Вероятненько• вчера в 17:51

Бізнес в 2027 році.. що таке той ПДВ? Всі лякають

Бухгалтер каже шо важке адміністрування того пдв
Якісь податкові накладні, їх часто блокують
Шо це взагалі?
Я просто здаю в оренду будинок на літо та ще апартаменти
Сезонний дохід

Заробляю- витрачаю на розхідники, постіль, хімію, клінінг- це ж не мій дохід? То як рахувати той ПДВ?
Пдв це гроші що зайшли на рахунок чи модна відняти витрати на товари які купила для організації цієї подобової оренди?
Забобонний фрукт• вчера в 20:27
Х. З.мне блокировали ,я расчиталась и перекрестилась.Забыла как страшный сон,А нет ,Снится иногда
автор Вероятненько • вчера в 20:30
Ответ дляЗабобонний фрукт
То ви вже не пдв?
автор Вероятненько • вчера в 20:30
Ответ дляЗабобонний фрукт
А скільки грн треба платити який веде фоп з пдв?
Бо я плачу 1000 грн в місяць на спрощеній системі
тянитолкайка• вчера в 20:31
Ответ дляВероятненько
А нашо їх взагалі блокують
Хто в тому винуватий?
’Блокують’ если есть подозрения на фиктивность, нетипичные операции и все такое. Если будете работать честно и прозрачно, все будет хорошо. Но это маловероятно, у нас же национальная идея - наипнуть хоть кого-нибудь
Забобонний фрукт• вчера в 20:31
Ответ дляВероятненько
20000 предлагали,не хочу
ТигрЛьвович• вчера в 20:35
Ответ дляВероятненько
фоп с ПДВ 3%+20%
Свідок Перемоги• вчера в 21:15
Ответ дляТигрЛьвович
откуда вы взяли эти цифры? Там все намного больше. ПДВ 20%, плюс 6% налог и война, в итоге 26%
Это расчет сумм ндс.