успокойте_Меня• 24 марта в 15:44
Бу айфон де краще купити?
Якщо, яблуко, техноїжак чи де краще?
Кондуктор трамвая• 24 марта в 15:50
Ответ дляКликОЛЬКА
у меня, 10-й, недорого
У меня 7 , 12, 14 и 16 , все pro.
А , еще и 4ка где-то валяется. Недавно наткнулась , но не вспомнила пароль , но зарядился и включился )
Чижик Пижик• 24 марта в 15:50
Ответ дляуспокойте_Меня
Дитині 10 років, от думаю 13 новий чи 15 бу
13 новий, 15 буде з батареєю до 90%
Забризкана водою• 24 марта в 15:52
Ответ дляЧижик Пижик
13 новий, 15 буде з батареєю до 90%
А де ви 13 новий купите?
успокойте_Меня
• 24 марта в 15:54
Ответ дляЗабризкана водою
А де ви 13 новий купите?
Ще є по магазинах, фокстрот точно
Бабулька• 24 марта в 15:55
Я в Ябко брала вживані планшет і телефон для дитини. Пізніше обміняла там старий телефон на новий (взяли 13)
Чижик Пижик• 24 марта в 15:56
взагалі в такому віці купувала б айфон лише якщо старий його телефон прожив з цілим екраном хоча б 6 місяців.
успокойте_Меня
• 24 марта в 15:57
Ответ дляЧижик Пижик
Вже 3 роки самсунг, але в подружок айфони, теж собі хоче. Все ціле, тільки глючить сильно
Чижик Пижик• 24 марта в 15:57
Ответ дляБабулька
Якщо не активно користуватись то норм, бо навіть нові заряд не тримають цілий день(
успокойте_Меня
• 24 марта в 15:58
Ответ дляЧижик Пижик
А якщо батарея нова? Чи теж не ок
когдадеЦкие• 24 марта в 16:01
Ответ дляуспокойте_Меня
А якщо батарея нова? Чи теж не ок
Батарея нова при активному користуванні буде за рік розряджатись,але якщо дитина не сидить весь день,то норм.
Бабулька• 24 марта в 16:02
Ответ дляЧижик Пижик
Малий активно користувався телефоном. Нормально заряд тримав, ну бувало таке зо вдень дозаряджав, але ж це у будь-яких телефонів є при активному користуванні. Замінили через те, що я прорахувалась з оновленнями ) взяла дуже стару модель, яка з оновленнями була тільки рік ( якщо правильно памʼятаю, то взяла xs який замінили на 13 новий).
Планшету (брали в стані «як новий» )вже третій рік, син його до школи тягає замість підручників, вдома ввечері в зумі додатково англійська. Теж норм себе батарея відчуває. Не сидить постійно «на хвості».
когдадеЦкие• 24 марта в 16:01
Ответ дляуспокойте_Меня
А якщо батарея нова? Чи теж не ок
Змінювати радять,якщо заряд 80% і менше
Чижик Пижик• 24 марта в 16:02
Ответ дляуспокойте_Меня
А якщо батарея нова? Чи теж не ок
Перший рік більш менш якщо оригінальна зарядка, не перегрівати мобільним інетом в спеку і не саджати в 0
Бабулька• 24 марта в 16:03
Ответ дляуспокойте_Меня
А якщо батарея нова? Чи теж не ок
Якщо телефон ганяти в хвіст і гриву весь день, то і нова батарея не витримає весь день :)
А у айфонів коли батарея стає менше ніж 80% то вона швидше сідає і від не дуже великого навантаження..
Чижик Пижик• 24 марта в 16:09
Ответ дляБабулька
Цим вони мені і не подобаються. Самсунг на пару годин більше тримає точно
Бабулька• 24 марта в 16:15
Ответ дляЧижик Пижик
Нє, однаково )
Я до айфону була з самсунгом s21 кілька років. Поміняла його на 14про. То що самсунг, що айфон мене абсолютно однаково витримували при однаковому використанні ) у обох батарею треба було після 15.00 дозаряджати ( ну перший рік обидва тримали день, а потім втомились від мене :) )
Чижик Пижик• 24 марта в 18:49
Ответ дляБабулька
Нє, однаково )
Ну я порівнюю 15 про і значно дешевший ( майже в 3 рази) самсунг. Особливо якщо мобільним інтернетом користуватись і геолокацію увімкнути. Самсунг стабільно на 2-3 години довше живе.