Чучело-Мяучело• вчера в 13:41
Про подругу
Познайомились дуже давно разом працювали колись але дружба продовжується.
Але смущають деякі моменти
Звонить постійно коли вона іде, або їде кудись. Або типу говориш і скидає. Буває в неї таки. Нк розумію такої логіки.
А коли я занята я можу скинути
То вона продовжує звонити, говрю я може на роботі або чимось займаюсь. Якщо скидаю то не потрібно набирати ще декілька разів.
Звонить коли щось потрібно, або ж коли їде, іде, або ділитьчя своїми проблемами
Як в неї все погано і як купити ще одну квартиру, вигідний бізнес здавати, манікюр дорогий, брови, нігті, педікюр, каже за все за один похід кожного місяця 3100.
І каже грошей немає.
Мої проблеми якось не охоче слухає
Але смущають деякі моменти
А коли я занята я можу скинути
І каже грошей немає.
Мої проблеми якось не охоче слухає
Чучело-Мяучело
• сегодня в 13:23
Ответ дляЧупакабраЗеБест
она вас использует как контейнер. выговорилась пока скучно идти, тупые мысли вам в глолву загнала, послала вас.
у меня тьоже такая была, просто бессповестно эксплутаировала меня.
А сегодня написала запитала як я
А відповіла, ти як ?
А далі почалось
Ми сьогодні знову обсуждали
Это типа мама она и парень одну тему ну оно мне зачем.
Я промолчала ничего не ответила.
А відповіла, ти як ?
А далі почалось
Ми сьогодні знову обсуждали
Я промолчала ничего не ответила.
Чучело-Мяучело
• сегодня в 13:24
Ответ дляАннуитет
Заблокуйте її скрізь!
Відморозьтесь і забудьте, енергетична вампіра якась)
Цк якось тау не гарно робити