Платье Длинное бальное• сегодня в 10:41
Що обрати на подарунок до річниці весілля
У доньки скоро перша річниця весілля. Задумалася, що б такого їм подарувати аби порадувати. Поки схиляюся до фотосесії чи сертифікату в юск чи щось подібне. Що б порадили ви? Що дарували?
Квартира у них зйомна. Бюджет маю до 5 тис грн. Постіль чи рушники не розглядаю, того в них багато.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Фотосесія
Сертифікат в JYSK
Інше
Платье Длинное бальное
• сегодня в 10:44
Додам, що живемо ми у різних містах далеко один від одного, то особисто вручати подарунок не буду.
Я матуся, мені можно• сегодня в 10:45
Тур вихідного дня. Тільки узгодьте з ними попередньо куди саме.
Вареничніца• сегодня в 10:49
Ответ дляЯ матуся, мені можно
за 5 тис грн?
мені здається сертифікат найкраще
Зубожиння• сегодня в 10:50
Год свадьбы -ситцевая!Купите набор хорошего сатинового постельного!
Не дочитала про постель))
Тогда парфюм бы подарила)хотя бюджет маловат все же
Не дочитала про постель))
Платье Длинное бальное
• сегодня в 10:49
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Вони об´їздили за останні три роки все, що тільки можна в Карпатах і поблизу. Мобільні, на машині, і по річкам сплавлялися, і щоліта в гори з рюкзаками по кілька разів, і на чани. Наступні вихідні у них в Славську забрньовані... Їх в цьому плані важко чимось здивувати.
Платье Длинное бальное
• сегодня в 10:53
Ответ дляЗубожиння
Не дочитала про постель))
Це точно ні. Постільного у них багато, різного. Квартира зйомна, сьогодні одна, завтра може бути інша і розміри ліжка інші.
Парфюм один на двох?))) Теж не варіант, навіть якщо купувати для кожного свій, я смаки зятя в цьому плані не знаю.
Грибной_Дождик• сегодня в 10:56
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Просто деньги на карту
Платье Длинное бальное
• сегодня в 10:59
Ответ дляГрибной_Дождик
Просто деньги на карту
Ні, на жаль. Образяться сильно, бо дуже цінують саме увагу. Вони добре заробляють обоє.
Вареничніца• сегодня в 11:01
Ответ дляПлатье Длинное бальное
просто тоді замовие торт з доставкою
Платье Длинное бальное
• сегодня в 11:03
Ответ дляВареничніца
просто тоді замовие торт з доставкою
Він буде радий, а вона - ні))) Завжди на ПП і в спортзалі) Вагу набирає дуже легко.
Грибной_Дождик• сегодня в 11:03
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Раз они такие богатые, путешествуют, не боятся тцк, все из себя, что прям за деньги обидятся, тогда ничего - открытку в Вайбер.
Почему вы мама должна себе ломать голову.
Ниже советуют торт. Хороший подарок
Грибной_Дождик• сегодня в 11:05
Ответ дляПлатье Длинное бальное
За 1 раз торта ничего не будет с её вагой.
Братья Капли• сегодня в 11:55
Ответ дляПлатье Длинное бальное
ну тогда сертификат да и все, пусть сами себе купят, что хотят
Душа компанії• сегодня в 12:04
Я за враження. Сертифікат на фотосесію вибрала б. Або такий варіант. Зробити збірний подарунок. Торт, пляшку шампанського, 2 бокали, букет, таця піднос на подушці, щоб снідати в ліжку. І лист написати і покласти в конверт до цієї посилки:
«Діти, дуже хочу, щоб ви відсвяткували свою першу річницю разом, насолодились кожною хвилиною, запамʼятали ці прекрасні відчуття і пронесли їх через життя. Щастя, поваги, кохання і многії літа вашій родині»
Платье Длинное бальное
• 2 часа назад
Ответ дляСоветничаю тут
Полистайте сайт. Может придумается что-нибудь на ваш бюджет.
Дякую, він якраз один з тих, де обираю враження) раніше вже брала там, але, правда, інше.