Этожзвяздаяегообожаю• 2 часа назад
Тема о супах... кто какие добавляет специи и в какой суп?
Кусюче сонечко• 1 час назад
В тыквенный суп- пюре добавляю прованские травы. А так соль, перец, сушеный лук
Налитое яблочко• 1 час назад
Сіль, чорний перець, червоний, прованські трави, суха зелень, приправа до м´яса., лавр.
Докладальниця• 1 час назад
Гороховий, бограч - хмелі-сунелі, копчена паприка. Курячий бульйон, бульйон з галушками - лише чорний перець. Борщ - хмелі-сунелі, суха і мокра абхазька аджика. А більше я і не варю ніякі ))
До речі, хочу порадити найсмачніше хмелі-сунелі (різні виробники попробувала): в Аврорі фірми Деко з баклажанним рулетиком на пачці - смак супер, дійсно рекомендую
Бавовна• 1 час назад
Капустняк - кмин
Гуляш - паприка, приправа для гуляшу готова
Борщ - тільки сіль
Гороховий - розмарин
Борщ - тільки сіль
Гороховий - розмарин
Бжоли-бандерівці• 1 час назад
Мускатний горіх додаю на етапі пасерування цибулі..сухий часник, суміш перців. А далі вже дивлячись яку кухню готую.
Кусюче сонечко• 1 час назад
Ответ дляДокладальниця
Точно. Хмели-сунели, я его в харчо добавляю
Ні грама• 1 час назад
Соль, смесь перцев, сушеную зелень. Я б добавляла много чего, но мои не любят.