вы в готеле словили?
На привозе• 24 марта в 17:12
Ответ дляСонячний день
чесно...плювати мені на сервіс, я просто хочу на море, на якому не була з 2020 року
Не вийде так, як ви хочеться…
Або вийде, але дорого і не комфортно!
В сезон самостійно знати апартаменти буде по ціні туру з дорогою, харчуванням оллін.
Бронюйте гарний готель з виїздом з вашого міста, і бажано з власним пляжем, бо пляжі там платні, або будете на постілкі в піску сидіти і тримати зонт, аби не полетів - це не відпочинок, на мій погляд.
І не їдьте так далеко - Кранево … капець, навіщо ?
Або вийде, але дорого і не комфортно!
Сметчица• 24 марта в 17:12
Ответ дляСонячний день
Мені теж, ех класно там було, особливо перша лінія. А ще Грибівка сподобалась.
Сокодавка ще та• 24 марта в 17:13
Ответ дляСметчица
я пакетники сравниваю. Но да, в ресторанах тоже дорого.
Сонячний день
• 24 марта в 17:13
Ответ дляНа привозе
Не вийде так, як ви хочеться…
Або вийде, але дорого і не комфортно!
так Кранево це якраз початок самий, ближче до кордону
Сметчица• 24 марта в 17:13
Ответ дляСокодавка ще та
Та мені достатньо 2 разове харчування, проживання, проїзд і просто пляж. Ресторани не розглядаю
Сонячний день
• 24 марта в 17:14
Ответ дляСметчица
я в 2020 була в Курортному, дуже сподобалось
Сонячний день
• 24 марта в 17:14
Ответ дляСметчица
і я аналогічно. Тим більше з дитиною, вона там половини їсти не буде. Тому апарти нам було би ідеально
Сметчица• 24 марта в 17:15
Ответ дляСонячний день
Ми їздили аж до 2021. Якраз були в Лазурному, нашестя сонечок було і медуз, ну й відпочинок...Якби ще їхати, то обрала б Грибівку думаю
На привозе• 24 марта в 17:19
Ответ дляСонячний день
А все, сплутала …
Кранево село-селом, Албену хоча б розгляньте, щоб було куди вийти погуляти.
Шумелка Мышь• 24 марта в 17:19
Ответ дляСметчица
Автор, сама така. Ніколи не була за кордоном, літаком боюсь. Але дуже хочу на море, з підлітком. Не знаю з чого почати. Хочу в Грецію
Точно варто спробувати .
Тільки сьогодні згадувала як ми на Криті відпочивали.
Але трохи жаркувато в серпні для мене було.
Сокодавка ще та• 24 марта в 17:20
Ответ дляСметчица
ну я вам и говорю, что если сравнивать равноценные пакетники (с тем же, 2-х разовым питанием) то в Греции вы получите хуже качество, чем в других странах. Ну это во всяком случае наш опыт. Да, море там красивое, но опять же, нужно смотреть. Так как, мы были на Корфу и попался отель, где море было не очень. Спаслись только экскурсиями на катере, в красивые места съездили. Так что, если будете выбирать отель, обязательно смотрите, какой пляж рядом. Во второй раз были на Халкидиках, пляж был у нас замечательный. А у моих знакомых, случайно встретились, отель наверное так самый лучший, а море обычное.. да, хороший пляж, чистое море, но не то.. учитывая, какие они деньги платили за этот отель.