Продавчиня кіз• вчера в 13:21
Харчуюсь двічі на день, без перекусів
Без підрахунку калорій, без перекусів взагалі.Між прийомами п´ю чай ( каву не люблю) без цукру - за місяць скинула майже 5 кг при вазі 66 кг. Як вважаєте, це норм?
Мяо мой мяо• вчера в 13:22
если нет проблем со здоровьем, то вполне, если есть проблемы с желчным, и другие с ЖКТ, то может плохо закончится
Продавчиня кіз
• вчера в 13:24
Ответ дляМяо мой мяо
Ні, проблем немає.
Омлетик• вчера в 13:25
Та ну. При вашій вазі, ви багато скинули .
Мабуть сильно недобір по калоріям
Советничаю тут• вчера в 13:25
Ответ дляМяо мой мяо
Почему?
Сметчица• вчера в 13:25
Ответ дляОмлетик
Мабуть сильно недобір по калоріям
Бреше автор.
При таких водних даних не реально таку вагу скинути.
Омлетик• вчера в 13:26
Автор, в мене схоже. Тупо їсти багато не хочеться. Але це нездорово. Переживаю що м´язи втратила, яких і так мало
Продавчиня кіз
• вчера в 13:28
Ответ дляКаркуша Клара
норм
а вы не голодная?
Спочатку хотілося їсти, а потім вже не їм навіть так багато хліба, дозволяю собі двічі на місяць їсти все що хочу і скільки хочу. Якось так
сЛАдКОежКА• вчера в 13:29
Мені теж норм, я їм 2-3 рази в день, не люблю перекуси, дробне харчування не для мене.
Та_все_ок_будет• вчера в 13:30
Я вважаю, що бракує клепки, щоб так харчуватися.
Ніяка талія не варта проблем із здоров´ям в майбутньому.
Продавчиня кіз
• вчера в 13:30
Ответ дляСметчица
Бреше автор.
Чому нереально, якщо це так!
Мяо мой мяо• вчера в 13:31
Ответ дляСоветничаю тут
Почему?
потому, что есть особенности питания при проблемах с ЖКТ. Например, при камнях в желчном, нельзя делать большие перерывы в еде, нужно есть часто и понемногу. А так в зависимости от заболевания.
Продавчиня кіз
• вчера в 13:33
Ответ дляТа_все_ок_будет
Чому, я зранку не хочу їсти взагалі десь до 11 години, то що мені себе силувати? Я їм і якщо захочу солодке, але в міру і точно не ввечері.
Угги_в_горошек• вчера в 13:36
Весила 67. За 2 месяца скинула 16 кг, ела 3 раза в день , по калориям недобор был и стресс…
ПриснитсяЖЕ• вчера в 13:37
Я теж їм двічі на день без перекусів вже багато років. Для роботи жовчного п´ю трав´яні чаї або гарячу воду з лимоном (все без цукру). У мене ще й гастрит, але чесно кажучи я зараз набагато краще почуваюся і біль у шлунку пройшов, ніж коли їла кожні дві-три години.
Продавчиня кіз
• вчера в 13:38
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Також люблю трав´яні чаї типу меліси, ромашки ( без цукру).
Кишмишная Мая• вчера в 13:41
Я так 2 міс харчуюсь, вранці просто кава, я не люблю снідать. Потім в 12 і в 18 їм.
Можу фрукти між цими прийомами ще чи каву з вкусняшкою.
Схкдла. Вагів нема. Знайомі питають чи я не захворіла часом, що так стягло.
Мені сподобалась така система
Кишмишная Мая• вчера в 13:43
Ответ дляМяо мой мяо
Це не є істина. Організм людини від початку не був пристосований їсти так багато. Наші предки не їли тричі в день, вони скоріше їли тричі в тиждень.
Так що спірно, що митвесь час змушуємо організм щось перетравлювать на ізнос
Пешеходик• вчера в 13:49
це як інтервальне, я взагалі думаю, що людині не треба дуже разів прийом їжи, достатньо два рази, щоб він не втрачав енергію на переварювання їжи ,+ дуже перекусів-це як засоренння організму...але все індивід, я напр. дуже худну, в мене в генах не бути пишною жінкою)))
Янка-угомонись• вчера в 13:50
А для чого це? Для схуднення? Якщо для -то вага зовсім не має значення . Можна схуднути і до 45 кг і при цьому бути жирною та візуально негарною
Пешеходик• вчера в 13:51
Ответ дляПриснитсяЖЕ
я теж не можу без горячої води з лимоном)...але лікарі скажуть при гастріті не можна, теж колись був
Пешеходик• вчера в 13:52
Ответ дляЯнка-угомонись
45кг та жирна я ніколи не бачила)))
Elena-eedc• вчера в 14:24
Вы не из-за этого похудели. Я так лет 15 питаюсь - утром кофе, вечером ужин, в перерывах только вода без газа. Нифига не движется. Но стоит перенервничать и вес сам утекает. Два года сидела без работы, жрала, как не в себя, соблюдая режим завтрак/обед/полдник/ужин плюс перекусы - стухла на 10кг.
Продавчиня кіз
• вчера в 14:28
Ответ дляElena-eedc
Як раз із-за цього, бо їла раніше на мою думку мало, але не якісно.
Акуна_Матата• вчера в 14:30
Ответ дляПродавчиня кіз
Вітаю, ви відкрили для себе інтервальне голодування
Продавчиня кіз
• вчера в 14:30
Ответ дляАкуна_Матата
Це не інтервальне голодування
Акуна_Матата• вчера в 14:31
Ответ дляПродавчиня кіз
Це не інтервальне голодування
Ок.
А що таке інтервальне голодування, на вашу думку?
Elena-eedc• вчера в 14:35
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну правильно, если вы топтали бутербробы, а стали вечером есть борщ или гречку/картошку с гарниром, конечно качество переваривания улучшится. Мне, кстати, помогает смена мяса и полное исключение курятины (вот от этого худею на глазах, без кур) - например ем всё подряд, а потом перехожу на пару месяцев только на говядину.
Удачная• вчера в 15:04
Ответ дляСметчица
Бреше автор.
Та конечно! У меня родственница сбросила ок. 8кг с первоначальным весом 53 кг.
Тоже интервальное голодание.
Месяца за 3, наверное.
Тоже интервальное голодание.
Месяца за 3, наверное.