Неваляшкина• вчера в 21:07
Сколько раз вы делали аборт?
Малинка• вчера в 21:29
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ведіть себе культурно, а не як шопопало, ви ж у суспільстві, а не з лісу вибігли. Чи з лісу?
На вас кинути жалобу за засудження лісу та їх жителів?😂
Малинка• вчера в 21:30
Ответ дляЗавЛабСнаб
Її хтось питав у вас? Чи читати не вмієте?
А ваш захист безоплатний від доброти душевної чи піскі десятиабортній?
ЗавЛабСнаб• вчера в 21:32
Ответ дляМалинка
Таки з лісу
ЗавЛабСнаб• вчера в 21:33
Ответ дляМалинка
Я за культурне спілкування. Ви можете засуджувати вчинки, а не саму людину. Вчіться спілкуватись, впевнена, в вас вийде
Малинка• вчера в 21:36
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ви на стільки примітивно висловлюєте думку, що не є навіть осрбистою, що у вас такод вийде, тренуйтесь, прісно
Млинці зі смайликом• вчера в 21:37
Ответ для100%
Ниразу. В современном мире же живем. Сколько методов контрацепции.
А ви знаєте що жоден з них не дає 100% захисту ? В мене знайома дві вагітності зі спіралями , дві під час прийому протизаплідних . Правда дітей вона народила
Малинка• вчера в 21:37
Ответ дляЗавЛабСнаб
Таки з лісу
Містянка десятиабортниця, що засуджує ліс😂
100%• вчера в 21:37
Ответ дляМлинці зі смайликом
А потом выясняется что что-то пропустила, или срачка была, что-то со спиралью.
100%• вчера в 21:37
Ответ дляМлинці зі смайликом
Либо ваша подруга суперфертильная
Млинці зі смайликом• вчера в 21:39
Ответ для100%
Либо ваша подруга суперфертильная
Саме так , дуже висока фертильність . Сміється що чоловіку достатньо на неї подивитись .
ЗавЛабСнаб• вчера в 21:39
Ответ дляМалинка
Висловила, розжувала ´по простому´ щоб ви зрозуміли, все таки лісний житель
коли не має що сказати переходите на образи, очікувано
Малинка• вчера в 21:40
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ви на стільки поверхністна, що це як дитинку сварити, уті путі
Бабка-ежика• вчера в 21:42
Ответ дляНеваляшкина
Я 9 раз
В смысле вы принципиально решили не пользоваться нормальной контрацепцией или вам просто сам процесс аборта нравится ?
Бабка-ежика• вчера в 21:44
Ответ длябулоТАЙминуло
А їх життя нічому не вчить? Чи так пофіг на вас та ваше здоров´я?
Если у автора 9 абортов от 2 мужчин, то понятно что и тем мужчинам на автора пофиг и ей самой на её здоровье пофиг.
Почемучка• вчера в 21:46
Делал по молодости студенткой, о чем никогда не жалела, и года два назад, втихаря медикаментозный, плохо все как-то прошло, хоть и срок мыл маленький
Электричка• вчера в 21:58
Я вважаю що аборти треба заборонити. Нас і так мало дуже. Ввести такий законопроект треба вже. Бо багато егоістів
ЗавЛабСнаб• вчера в 22:01
Ответ дляЭлектричка
Якщо нас мало, то вам і карти в руки, народіть 10, підтримайте країну