Хтомолодець? Я!• 21 марта в 15:37
Хочу капучіно
але живу в такому зажопінське, що за ним треба їхати хвилин 20 машиною. та й виходити з дому вломно
Доставка якось дорого
шо делать
Доставка якось дорого
шо делать
Элька-Карамелька• 21 марта в 16:13
Ответ дляХтомолодець? Я!
До заправки все одно треба їхати. І трохи менш смачне капучіно
На нормальну заправку заїдьте окко, вог, брсм, юпіджі, ніколи не зустрічала там несмачне капучіно. А на сокар це взагалі саме смачне капучіно в мене в місті. Ну вже не 20 хв, як ви одразу написали. А хвилин 5. Тут питання, чи точно ви його хочете
Хтомолодець? Я!
• 21 марта в 16:10
Ответ дляОйЙой
А что же тогда капучино?
Краще раз попробувати, ніж 10 раз послухати.
Спробуйте капучино з якимось сиропом
Це напій для релаксу. А не стимулятор для роботи. На відміну від просто кави
Спробуйте капучино з якимось сиропом
Хтомолодець? Я!
• 21 марта в 16:12
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так, капучіно з вог я би випила. На інших не памятаю, не пробувала давно
звездная галактика• 21 марта в 16:41
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ой, я думала це для чаю лише. Виглядає набагато практичніше кофе машин за штуку євро
то. я сделала себе пол литровую кружку кофе с молоком и 4 чайных ложки сиропа лаванды. кайф