Пишу, не читаю• 24 марта в 16:36
«История о нас» - фильм для семейных пар
Старенький, но очень хороший фильм, который заставляет задуматься о важном. Рекомендую к вечернему просмотру.
Пишу, не читаю
• 24 марта в 16:47
Ответ дляПодвійна веселка
Там брюс уилис и пфайфер? Тогда хороший, да
Да, они в главных ролях
короткопамятна• 24 марта в 16:49
Коли, в який момент нашого спільного життя, чашка стала просто чашкою?)
Дуже гарний фільм!
Питань нема• 25 марта в 15:57
Як я Вам вдячна за те, що порадили цей фільм. Це ж треба, ніколи його не бачила. Якби побачила раніше, може змогла б врятувати свій шлюб. Принаймні хоч наридалась вдосталь