Первоклашка Я• вчера в 12:59
Люди й так знають, що у вас є матільда, демонструвати її світу не обов´язково.
🤦
Пушап Мі мі• вчера в 21:09
Ответ дляНезнакомлюся
Так, вони всю зиму ходили так - лосіни, які в сраку залізли, тапки уггі, білі носки, дублянка і шапка вушанка ! Клоунеси
Ладно ще 15 річні малі дівчата, а так тітки по 35+ … вигляд мають притрушеної дурепи !
А літом почнеться сезон - забула вдягти футболку … в топіках лазять посеред міста і в лосінах в сраці
П.с. мені не 80, вагу маю 50кг
Але оце посміховисько, яке роблять з себе жінки, просто не розумію !
Єбаки вас на вулиці хватати не будуть, ніхто порядний не буде знайомитися з дівчиною в лосінах і топіку ! Тілько на 1 ніч - безкоштовної любові …
невже така вже бєзнадьога ? Що треба так себе не любити, не поважати ? Ще б табличку на себе повісили - з цінником …
П.с. мені не 80, вагу маю 50кг
Але оце посміховисько, яке роблять з себе жінки, просто не розумію ! Єбаки вас на вулиці хватати не будуть, ніхто порядний не буде знайомитися з дівчиною в лосінах і топіку ! Тілько на 1 ніч - безкоштовної любові …
Як сказав один колега, коли приїхав в Україну з делегацією, ’не ображайтесь, але пройшовся вулицями і враження, що потрапив в гігантський бордель’
Пушап Мі мі• вчера в 21:14
Ответ дляНаверняка
Гусары так носят
Так гусари носять, щоб срака не випріла після годин їзди в сідлі. А оце, що на фото, хіба як лозунг ’заскочи на мене з розбігу’
Борщичок• вчера в 21:17
Ответ дляПушап Мі мі
И откуда это чудо неуважительное к чужой стране приперлося? И по каким улицам вы его водили?
Скоро_вчера• вчера в 21:37
Зараз такий час ,що якраз потрібно демонструвати,а то раптом там пісюн із яйцями ,а не матільда
Яичница с беконом• вчера в 21:42
Ответ длявентиляторная
Т е страна, гражданство которой я имею и которую люблю, не моя?))
Нет. И никогда не станет вашей
вентиляторная• вчера в 21:46
Ответ дляЯичница с беконом
Нет. И никогда не станет вашей
Это для вас. А я себя здесь чувствую будто я здесь родилась и всю жизнь жила)
Мати драконів• вчера в 21:46
Ответ длявентиляторная
Ні. Як би вам того не хотілося
Яичница с беконом• вчера в 21:47
Ответ длявентиляторная
Спасибо, посмеялась
вентиляторная• вчера в 21:47
Ответ дляМати драконів
Ні. Як би вам того не хотілося
Девочки, ну откуда вы такие умные? Я живу в прекрасной стране, чувствую себя здесь замечательно. А вы лучше меня всё знаете
вентиляторная• вчера в 21:48
Ответ дляЯичница с беконом
Спасибо, посмеялась
Вот от этого я уехала) от менталитета
Яичница с беконом• вчера в 21:51
Ответ длявентиляторная
Вот от этого я уехала) от менталитета
Он остался с вами. Спокойной ночи
Мати драконів• вчера в 21:52
Ответ длявентиляторная
вентиляторная• вчера в 21:52
Ответ дляЯичница с беконом
Он остался с вами. Спокойной ночи
Он с вами
и вы это продемонстрировали когда начали придираться к комментам и рассказывать мне про мою страну
Яичница с беконом• вчера в 21:53
Ответ длявентиляторная
Он с вами
🤡
вентиляторная• вчера в 22:13
Ответ дляЯичница с беконом
🤡
Что и требовалось доказать
доброй ночи)
Ламборджини• вчера в 22:30
Ага, ходит и светит писяндрой. А если ей свистеть начнут или зазывать в сауну - обидиться и скажет, что это харасмент😄
Яичница с беконом• вчера в 22:37
Ответ длявентиляторная
Что и требовалось доказать
доброй ночи)
🤡
Мой_ужин• вчера в 22:44
Ответ дляПушап Мі мі
И откуда такая нежная фиалка к нам приехала?
Ангел-предохранитель• 2 часа назад
Ответ дляЛамборджини
Ну мы же в Европу движемся ? Или в Иран?
В Европе как попало одеваются, лифчиков не носят поголовно, никто не свистит.
Украиночка• 56 минут назад
Тю...я думала там письку голую показывает девушка, а она всего лишь в лосинах, автор вы ханжа