Крим мій• 2 часа назад

Тато пенсіонер. Хочу дати йому нежитл приміщення щоб здавав в оренду

Щоб він відкрив фоп
Здавав примвщення в оренду (власність моя)
Бо реально тієі пенсії не вистачає

Це не буде виглядати підозріло що я ніби уникаю податкового навантаження?
Бо я держслужбовець і фоп не можу бути
фрау Гітта• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
Якраз буде на що вас державі утримувати.
Я , наприклад, як гляну на суму податків,які щомісяця плачу, то так хочу дізнатися кого ж я утримую. Хоч комусь же має бути від цього добре?
І пенсія світить просто шикарна. Колеги отримують, то знаю.
Не пишіть мені - що треба валить було і немає чого там сидіти - сама все знаю 😂
фрау Гітта• 1 час назад
Ответ дляКрим мій
Просто якби була легальна схема як зробиьи щоб здавав тато замість мене
Так як же легально, якщо то не його?.
КохайтесьЧорнобровi• 1 час назад
Ответ дляКрим мій
Продала 2 квартири в Дніпрі і маю приміщення в Києві
А квартиры откуда?)
автор Крим мій • 1 час назад
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А квартиры откуда?)
Від чоловіка
автор Крим мій • 1 час назад
Ответ дляфрау Гітта
Пенсія в тата мала бути 23000
А платять 7000 грн і кажуть шо немає грошей в казні
В нього комуналка 4500 в місяць.. що на харчування залишається
КохайтесьЧорнобровi• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
Из ЗП госслужащих хотя бы какой-то толк,с их ЗП платят пенсии нынешним пенсионерам. А из вашего конверта ноль
фрау Гітта• 1 час назад
Ответ дляКрим мій
Пенсія в тата мала бути 23000
Нараховано 23? Що значить мала бути?
КохайтесьЧорнобровi• 1 час назад
Ответ дляКрим мій
Від чоловіка
Ну да: если папе подарить,он может другим детям передарить(
Цибулька зла• 1 час назад
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Щоб держслужбовці заплатили податки зі своєї зарплати, спочатку мають інші люди наповнити бюджет
фрау Гітта• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
То уявіть скільки було б того бюджету, якщо б не було тих конвертів? Всім би вистачило.
А так всі на єдиному і працівники на мінімалках
КохайтесьЧорнобровi• 1 час назад
Ответ дляЦибулька зла
Вы даже не представляете,у скольких людей в Украине официальная ЗП 8647,00
Не знаете, где остальные деньги ’затерялись’? Осели у владельцев предприятий.