66сезон666серия• 22 марта в 13:06

Чи можна зараз підрізати гілки?

Чи вже піздно?
Треба спилити суху гілку.
Топтунша• 22 марта в 13:07
Можна, у мене батьки як раз сьогодні обрізають садок

Трактор Віка• 22 марта в 13:08
Зараз саме час.
А суху то взагалі коли завгодно можна пиляти
Удальонка• 22 марта в 13:08
Можна, тим більше гілка суха.
ЗавЛабСнаб• 22 марта в 13:12
В нас вже бруньки і листочки видніються. Я обрізала тижлень назад.
Домашня Зюзя• 22 марта в 13:14
Сухую можно в любое время года убрать. А сейчас тем более.
Весотехник• 22 марта в 14:13
Девочки, подскажите, пожалуйста, по обрезке молодой яблони. Сажала осенью 2024. Растут пару веточек и на кончиках уже есть листочки. Могу я сейчас обрезать ветки, чтоб придать ей форму?
Секретница• 22 марта в 15:38
Ответ дляВесотехник
Можете і це навіть необхідно для розгалуження гілок.
А щодо форми, то треба розуміти яка зараз яблуня, що ви за форму маєте на увазі і чи знаєте правила обрізки, наприклад, що таке різати на ’третю бруньку’ і т.п.