Не знаю яку школу обрати. Святошинський район. Де гарні вчителі? Цікавить 287 школа? Гімназія східних мов? ГІмназія академія? 40 школа. Допоможіть.
Ми за місцем реєстрації відносимось до Гімназії східних мов.
І я все зробила для того, щоб син не йшов туди навчатися.
Бо по сусідських дітях бачу результат. Точніше - відсутність результатів.
Тим паче, що в них так і не почалося будівництво нового корпусу.
В самий старий корпус згорів в січні 2022 року.
Гімназія Академія мене не влаштувала своїми заморочками.
Да і тиску на дітей там занадто.
Син навчається в ліцеї 40.
Молодшою школою я була повністю задоволена. В середній школі є свої нюанси. Але вони більше пов´язані з навчанням в наші тяжкі часи. І я задоволена, що в мого сина є вже гарний рівень німецької.
Також це зараз буде один із небагатьох навчальних закладів повного циклу навчання (з 1-го по 12-тий клас).
Да і тиску на дітей там занадто.
Син навчається в ліцеї 40.
Ответ дляOOH
Да і тиску на дітей там занадто.
Син навчається в ліцеї 40.
Да і тиску на дітей там занадто.
Син навчається в ліцеї 40.
А вам вже озвучили, що ліцей буде академічним ? Запитала у класного керівника доньки в нашому ліцеї, поки повний нуль інформації і розуміння, як воно буде, а якось не хотілося б змніювати школу, бо сюди прийшли в 7-й клас.
Ответ дляIncol
Так, буде академічний ліцей.
Бо і до реформи школа була з поглибленим вивченням німецької мови.
Школа підтвердила свій профіль належним рівнем поглибленого викладання німецької мови.
Ответ дляOOH
Так, буде академічний ліцей.
Ну там же у вимогах не тільки профіль одного напрямку, але добре, що так, бо у нас якраз 9-й закінчуємо і на роздоріжжі. Наш ліцей маленький сам по собі, може не дотягнути до вимог, які створюють.
Ответ дляOOH
Да і тиску на дітей там занадто.
Син навчається в ліцеї 40.
Да і тиску на дітей там занадто.
Син навчається в ліцеї 40.
Підскажіть ,будь ласка, якщо німецька вивчається у вашій школі поглиблено з першого класу, то за рахунок яких предметів це відбувається?(Математика, англ мова, укр мова )?
Ответ дляYeva-c21c
Німецька - з першого класу. Англійська - з п´ятого.
В першому класі німецька дві години на тиждень. З другого по четвертий - 3 години на тиждень. В п´ятому - 4 години. З шостого класу - 5 годин на тиждень.
Раніше клас (до 30 дітей) ділили на три групи для уроків німецької.
Зараз, нажаль, із-за дефіциту викладачів німецької ділять на дві групи.
З п´ятого класу ділять дітей вже не по списку, в по рівню знання німецької.
При закінченні школи є учні, які отримують сертифікат від інституту Гете рівня С1. Багато хто отримує В2, В1. Ті, хто погано тягнув німецьку - все одно дотягують до А2.
Для учнів школи екзамени в інституті Гете безкоштовні.