Заела_пластинка• вчера в 16:26
Порадьте хорошу школу для учня 10-11 класу (Київ)
Вітаю дівчата! Наша школа вже не буде навчати дітей 10-11 класів. Шукаю пристойну школу для сина в Голосіівському, Печерському, Шевченківському районах міста. Заздалегідь вдячна за поради.
Вчителька з мікрорайону• вчера в 16:44
145, 241, УФМЛ, Лідер, гуманітарний ліцей при універі, технічний ліцей КПІ.
Дивитесь на рейтинг НМТ + визначаєтесь, який профіль цікавить дитину
Заела_пластинка
• сегодня в 10:52
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дякую!