Ку-кусик• сегодня в 01:32
Егоїст в ліжку
Болить живіт,бо не кінчила
Так можливо це моя проблема ,що я не вмію без партнера кінчати
Робила чоловіку хвилин 30 оральний ,потім був секс,а потім йому стало не зручно коли я була зверху на такому то дивані і почала пропадати ерекція ,як він сказав і давай раком або я кінчю
Я коли мені не зручно до останнього терплю та роблю ,що потрібно
А йому просто начхати виявляється
Ну шо не так?• сегодня в 09:16
Ответ дляГубка Боб
зато какие скулы у автора уже скорее всего
и углы джоли колоть не надо
А це правда! Реально профілактика брилей і морщин топчик!!!! Саме тому гіколи не відмовляю чоловіку в мінеті. І йому приємно і мені користь 😁
Губка Боб• сегодня в 09:22
Ответ дляНу шо не так?
Ку-кусик
• сегодня в 11:16
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
чого ви думаєте що живіт болить бо не кінчили?
А чому ні?
Бо почалось саме після цього
Ку-кусик
• сегодня в 11:21
Ответ дляКіма кепка
Вообще-то так всегда бывает от такого, начинает тянуть.
Так бо все там було занадто збуджене та готове і тут облом
Ку-кусик
• сегодня в 11:23
Ответ дляПтица Говоруша
Зачем терпеть боль. Пошла бы автор в ванную и через пять минут мирно бы уснула. Я кстати так и не поняла чем там все закончилось.
Чоловік кінчив ,а я ні
І щей такий наглий готів в рота кінчати ,щоб я ковтала
Я сказала ні ,давай на груди
Ку-кусик
• сегодня в 11:23
Ответ дляКіма кепка
Ну не знаю, у меня точно так же как у автора. Самоудовлетворение не подходит, наоборот, как прелюдия, и организм в ожидании настоящего.
Доведеться переходити на мастурбацію та вчитись самій кінчати