Бубль Гум)• 24 марта в 17:41

ЗНО, поради

Вітаю! Питання до батьків, які цього року проходять разом з дітьми підготовку до ЗНО. Які у вас поради по ресурсам, які підключали до підготовки, що найкраще спрацювало. Репетитор + самостійна робота, онлайн ресурси (якщо так, яка назва), курси з підготовки, спеціальні збірники завдань. Дякую за поради.
А я нівроку• 24 марта в 17:46
А в школі дитина не вчилась? Чи за місяць зараз репетитори всьому навчать Онлайн тестів на нмт повно в інтернеті
ИзЮмрудная• 24 марта в 17:46
НМТ. Працювало все ч комплекті, і онлайн, і офлайн курси, репетитор, посібники,самостійна підготовка
Люблю порядок• 24 марта в 17:46
лучше всего проходить задания прошлых лет. и если сочинение есть, знать его требуемую структуру
ИзЮмрудная• 24 марта в 17:47
Ответ дляА я нівроку
А де ви прочитали, що дитина автора в цьому році складає нмт?
автор Бубль Гум) • 24 марта в 17:47
Ответ дляА я нівроку
З чого ви взяли, що за місяць, в нас ще 2 роки. Я готуюсь завчасно
АгатаХристя• 24 марта в 17:48
Я на щастя не проходила цю підготовку, але готую інших дітей сама і мої особисті діти також проходили.
Залежно від стартового рівня і який результат треба.
Якщо знання вище середнього, мотивація і організованість присутня, то для високого результату курсів + самопідготовка цілком достатньо.
Якщо знання низькі, то лише репетитор.
АгатаХристя• 24 марта в 17:48
Ответ дляА я нівроку
Ну якби для мене само собою, що мова не про випуск цього року, хоча можу й помилятися.
АгатаХристя• 24 марта в 17:49
Ответ дляЛюблю порядок
Нема вже 5й рік
АгатаХристя• 24 марта в 17:51
Автор, якщо дитина визначилася з напрямком, то важливо готувати саме профільний предмет на вибір, а не будь-який, це суттєво впливає на конкурсний бал.
Ну і залежить взагалі від ваших апетитів, на різні спеціальності дуже різний конкурс.
Секретница• 24 марта в 18:17
Проходити тести з таймінгом. Вчитись розподіляти час
Пасхальний тролік• 24 марта в 18:18
Ответ дляБубль Гум)
Так Вы так написали, что я тоже так поняла.
західний_діалект• 24 марта в 18:18
К математике лучше готовиться 2 года, и лучше индивидуально. Укр мова, история можно и курсы. Онлайн полно. Ну и к укр мове можно тоже в 10 классе готовиться. А потом повторять просто, проходить тесты самостоятельно.
автор Бубль Гум) • 24 марта в 18:25
Ответ длязахідний_діалект
Спасибо