мадам Везувий• вчера в 20:17
Будете печь паски?
Шотуткоїться?• вчера в 20:33
Немає сил і бажання те робити.
Куплю 2 штуки і вистачить.
А то періодично находить на мене сором, що всі господині, всі печуть, а я ні. Берусь пекти, але краще б того не робила. Ну не вмію я з тістом працювати та й годі. То навіщо себе і сім´ю мучити.
Куплю 2 штуки і вистачить.
Джинци на Флісі• вчера в 20:33
Ответ дляНаБалКоніХодять
Не знаю, це у італійців зясовуйте.
Так в мене мама в Італії. Давно живе.
Коломба і близько біля паски не стояла
Люблю кетчуп• вчера в 20:36
Да, буду печь по простому рецепту
Покупать паски по 1500 грн нет мотивации )
Давно без алко• вчера в 20:37
Всегда пекла и буду печь. Муж и дети любят именно мои. Ну и как мне им не угодить? Я же люблю их))) Буду радовать своих малышей 😍
Сусідка зверху• вчера в 20:37
Ни хлеб не пеку, ни торты на день рождения - все покупаю. С чего вдруг я бы паской заморачивалась.
Советчица Года• вчера в 20:42
Звісно, що ні. Бо Пасха наразі в один день із Росією, а неможна святкувати щось в один день із ними.
Воленс-неволенс• вчера в 20:43
Ответ дляСоветчица Года
Так у них там кулічики печуть, те, що пес не загріб, як покекенькав
Перекус беру завжди• вчера в 20:45
Ответ дляСоветчица Года
Не волнуйтесь ,на следующий год Зе и такие как вы поменяют даты и вам.бкудет комфортно ,тогда и начнёте праздновать
Люблю кетчуп• вчера в 20:50
Ответ дляСоветчица Года
А новий рік ви теж не святкували??
Мандолина Бу• вчера в 20:56
Ответ дляВоленс-неволенс
Звичайно, пекла, печу і буду пекти
Краса! Респект вам!
Дама_с_караваем• вчера в 21:16
Ответ дляДавно без алко
и я так же
Прилипало• вчера в 21:19
Ответ дляЛюблю кетчуп
Да, буду печь по простому рецепту
А де це така ціна?
НаБалКоніХодять• вчера в 21:27
Ответ дляДжинци на Флісі
Так в мене мама в Італії. Давно живе.
Коломба і близько біля паски не стояла
Не знаю яке відношення має мама, що живе в Італії до коломби, але на Великдень італійці смакують коломбу, а на Різдво панетоне. Це два різні види кондитерських виробів, які вживають на різні свята.
Джинци на Флісі• вчера в 21:29
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ви моя хороша, я вже і забути забула що ле писала
Джинци на Флісі• вчера в 21:29
Ответ дляСоветчица Года
В Україні є конфесії, які святкують 5 квітня
Проня_Прокоповна• вчера в 21:44
Ответ длязахідний_діалект
Ну я такое просто не люблю
Люблю и начинки, и декор классный ,
Выходит день надо на это потратить
Люблю и начинки, и декор классный ,
Выходит день надо на это потратить
Так, це день - 100%, особливо якщо пекти багато, як я. Але ж і печуть їх тільки ті, хто сам добровільно хоче витратити на цю магію день
Я дуже люблю цей процес
Бесконечность-не предел• сегодня в 03:20
Ответ дляПожарник
Да, я люблю плотные, влажные, а магазинные как пух по бешенной цене
Дайте,пожалуйста,рецепт плотной и влажной,очень любим такие
В том году повелась на описание как влажной,а по факту пух по бешенной цене
Пожарник• 1 час назад
Ответ дляБесконечность-не предел
По этому рецепту уже 3 года готовлю. Только без цукатов
Советчица Года• 1 час назад
Ответ дляЛюблю кетчуп
А новий рік ви теж не святкували??
Ви шо! Не дай боже. Я навіть штани тепер тільки через голову вдягаю, щоб не приведи боже як там.
Советчица Года• 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Класс, скоріше б! Я ще чекаю, щоб ПДД змінили. У нас має бути все навпаки: на зелений стоять, на червоний їхати, а не як у москалів!