Подвійна веселка• вчера в 22:14

Як пережити розлучення?

Досі кохаю чоловіка, розлучились рік тому, спілкуємося, але він не бачить свого майбутнього зі мною. Як пережити цей біль?
автор Подвійна веселка • вчера в 22:43
Ответ дляЗавжди мало
А как ребенка рожали? Он хотел? Или вы? Два года до рождения? Т е год вместе и забеременели?
Хотіли разом, навіть на пологах був…
Сизоока бестія• вчера в 22:45
Ответ дляПодвійна веселка
В нас спілкування з ним чудове, навіть зі сторони не реально сказати що ми розлучені. Поцілунки, ніжність, компліменти, подарунки, все це є. Але здається, ніби це ілюзія, бо як тільки починаю розмову про стосунки/майбутнє, відразу: я не готовий. Життям дитини також не дуже цікавиться
Простите, но спрошу: это как? Он целует, нежный - но отношений не хочет, ребенок не интересен?
Тогда радуйтесь, что сам ушел и сейчас, а не через 10 лет
Завжди мало• вчера в 22:48
Ответ дляПодвійна веселка
Хотіли разом, навіть на пологах був…
А у него был брак или отношения длительные до этого? Сколько вам лет?
С высоты моего опыта, это все никуда не идущее говно. Чем больше вы в нем будете сидеть, тем больше вас будет разъедать изнутри. Кроме как обрезать контакт вариантов нет. Насколько это возможно в вашей ситуации вам решать.
автор Подвійна веселка • вчера в 22:48
Ответ дляСизоока бестія
Так все і відбувається. Ми з донькою в моїх батьків живемо, іноді приїжджаю в місто по справах на день/два. Весь час ми в переписці: «доброго ранку кохана. Люблю тебе» і тд. Коли я в місті, приходить на вечерю, дивимось фільми, проводимо разом час. Дитину за рік бачив 3 рази. Коли говорю про стосунки, відповідає: «зараз не готовий, далі як Бог дасть, але відчуваю що ти моя. І ми або будемо разом, або я тебе втрачу». Пройшла вже доба, як він вперше не написав мені, дійшла до висновку що треба це закінчувати.але не знаю як, дуже боляче
автор Подвійна веселка • вчера в 22:49
Ответ дляЗавжди мало
Так, мав шлюб, і дітей від першого шлюбу
Злива інформації• вчера в 22:49
Ответ дляПодвійна веселка
Целуете БМ?😮
Г@Л@В@ломка• вчера в 22:49
Ответ дляПодвійна веселка
Він психічно здоровий?
Само_достаточная• вчера в 22:50
Ответ дляЗлива інформації
Целуете БМ?😮
В них, схоже, і секс є
автор Подвійна веселка • вчера в 22:50
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Він психічно здоровий?
Думаю, так. Але я не розумію чому він себе так поводить
Г@Л@В@ломка• вчера в 22:51
Ответ дляПодвійна веселка
З вашого опису на дуже схоже, що здоровий
автор Подвійна веселка • вчера в 22:51
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я не знаю, думала, може просто нарцис
Завжди мало• вчера в 22:53
Ответ дляПодвійна веселка
Ладно он тут понятно. А вы???? Как вы на это ведетесь? Яка кохана? Разве так ведут себя с любимой женщиной?
Завжди мало• вчера в 22:53
Ответ дляПодвійна веселка
Он с детьми общается?
Kittaa• вчера в 22:57
Ответ дляПодвійна веселка
Він
Як можна любити того, кому ви не потрібні
автор Подвійна веселка • вчера в 22:58
Ответ дляЗавжди мало
Я все надіюсь… колись говорила з ним про це, відразу напав, що чого мені не вистачає, якщо ж ми бачимось, і ми сенс його життя. Лише пусті слова… а я ще й винна вийшла
автор Подвійна веселка • вчера в 22:59
Ответ дляЗавжди мало
Он с детьми общается?
Так
автор Подвійна веселка • вчера в 23:00
Ответ дляKittaa
Як мудро сказати йому що я на це не згідна? Щоб не спровокувати конфлікт
Завжди мало• вчера в 23:01
Ответ дляПодвійна веселка
Ну и чего вам не хватает? Вы можете словами описать ему? Что такое нормальные отношения в вашем понимании?
автор Подвійна веселка • вчера в 23:01
Ответ дляЗавжди мало
Так, звісно. Відповідає по стандарту: «життя покаже, але зараз я не готовий до сімейного життя»
Завжди мало• вчера в 23:02
Ответ дляПодвійна веселка
Т е ему на вас х@р забивать можно, а вы боитесь его обидеть?
звездная галактика• вчера в 23:02
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Він психічно здоровий?
похоже, что нет(((
автор Подвійна веселка • вчера в 23:02
Ответ дляЗавжди мало
Виходить так… дуже його люблю.. або ж це просто емоційна залежність
Завжди мало• вчера в 23:03
Ответ дляПодвійна веселка
Отлично не готов, вот там дверь. Или вы ждете что вдруг станет готов? Ему незачем меняться пока вы все даете ему на текущих условиях, без какой-либо ответственности с его стороны
Завжди мало• вчера в 23:04
Ответ дляПодвійна веселка
Решать вам. Будет непросто но и ваша текущая ситуация тоже непростая.
автор Подвійна веселка • вчера в 23:05
Ответ дляЗавжди мало
Ну ок, як почати цей діалог знову? Сьогодні він не написав, я теж не писала. Коли пише, це стандарт: «доброго ранку кохана», відразу на нього нападати зі словами що мене таке не влаштовує?
Сизоока бестія• вчера в 23:07
Ответ дляПодвійна веселка
А вам нравится любить человека, который делает больно? И которому не интересен ваш ребенок - и собственный? Что же то за любовь такая
автор Подвійна веселка • вчера в 23:08
Ответ дляСизоока бестія
Не подобається, але надія, що може він таки зміниться, одумається, мене тримає
Завжди мало• вчера в 23:08
Ответ дляПодвійна веселка
Ну как словами через рот. Я подумала и решила что такие отношения меня не устраивают. Или ты будешь делать вот так … или мы общаемся только по поводу ребенка. Дать время на подумать и все. Извини дорогой не трать мое время. И да готовьтесь штормить вас будет хорошо полгода точно. А потом отпустит. Главное никакого личного контакта.
автор Подвійна веселка • вчера в 23:10
Ответ дляЗавжди мало
Спробую
Сизоока бестія• вчера в 23:10
Ответ дляПодвійна веселка
Ну как это - одумается? Выпьет однажды утром кофе - йой, вот же я дурак. У меня ребенок! А я и не знал И к ней отношусь без уважения...