Бабайко• вчера в 20:38

Задумалась

Сьогодні моїй сестрі мало б бути 53 роки. Але 19 років тому її вбив чоловік. Я завжди їй говорила, що він їй не пара. Але вона була засліплена ним. І ось такий результат.
Задумуючись часто про зміст життя земного і 8окрема сім´ї
Allemagne• вчера в 20:39
Надеюсь, его на зоне отшвабрировали.
Метелик• вчера в 20:39
Інших думок за 19 років не з´явилося?
автор Бабайко • вчера в 20:40
Ответ дляМетелик
Інших думок за 19 років не з´явилося?
На жаль ні.
автор Бабайко • вчера в 20:40
Ответ дляAllemagne
Надеюсь, его на зоне отшвабрировали.
І ми надіємось
Пффф 100%• вчера в 20:41
Какой ужас, блин... Вот же ж дегенерат...
Метелик• вчера в 20:41
Ответ дляБабайко
На жаль ні.
Шкода.
Спробуйте жити теперішнім, а не минулим
So_so• вчера в 20:41
Близкую подругу моей мамы убил муж, бил постоянно, а один раз толкнул и она упала, ударилась виском и всё. Она им не была обслеплена, но ведомственное жилье на двоих в таком месте, что сложно уехать, работа, соответственно, ребенок и вот так. Очень хорошая была женщина (
ВундерКИНГ• вчера в 20:42
Людини вже немає, більш того - сестри, а ви все рівно тішите своє самолюбство - а я ж казала(
Love_Love_Love_• вчера в 20:43
Жертві дуже важко піти від абюзера+ навʼЯзані суспільством дурнуваті стереотипи
автор Бабайко • вчера в 20:44
Ответ дляВундерКИНГ
Ви так рахуєте? Я просто сумую. Тепер ще і племінник пропав безвісти.
Просто в такі дні хочеться плакати, кричати...
автор Бабайко • вчера в 20:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Їй не потрібно було йти. Вона жила в своєму житлі
ВундерКИНГ• вчера в 20:46
Ответ дляБабайко
Так, я так вважаю. Сумують болем, спогадами, усмішками крізь сльози, спогадами, а не оцим ’я завжди їй говорила ’
Love_Love_Love_• вчера в 20:46
Ответ дляБабайко
« йти» це не про житло в даному випадку
Ондатрова шуба• вчера в 20:53
Ответ дляВундерКИНГ
Вам ще біле палбто не набридло вигулювати???
Кручу хвости• вчера в 21:20
Ответ дляБабайко
Так почему не развелась , не выгнала такого мужа? Такие случаи происходят часто. Когда женщина терпит побои и насилие и не расстаётся с таким мужчиной . Заканчивается либо её смертью, либо инвалидностью. А сестру вашу конечно жаль.
ВундерКИНГ• вчера в 21:24
Ответ дляОндатрова шуба
А вам бути примітивною?
Доставучая• вчера в 21:24
Ответ дляБабайко
Співчуваю вам.Моі покійні батьки в шлюбі для моєї сестри купили квартиру в Білій Церкві.Одному Богу відомо,як важко було по заробіткам на неї заробити.Чоловік з часом почав пити безбожно,в стані афекту міг зробити що хочеш з нею і з дітьми.І ми категорично настояли,що б вона звідти йшла.Важко було,не передати,через 5 років він помер,в квартирі не було навіть батарей,бомжарня.Вона її продала за копійки.Дуже важке життя.
Кудесница_с_пургеном• вчера в 22:09
Ответ дляБабайко
Сколько ему дали за убийство? Лет 15? Часто попадаются в сети печальные новости.про убийства на бытовой почве. И всегда все до этого было не слава богу. Но жертва не уходит или не выгоняет сожителя, а если расстаются,то много идиотов следят и потом убивают
Ондатрова шуба• сегодня в 00:27
Ответ дляВундерКИНГ
А вам бути примітивною?
Якщо бути примітивною то означає не підтримувати ваше лицемірне самоствердження через біль автора, то я краще буду примітивною ніж такою як ви.