Говорю-балакаю• вчера в 18:34

Що не можна оскаржити заповіт, чи договір дарування?

Подтяжка• вчера в 18:35
Дивлячись на якій підставі.
Сижу_и_плачу• вчера в 18:35
Заповіт можна. Це з практики я вам говорю.
Домашня Зюзя• вчера в 18:36
Дарування надійніше для обдаровуваного
Love_Love_Love_• вчера в 18:37
Можна оскаржити, дарування майже не можливо
Домашня Зюзя• вчера в 18:37
В заповіті багато нюансів: спілтне проживання, інвалідність чи пенсіонер спадкоємець по закону, психічне здоров´я заповідача.
Мульйонерша• вчера в 18:44
і те, і те можна оскаржувати. але мало результативно. і не так-то просто.
відмінності: за заповітом майно належить заповідачу до кінця його життя і він може його продати, подарувати і заповіт ніяк цьому не заважає. при заповіті, якщо 1 черга є пенсіонери, інваліди, малолітні, то вони все одно успадковують свою обов´язкову частку. дарування ж - майно відходить обдаровуваному одразу і той, хто подарував вже немає на нього права, і спадкоємці тим більше.
я нещодавно стикнулася з ситуацією, коли доволі молоді не тупі люди плутають договір довічноного утримання і заповіт. вони впевнені, що у них договір, а по факту заповіт. і доглядають старих баб чи дідів, а ті тишком переписують на якогось внучатого племінника.
Планшетница• вчера в 18:45
обжаловать можно все, хоть восход солнца. вопрос в результате этого обжалования))
іронічна антитеза• вчера в 18:45
Закон разрешает и то и другое.
БоХатая• вчера в 18:46
Папа ’подарил’ ноунейму квартиру,я судилась долго, но квартира в итоге моя
Домашня Зюзя• вчера в 18:48
Ответ дляБоХатая
Які у вас були аргументи? Квартира була насправді не батькова?
іронічна антитеза• вчера в 18:50
Ответ дляДомашня Зюзя
Чаще всего в таких случаях сторона, которая дарила не осознавала значения своих действий
автор Говорю-балакаю • вчера в 18:51
Ответ дляДомашня Зюзя
Дарування надійніше для обдаровуваного
Але ж обдарований платить податки?
Домашня Зюзя• вчера в 19:04
Ответ дляГоворю-балакаю
Але ж обдарований платить податки?
Якщо 1 ступінь рідства, то ні
Домашня Зюзя• вчера в 19:05
Ответ дляіронічна антитеза
Ну тоді теж треба докази, а голослівне твердження. Прийом препаратів, діагноз.
Домашня Зюзя• вчера в 19:06
Ответ дляГоворю-балакаю
Але ж обдарований платить податки?
Я мала на увазі, що дарувальник тоді ризикує.
іронічна антитеза• вчера в 19:10
Ответ дляДомашня Зюзя
Никто ж не говорит, что не нужны. И те, что вы написали нужны и другие.
Ну ниче се• вчера в 19:14
Дарственную. А завещание можно
автор Говорю-балакаю • вчера в 19:25
Ответ дляДомашня Зюзя
Якщо 1 ступінь рідства, то ні
О, супер.
БоХатая• вчера в 19:40
Ответ дляДомашня Зюзя
Квартира была папина,сидел на лавке пьяный трепался, переписал на афериста. Черные нотариусы помогли, Киев....