Юлия-8933• 23 марта в 20:14

Ендопротезування коліна в Броварах

Вітаю! Можливо хтось володіє інформацію скільки часу приблизно треба чекати чергу щоб замінити колінний суглоб в Броварах по державній програмі?
Дадосвидания• 23 марта в 20:17
Спробуйте написати це у фб у міських групах. Там ви бистріше знайдете відповіді

ХвостПистолетом• 23 марта в 22:07
З реєстрацією в Києві знайомий стояв на черзі десь рік.
Ви реєструйтесь, а там буде видно по часу.
Голубец• 23 марта в 23:12
Мама в Києві стояла, то ліікар орієнтував по черзі. Ми з ним в серпні говорили - то він казав десь півроку, в грудні - що десь ще 3 місяці чекати. І ось на 03.04 запрошення на операцію.
Вони бачать по черзі і +- скільки в місяць проходить (+ ті, хто ’чудом’ по черзі поза чергою проходять)
автор Юлия-8933 • 24 марта в 00:01
Ответ дляГолубец
Якщо не секрет, яку лікарню обрали?
Шукаємо різні варіанти куди ставати..
Бо пацієнт сам з Житомира, але вже так болить, що аби черга поменше…
ЧорноброваЯ• 24 марта в 22:27
Підкажіть, будь ласка, ви через дію ставали в чергу чи через свого ортопеда?
Це по програмі нсзу?
Потрібна операція родичу, та хочу зрозуміти як ставати в таку чергу на практиці.
ЧорноброваЯ• 24 марта в 22:27
Ответ дляГолубец
Це по програмі нсзу?
Голубец• 26 марта в 23:16
Ответ дляЧорноброваЯ
Це по програмі нсзу?
Через ортопеда-травматолога, при лікарні

Голубец• 26 марта в 23:17
Ответ дляЮлия-8933
Якщо не секрет, яку лікарню обрали?
Шукаємо різні варіанти куди ставати..
Лікарня 7 на Котельникова
ЧорноброваЯ• 26 марта в 23:24
Ответ дляГолубец
Лікарня 7 на Котельникова
Дякую ❤️