Эт вернячОк• Изменено 23 марта в 00:30
Польша или Испания?
Польша - Варшава.
Испания - Аликанте.
Куда бы вы поехали с ребёнком, которому в сентябре в первый класс?
Доход до 5000€ на семью.
Квартиры смотрела, то +/- одинаковые по аренде.
Других вариантов нет и рассматривать не хочу.
Испания - Аликанте.
Доход до 5000€ на семью.
Ms. Iphone• 23 марта в 18:38
Ответ дляЗалізний кіготь
да, есть, холодное море в Польше.
И лето начинается позже. и короче.
Холодно, мокро, сыро.
И лето начинается позже. и короче.
Холодно, мокро, сыро.
Автор хочет тишины.
Борисфенка• 23 марта в 18:43
Ответ дляЗалізний кіготь
да, есть, холодное море в Польше.
И лето начинается позже. и короче.
Холодно, мокро, сыро.
И лето начинается позже. и короче.
Холодно, мокро, сыро.
В Аліканте +50. Також на любителя.
Белочкой зови• 23 марта в 18:45
Ответ дляMs. Iphone
Для меня точно нет :)
Возникло недопонимание. Теперь понятнее.
ВерСаСе• 23 марта в 20:45
Ответ дляЭт вернячОк
Мне хочется в Аликанте.
У ребёнка такой возраст, что ему тяжело будет что в Варшаве, что в Аликанте - все равно учить язык в школе.
Вот меня интересует где все таки лучше, чтоб было тяжело.
я бы выбрала Испанию, конечно.. Поляки не слишком дружелюбны и любят иностранцев.
Пусин Кукин• 23 марта в 21:03
Ответ дляТишком нишком
Я в Кракове, второй город по дороговизне после Варшавы. Что по аренде, что по покупке. От 4 тыс уе за метр. Подорожание в 2 раза за последние 3 года. У меня рука не поднимается. Это цены по сути как и западной Европе. Думаем...
Я тоже в Кракове. Аренда очень дорогая, а квартиры печаль
Тишком нишком• 23 марта в 21:52
Ответ дляМайданщица
Виза Номад, требования по суммам с 1 марта 2026 года вот на фото. Прилагаю вам группу ещё, где можете почитать условия и нюансы
Спасибо большое
Тишком нишком• 23 марта в 21:54
Ответ дляMs. Iphone
А кто ругается? Просто города неравнозначны. 2 столицы - это одно.Просто непонятно как сравнивать. Они абсолютно разные. И я знаю непонаслышке, что одно дело смотреть, другое - жить. 4я страна , где более менее нормально по атмосфере, людям, оущениям.до этого 3 были мимо.
Какую вы выбрали? И из чего?
Тишком нишком• 23 марта в 21:57
Ответ дляПусин Кукин
У нас новострой не в центре 700 плюс коммунальные, интернет. Так как арендовали у знакомого, не сильно интересовалась ценами по городу. А сколько у вас?
Ms. Iphone• 23 марта в 22:03
Ответ дляТишком нишком
Наверное это из-за атмосферы города. Спрос высокий, цены высокие, потому что людям нравится жить в Кракове.
Тишком нишком• 23 марта в 22:04
Ответ дляMs. Iphone
А что с атмосферой?
Оце потужно• 23 марта в 22:04
Хз где лучше. Я плохо вывожу жару - мне вариант Аликанте не подошел бы. Но вам может и ок как раз. Я Бельгию выбрала
Залізний кіготь• 23 марта в 22:45
Ответ дляБорисфенка
В Аліканте +50. Також на любителя.
Какой самый жаркий месяц в Аликанте?
Жаркий сезон длится 3,0 месяца, с 20 июня по 21 сентября, с максимальной среднесуточной температурой выше 28 °C. Самый жаркий месяц в году в Аликанте - август, со средним температурным максимумом 30 °C и минимумом 22 °C.
Пусин Кукин• 23 марта в 22:52
Ответ дляТишком нишком
700 это что?
Марічка• 23 марта в 23:35
Ответ дляБорисфенка
????
А як інакше? Ви української мови зовсім не знаєте?
це ви не знаєте ні українскої на певному рівні, ні те що ’полячка’ - це образливо
правильна форма ’полька’.
Марічка• 23 марта в 23:39
Ответ дляБорисфенка
Вперше чую. Літературне якраз поляк і полячка.
боже. хто вам таку дурню сказав?? хоч не ганьбіться далі
полячка - це образлива форма
Тишком нишком• 24 марта в 00:30
Ответ дляЗалізний кіготь
Какой самый жаркий месяц в Аликанте?
Это погода польши, юга по крайней мере. Для Испании не реалистично как-то.
После шести ни-ни• 24 марта в 00:50
Ответ дляЭт вернячОк
Колумбия
На самом деле не самая худшая страна
Дешёвая аренда, еда, налоги не высокие
Кашпо• 24 марта в 11:06
Ответ дляТишком нишком
А что имеется ввиду под легализацией? Внж и гражданство? Или официальная работа и налоги?
Внж и гражданство, потому что хорош это приехать на годик другой, но что делать потом когда временный статус закончится. Тем более работа я так понимаю у автора удаленная.
Рожайтретьего• 24 марта в 15:51
Ответ дляПоліпривіт всім
Вы пока что на приколе, но скоро все увидите. Если временно перекентоваться, то можно и Польшу, но скоро Польша будет гнать в шею всех. Денег заработали и хватит, отдавать никто не собирался. А наши к ним только притянут войну и черниговские грантоеды не помогут, туда же и Германия, Австрия и ТД. Даже те, кто будут иметь разрешение на длительное пребывания их будут гнать, Польша не захочет деньги терять, они сгноят Украину, смешают с г..м., как начнут Бандера распинал голых мальчиков поляков, так и не остановятся и это будут не дипломатические ноты, а геноцид, держите семеро, Украина Польше устроила геноцид, как голод 33 года, мы требуем санкции, репарации, геноцид польского народа, кайтесь грешники, компенсацию платите, геноцид женщин и детей 🌝 Черниговские гастарбайтеры ещё вспомнят порядочных людей, когда их за шиворот погонят и глазом не моргнут. Я так говорю не чтоб обидеть, а как они будут кричать, поляки, не надо нам помогать, оставьте нам как есть и это будет проиграна битва и пощечина публичная))) им вспомнят кто детей не любит сцуко и будет им привет в бомжи) все, что сейчас грантоеды черниговские делают с обычными людьми и их детьми, им вернётся той же монетой, плюнут между глаз и опозорят так же, и комплименты не помогут. Что мы, поляки, с вами, и огонь , и воду прошли. Это они (поляки) прошли огонь и воду по украинских спинах, когда те лежали и их били.
Насчёт Испании - здесь правит король. Первый раз в истории нет наследника мальчика, есть девочка. Бог задумал это не просто так, там судьбинушка Испании ухудшилась.с приходом Летиции, она журналистка. Люди этой профессии обычно ни с кем не считаются, ни с чужими, ни с родными, они что думают то в глаза и плюют. Обычно это плохо заканчивается. Уже не раз было даже на камеру снято как Летиция воюет со сверковью. Представьте сколько раз та ей в спину прошептала чтоб она была проклята и она будет проклята. Обычно, проклятье действует не на того кто воюет, а на самых умных, милых и красивых, тоесть внучек. Девочка, которая должна стать королевой, и танцует, и языки знает, и везде молодец, но внучкам с бабой не разрешают даже сфотографироваться. Вот они принципы и король молчит. Старая женщина нервничает, король молчит, а молодая характер показывает,
Перепрошую,а можна в датах коли це скоро?Ну там рік і місяць вказати.
Все возможно• 25 марта в 21:07
Ответ дляКуколка-мяуколка
Польша. Дочь стажировалась в Испании ,остаться не захотела, многое не зашло. Уже в Шопена сказала ’ фух,дома’). Сейчас во Вроцлаве- довольна Думаю, в Варшаве еще лучше
Скажіть, що не зайшло?
Куколка-мяуколка• 25 марта в 21:21
Ответ дляВсе возможно
Скажіть, що не зайшло?
Багато чого. Безробіття- треба їхати зі своєю роботою. Біля її універу сидів чоловік з плакатом ,мені 60, я повар,візьміть будь- куди, постійна сієста і постійно все зачинено , бюрократія дика, останню сесію закінчила раніше,бо в деканаті не спромоглися підготувати документи на студентську візу, вимагали брати їхній захист, дочка боролася з цим три місяці, плюнула ,закрила програму і повернулася,бо Шенгенська віза закінчувалася, а захист їй не треба. Скрізь грязно, в кав,ярню ходила зі своїм стаканчиком, в кімнатах ,де жила на зйомі- запах трави, іспанці його не чують,звикли)), спека дика влітку до 50, взимку пліснява, бо опалення давали погодинно!!!, люди дуже шумні, при розмові по телефону я постійно лякалася,що там якісь бійки,а то вони постійно так говорять)). На півдні багато арабів. Медицина дика- відколовся зуб,то в кількох стоматологіях казали видаляти ,хоч мали дві стомат страховки,одну від універа, одну купляли самі. З біллю в животі сиділа 9 годин в приймальній. Їжа специфічна,нац кухні фактично нема, З плюсів- люди дуже дружелюбні та фрукти смачні. Хоча якщо гарно заробляти онлайн,то біля океану можна жити.
Все возможно• 25 марта в 22:09
Ответ дляКуколка-мяуколка
Дякую Вам, цікава розповідь. А як зараз доньці в Польщі, якщо я вірно зрозуміла?
Куколка-мяуколка• 25 марта в 22:14
Ответ дляВсе возможно
Так, зараз у Вроцлаві , подобається більше, але трохи побоюється ставлення поляків,бо начулася. Поки все добре, але додому тягне. Дочка викладач французької, іспанської та англійської. Працює онлайн, орендує кімнату в двушці з подругою.Вірніше,подруга там давно, моя напросилася поки пожити і обдивитися
Все возможно• 25 марта в 22:16
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ого, 3 мови, молодець яка! Розкажіть чи можна на одних мовах заробити, оскільки читаю тут, що цього тепер замало і варто якусь професію ще мати додатково, моя донька також вчиться в мовній спецшколі і математику не любить, тому вибір більше до мов.
Куколка-мяуколка• 25 марта в 22:31
Ответ дляВсе возможно
Я сама колишній педагог і доклала багато зусиль,щоб вона в цю професію не вляпалась)), але дочка ще в анкеті в першому класі написала,що буде вчителькою англійської))))) і до кінця школи свою думку не змінила, хоч я мріяла про ’ облік і аудит’))). Так,заробити можна викладанням і дітям , і дорослим, ціна в толкового викладача від 500 грн година і роботи повно. З перекладом складніше- фактично такої професії зараз в Україні нема, можливо якісь екзотичні мови . Дуже багато бюджетних місць на спеціальності ’ середня освіта’, це викладач, конкурс значно менший, ніж на філфак і переклад, і можна пройти на бюджет, наприклад в КНЛУ там 100+ місць бюджетних. Ще дуже гарна спеціальність для дівчинки,що не визначилась- англійська та укр мови- дуже широка,можна працювати будь - де від редакції до викладача. Подруга дочки викладати не хотіла,то займається смм, заробляє дуже добре. Я вважаю, на бакалаврат можна йти , а потім дитина сама визначиться,чим займатись ,бо в 17 ще не всі розуміють,що хочуть, а базова освіта буде гарна
Все возможно• 25 марта в 22:42
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я вам дуже вдячна за інформацію, у мами голова обертом куди вступати, хоче ще рік в школі навчатись. Мені дуже цінна ця інформація. Скажіть будь ласка, чим філфак по суті і по перспективам відрізняється від спеціальності ’середня освіта’? І подивилась з/п на смм на Work.ua - 30000 грн., чи це багато, чи нормально,в порівнянні з з/п ІТ, аналітиками і т.п.....
Куколка-мяуколка• 25 марта в 23:07
Ответ дляВсе возможно
Диплом філфака дає право офіційно займатись перекладом,бо там ще вчать переклад. Середня освіта- викладач. Але... Це бакалаврат. Після бакалаврату можна поміняти спеціальність. Тобто, якщо дочка вступить на бюджет сер освіти- йти без варіантів, наша освіта не вартує тих грошей. А потім магістратуру проплатите філфак, або переклад і буде дві спеціальності По смм- подруга дочки живе в Нідерландах, сама себе забезпечує, значить щось тим смм заробляє. ІТ, звичайно , краще в рази, ось , наприклад, одна з провідних айті фірм України шукала собі супер кваліфікованого викладача на 1100-1200 Дол з 40 годинним тижнем , записом кожного уроку, і веденням кожного учня індивідуально. При цьому зп в айтішніков там же була в рази вища
. Але ,на жаль, математика пройшла повз
Все возможно• 27 марта в 23:33
Ответ дляКуколка-мяуколка
. Але ,на жаль, математика пройшла повз
Щиро Вам дякую за розповідь
, читали з донькою, обговорювали, дуже важливо для нас зараз. Вже була на сайті, вивчаю різні факультети. Про айті також розумію, що більше оплата в рази, як з математикою подружитись залишилось знайти відповідь, просто так гроші не платять, потрібно її гарно знати + англійська, програми, досвід і відповідні кошти.