Админко• 20 марта в 15:28

Північне узбережжя Болгарії.

Добрий день!
Дівчата, порадьте, будь ласка, гарні готелі на півночі Болгарії.
Албена і т. п.
Щоб 1 лінія, все включено, лежаки від готелю, мінімум людей, тиша, спокій і релакс :)
Дякую!
Мона_Лиса• 20 марта в 15:54
Мені такий порадили: думаю поки
https://www.booking.com/hotel/bg/prestige-hotel.ru...;

автор Админко • 20 марта в 15:58
Ответ дляМона_Лиса
Мені такий порадили: думаю поки
Ви маєте на увазі той, що 1 перший у списку?
Бо за посиланням відкривається ціла підбірка готелів :)
Дякую!
Мона_Лиса• 20 марта в 16:18
Ответ дляАдминко
Дякую!
Так ,перший,сорі, але там, напевне, буде шумно. Перша лінія, гарне харчування. Відгуки читаю як раз
Турагенція Tourdream• 20 марта в 16:52
Ответ дляМона_Лиса
Prestige Hotel and Aquapark - це далеко не перша лінія. Від готелю до пляжу десь хвилин 5-7 треба пройтись.
Хоча готель дійсно гарний. І у цьому році можно бронювати пляжний пакет, де шезлонги та парасолі на пляжі вже входять у вартість туру.
Турагенція Tourdream• 20 марта в 17:01
Автор, з більш спокійних курортів на півночі, можна розглянути курорти Кранево та Сонячний день.
Під такий запит, як у Вас - спокій, релакс, гарний готель зі своїм облаштованим пляжем, зазвичай відправляємо туристів у готелі Effect Algara, The Palace Sunny Day, Marina Sunny Day.
автор Админко • 20 марта в 17:28
Ответ дляМона_Лиса
Дякую!
автор Админко • 20 марта в 17:29
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дуже вдячна!