КучМала• 1 час назад

ви сміялись із життя в селі, а будинок 10 тис в добу коштує

По слідам вчорашньої теми де люди купують будинки в селах і облаштовують їх, я подивилась декілька відео, серед них одна сімʼя з києва що переїхала в діммбабусі і облаштовує ферму, це просто казково. Будинок їх до речі 10 тис за добу коштує на 4 людей .
Там така краса, таки види шикарні , які наші люди круті, стільки праці вклали.
3@йk@• 1 час назад
Я не смеялась, но этот дом не для долгосрочного проживания. Как говорили в Одессе, это две большие разницы
Коханозадовільна• 1 час назад
Можна гратися у такий бізнес, коли маєш інший стабільний дохід. Картинка гарна, але за нею купа роботи
автор КучМала • 1 час назад
Ответ для3@йk@
Вони там живуть постійно, діти ходять в школу, в них ферма, тварини, господарство.
автор КучМала • 1 час назад
Ответ дляКоханозадовільна
А немає бізнесу без купи роботи, успіху немає без купи роботи.
БезникаЯ• 1 час назад
Ответ дляКучМала
Так в них основний дохід з ферми. Чи ви думаєте в той будиночок черга? В Карпатах багато будинків з гарними краєвидами.
3@йk@• 1 час назад
Ответ дляКучМала
В этом доме? На фото гостевой домик с панорамными окнами.
А хозяева наверняка живут в доме другого типа.
Или хотите сказать, что такие теплопотери оправдываются работой, скажем, тепловых насосов?
Коханозадовільна• 1 час назад
Ответ дляКучМала
А де успіх? Картинки з інсти - це картинки з інсти. Я не бачила вчорашню тему. Можете коротко описати про що мова була і що має на меті довести чи показати ваша сьогоднішня тема?
Мальчун-задирун• 1 час назад
Чем обогревается это чудо?
Чумачечая_• 1 час назад
ну в Карпатах понятно такая цена, там и купить домик недешево стоит,а например в каком нибудь зажопье какая цена?
ШанельКуКу• 1 час назад
так ви взяли за приклад будиночок + фермак в горах. А подивіться на основну масу сіл де черги стоять на такі хатки, або взагалі придбати хати? Якщо є інфраструктура, магазин, аптека - то так, люди їдуть. А не так як у нас на хуторі - автобус раз в тиждень, автолавка, вона ж почта, вона ж аптека - раз на тиждень. То я там хоч всеруся хоч кістьми ляжу - накому нафіг такий будинок непотрібен буде. А в Карпати їздили і будуть їздити на єкскурсії і вдпочинок, тому і матимуть власники садиб зиск
автор КучМала • 1 час назад
Ответ для3@йk@
Ось будинок де вони живуть
3@йk@• 1 час назад
Ответ дляКучМала
Ось будинок де вони живуть
И? Не видите разницу?
Мальчун-задирун• 1 час назад
Ответ дляШанельКуКу
Вот интересно сколько эти киевляне там выдержат. Красоты красотами, но все что вы описали еще и при наличии детей... Напостоянку. Ну не верю короче.
Трейдер кріпти• 1 час назад
Это с хозяевами за 10 тыс жить или как? А сами где они живут?
Шеллар• 1 час назад
Житомирська область, село Квітневе, будиночки біля Унави для туристів - 600грн. доба і черга відпочиваючих не стоїть.
P/S ферма є, стародавній млин теж, ліс під боком.
Бегущаяпо• 1 час назад
Тобто у всіх є будинок в Карпатах від бабусь, а ми лінуємось туди поїхати і заробити?
автор КучМала • 1 час назад
Ответ для3@йk@
И? Не видите разницу?
Ви про що взагалі?
Шеллар• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Саме так, не лінуйтесь поїдьте на Мальдіви - анекдот бородатий, але в тему Автора.
3@йk@• 1 час назад
Ответ дляКучМала
Ви про що взагалі?
Про разницу между традиционным домом и гостевым
автор КучМала • 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Тема не про бабусь, а вчорашня тема де люди купили будинок в Карпатах, їх тут обісрали, в принципі як і все інше. Про що це я
ШанельКуКу• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
мабуть поки гарну картинку не знімуть, а потім назад до себе в місто.
Околовита• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Ну там хоть красоты , а поедете в село Черкасской или Житомирской области. Недавно видела в инсте переселенцы купили дом в Черкасской области , последняя хата в селе , потом лес. Срач, грязище вокруг, мрак. Отдали 15 тыс долларов
автор КучМала • 1 час назад
Ответ для3@йk@
Що виипишете? Я бачу різницю? Люди живуть в нормальному будинку і побудували під здачу, так я про це. А ви про що?
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляКучМала
Про що ’про це’?
Бачила тему.
У всіх є можливість сидіти в глухому селі в Карпатах?
Що ви хочете донести, що люди просто ліниві?
Краля-Галя• 1 час назад
Автор, знаете, сколько стоит ’облаштування’ такого дома, как на фото? Это полноценный ремонт, а не косметический. В тот дом вложена огромная сумма.
ШанельКуКу• 1 час назад
Ответ дляКучМала
а в усіх є лишня копійка щоб придбати будиночок в Карпатах і мотаться туди щовихідні ))
автор КучМала • 1 час назад
Ответ дляОколовита
То нехай приберуть чи в чому питання?
автор КучМала • 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Про що ’про це’?
Бачила тему.
При чому тут лінь?
Я запитала для чого висміювати все і всіх?
3@йk@• 1 час назад
Ответ дляКучМала
И я про это. А выше Вы написали, что хозяева живут в таком же доме постоянно. Т. е. в доме, максимально не подготовленном для постоянного проживания
ШанельКуКу• 1 час назад
Ответ дляОколовита
в нас в селі хати набагато-набагато дешевші, Черкаська область, але черга не стоїть взагалі. За остані років десять лише 3 хати придбали люди