НаБалКоніХодять• вчера в 09:59
Будинок пристарілих. Вартість.
Дівчата, хто зіштовхнувся з такою ситуацією і вимушені утримувати похилих родичів у пансіонаті, яка вартість такого утримування? Якого віку ваші родичі? Свекрусі 76, сама себе обслуговувала, деменції не має, ходить на ходунках. До туалету часто не доносить, бо довго встає, тому - ходить у памперсі зазвичай. Готує собі сама, тобто годувати з ложки не потрібно. Вона зламала ногу і після лікарні доведеться її забирати до себе. Я сама з сином в 1кімнатній квартирі не в змозі її у себе доглядати, та й стосунки не ті.
Вкаблучках• вчера в 15:30
Ответ дляНаБалКоніХодять
Один воює, один в окупації.
А той, що воює, може оформити опікунство над матір’ю? Його мусять відпустити з війни.
Тоді хай син займається своєю мамою.
Настасья Пицун• вчера в 22:47
Ответ дляСкорая помощь
Це про приватний будинок чи державний?
Приватний.