Бегущаяпо• 20 марта в 19:43

Як оформити квартиру на колишню дружину якщо куплена по сертифікату евідновдення

Така ситуація . В шлюбі була куплена квартира, після розлучення не ділили, по документам власник я , але куплена в шлюбі в квартирі мешкала дружина і син. По домовленості я їм її віддали але хотіли оформити дарчу на сина коли йому виповнилося 18, але війна.... Я попав в полон на 4 роки.
Потім квартира була розрущена війною, я вийшов з полону , оформив сертифікат тепер будемо покупати квартиру, вона оформлена буде на мене , бо інакше не можливо було, бо по документам розрущена була на мені.

Питання в тому що колишня дружина не дуже рада що 5 років її не можливо подарувати сину і власником залишаюсь я. Я з радістю би подарував би сину але стоїть заборона на 5 років.Як можно це питання вирішити щоб дружина була спокійна? Вона має всі права на неї з моральної сторони, бо в ту квартиру у шлюбі багато вклала.
А_мій_самий_самий• 20 марта в 19:45
Ну не мужик то пишет, не мужик.... На юриста у бывшей денег нет?
Неправдиша• 20 марта в 19:49
Женитесь до покупки :)

Подсказываю:
1. Она замужем
2. Я женат

Ну тема сама себя как бы не раскрутит
хутряна володарка• 20 марта в 19:49
Квартира була спільним майном, спільним і буде після є відновлення
автор Бегущаяпо • 20 марта в 19:51
Ответ дляНеправдиша
Женитесь до покупки :)

Подсказываю:
1. Она замужем
2. Я женат

Ну тема сама себя как бы не раскрутит
Це не вирішить питання
from Ukraine• 20 марта в 19:51
Ем... Адвокати теж в полоні сидять?
Марфа Українівна• 20 марта в 19:53
Попередній договір купівлі продажу з виконанням через 5 років. До юриста, там красиво напишуть.
S.s.s.• 20 марта в 20:23
Ніяк, я так розумію, ви жінка колишня того чоловіка, терпіть 5 років .
ЛісАпетная• 20 марта в 20:34
Ви можете на дитину написати заповіт.
Мабуть, це найпростіший варіант.
Десь так, але...• 20 марта в 20:50
Ответ дляS.s.s.
Завещание пусть напишет БМ
лаМпочка• 20 марта в 21:01
По ходу дружина й пише😂
Так а ви де будете жити після полону і якщо житло зруйноване? Нічого не зробить, житло за Вами буде 5 років. В крайньому випадку - заповіт
Мира всем• 20 марта в 21:04
Ніяк. Ви ж самі розумієте що таке заборона відчудження