66сезон666серия• 22 марта в 13:06
Чи можна зараз підрізати гілки?
Чи вже піздно?
Треба спилити суху гілку.
Весотехник• 22 марта в 14:13
Девочки, подскажите, пожалуйста, по обрезке молодой яблони. Сажала осенью 2024. Растут пару веточек и на кончиках уже есть листочки. Могу я сейчас обрезать ветки, чтоб придать ей форму?
Секретница• 22 марта в 15:38
Ответ дляВесотехник
Можете і це навіть необхідно для розгалуження гілок.
А щодо форми, то треба розуміти яка зараз яблуня, що ви за форму маєте на увазі і чи знаєте правила обрізки, наприклад, що таке різати на ’третю бруньку’ і т.п.