Сонячний день• сегодня в 16:35
Болгарія - поділіться досвідом
Страшенно хочу на море, але ніколи не їздила за кордон на море сама з дитиною. Накопичились питання, буду вдячна за відповіді:
- хочеться менше людей, тобто Сонячний берег і подібне не розглядаю. Порадьте куди краще, можливо Обзор, Кранево? Щоб була мінімальна інфраструктура і гарні пляжі
- переживаю за тривалу дорогу. Живу в Рівному, розглядаю як варіант доїхати в Чернівці і там сідати, щоб менше їхати. Але сумарно вийде майже 2 дні дороги і мабуть ночівля в Чернівцях
- як бути на пляжі з грошима, документами, телефоном?
- думала про самостійне планування - транспорт окремо+житло на букінгу. Чи можливо туром все таки вигідніше? Відразу скажу. що пріорітетно без харчування
- порадьте з власного досвіду перевізників без хамських водіїв і з туалетом
Сонячний день
• сегодня в 16:36
Ответ дляПанна Кота
Вам к Киркорову
іноді краще мовчати, ніж нести дічь...
Сонячний день
• сегодня в 16:38
Ответ дляФуліганка
Сервис ужасный. Море грязное с водорослями
чесно...плювати мені на сервіс, я просто хочу на море, на якому не була з 2020 року
Фуліганка• сегодня в 16:39
Ответ дляСонячний день
Тогда и в Одессу можно поехать. Болгария помойка
пьЯНА• сегодня в 16:39
Деньги в трусы зашейте. Если без питания, то берите консервы-тушенку, макароны и т.д.
Зліпок ступні• сегодня в 16:39
Ответ дляСонячний день
Якщо ви ніколи ніде не були то беріть пакетний тур
Сонячний день
• сегодня в 16:39
Ответ дляЗліпок ступні
ні за кордоном була, не зовсім муму, але конкретно в Болгарії чи інших курортах ні
Фуліганка• сегодня в 16:40
Ответ дляпьЯНА
В Болгарии еда дешевле. Но не в туристическом месте
Весела пiсенька• сегодня в 16:40
Прочитала вопросы, в Болгарию ездила, но даже не знаю что вам ответить
На счет цен - надо сравнить, спросить тур и отдельно
Туалеты в автобусах они не хотят обслуживать и рассказывают что они воняют, поэтому лучше закрыть его.
Ехать долго и утомительно, что сразу что с пересадками, хорошего и удобного варианта нет
Зліпок ступні• сегодня в 16:41
Ответ дляСонячний день
Ну з дитиною комфортніше поїхати в готель з пляжем і харчуванням
Сонячний день
• сегодня в 16:42
Ответ дляЗліпок ступні
начиталась я вже про ротавіруси в готелях...я би зняла апартаменти або номер
БезникаяЯ• сегодня в 16:43
Ответ дляЗліпок ступні
++ і не в Болгарію
Зліпок ступні• сегодня в 16:44
Ответ дляБезникаяЯ
++ і не в Болгарію
Цього літа Болгарія буде одна з найбільш безпечних і затребувантх курортів
БезникаяЯ• сегодня в 16:45
Ответ дляЗліпок ступні
Да прям. И даром туда не хочу
Фуліганка• сегодня в 16:45
Ответ дляЗліпок ступні
Особенно, когда рядом есть Иран
Прибираю щодня• сегодня в 16:47
Ну дуже багато питань. Це роблять консультанти за гроші… Дивіться, я з дитиною була в Дольче Віта, ще краще це дольче мара. Дорога доба із Києва
Зліпок ступні• сегодня в 16:45
Ответ дляСонячний день
Скілтки дитині? Розгляньте табори.
В нас з Луцька кожного літа їздять 5-6 раз.
Повно дітей їде з батьками
Сметчица• сегодня в 16:46
Ответ дляФуліганка
Особенно, когда рядом есть Иран
А що скажете про Грецію?
Зліпок ступні• сегодня в 16:46
Ответ дляБезникаяЯ
Да прям. И даром туда не хочу
Да, Прям. Вас ніхто туди не тягне)
Сметчица• сегодня в 16:47
Автор, сама така. Ніколи не була за кордоном, літаком боюсь. Але дуже хочу на море, з підлітком. Не знаю з чого почати. Хочу в Грецію
Фуліганка• сегодня в 16:48
Ответ дляСметчица
А що скажете про Грецію?
Море в Греции офигенное. Людей мало. Но цены-жесть. И сервиса тоже нет особо.
И Греция и Румыния под прицелом Ирана
БезникаяЯ• сегодня в 16:48
Ответ дляЗліпок ступні
Да, Прям. Вас ніхто туди не тягне)
І не збираюся. Є багато чудових місць
Сметчица• сегодня в 16:48
Я хочу щоб за все оплатити і не думати...Що їсти, де жити, як доїхати....
Зліпок ступні• сегодня в 16:48
Ответ дляБезникаяЯ
І не збираюся. Є багато чудових місць
До чого тут ви взагалі?
Как_б_не_так• сегодня в 16:48
Рекомендую тур клуб Бідняжка
Часто з ними їздила сама. Завжди є дружня компанія, організація цікава, ціни лояльні. Пропозиції на будь який смак))
Сметчица• сегодня в 16:49
Ответ дляФуліганка
И Греция и Румыния под прицелом Ирана
Ех...А які країни не під прицілом?Сервіс то таке, головне хороше море
Сонячний день
• сегодня в 16:49
Ответ дляЗліпок ступні
блін ціни виростуть
Сонячний день
• сегодня в 16:50
Ответ дляПрибираю щодня
особливо у консультантів питають куди ховати гроші на пляжі....я написала на жіночому форумі в надії нормлаьних порад від жінок і мам. Але тут як завжди...