Баррикадница• вчера в 20:27
Дівчата, хто із Праги, розкажіть про життя там
Є можливість переїзду по роботі чоловіка у Прагу. Думаю чи воно того варте. Із вільною англійською можна знайти там роботу офісну, не знаючи місцевої мови, чи буде мені важко без знання місцевої мови? Чи є державні школи де навчання ведеться англійською мовою? Як з медичною сферою? Яка ціна покупки будинку 3-4 кімнати або квартири , може підкажете сайти де можна подивитися нерухомість і ціни. Якщо по роботі їдеш то в майбутньому можна якось отримати громадянство, розкажіть скільки потрібно часу прожити і як його отримують ? Дякую
ИНЬэтовамниЯНЬ• вчера в 20:30
Таке відчуття що тема вигадана. Тому що всю ць інформацію можна з легкістю знайти в інтернеті,
Баррикадница
• вчера в 20:31
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я пошукаю в інтернеті, але це буде аж ввечері, а мені ще півдня чекати. А тут дівчата напишуть. Якщо вам нічого сказати і поділитися думками по темі то пройдіть в іншу тему
ИНЬэтовамниЯНЬ• вчера в 20:32
Ответ дляБаррикадница
Та ви що…
От і ще одне підтвердження, що тема вигадана
Светка-пипетка• вчера в 20:32
Начнем с языка. Чехи говорят только на чешском. В любой организации по документам, в школе, у врача - нужен только чешский.
Если в ваши планы не входит его выучить до В2 - то получить постоянное проживание вы не сможете, нужно сдавать государственный экзамен.
ДинамоКит• вчера в 20:35
Квартиры сейчас сильно выросли в цене , люблю Прагу , была там много раз и жила несколько месяцев. Город комфортный
Тишком нишком• вчера в 20:38
Сейчас в Украине, но полгода жила в Праге в прошлом году. Цены на аренду очень высокие, а на покупку квартир вообще запредельные, одни из самых высоких в Европе. Язык можно учить бесплатно, при условии, что станете на учёт на urad prace (аналог нашего центра занятости).
Кудлата хмаринка• вчера в 20:41
Особливо сподобалось про державні школи з англійської мовою викладання і про покупку будинка в Празі
Баррикадница
• вчера в 20:44
Ответ дляСветка-пипетка
Дякую за відповідь. На постійне місцепроживання потрібно здавати екзамен, я правильно розумію? В лікарнях лікарі взагалі не спілкуються англійською бо не знають, чи по інших причинах? Просто я думаю, що якщо це країна Евросоюзу , то англійська повинна бути в обіході на достойному рівні.
Баррикадница
• вчера в 20:45
Ответ дляДинамоКит
Може знаєте сайт де можна подивитися розцінки на квартири і будинки?
ДинамоКит• вчера в 20:47
Ответ дляБаррикадница
Я в агентстве Лекви интересовалась , можно посмотреть на сайтах типа нашего дом риа, не помню точно название, в конце cz
Баррикадница
• вчера в 20:47
Ответ дляКудлата хмаринка
Я в Празі не була, і поняття не маю що там і як. В моєму розумінні там повинні бути школи державні де навчання англійською ну звісно що і рідну мову також вчать. Розкажіть якщо вам є що сказати
Баррикадница
• вчера в 20:49
Ответ дляДинамоКит
Дякую
Ответ дляБаррикадница
Не Вы в США ребенка хотели отправлять в университет? До того похож слог.
Идууу--уууу блин• вчера в 20:50
Ответ дляБаррикадница
Хм, а в какой европейской стране английский язык государственный?
Укр_жіночка• вчера в 20:50
ваша тема: на городі бузина- в Києві дядько, полюбила через те що на пʼяті персиень
Чи можна знайти в Чехії роботу без знання чешської, але громадянство ви зібрались отримати по роботі яку не знаєте де знайти
Як жити там не знаєте, але будинок купуєте.
Укр_жіночка• вчера в 20:51
Ответ дляБаррикадница
А де в Євросоюзі є англомовна країна? То вам не Африка
Баррикадница
• вчера в 20:52
Ответ дляSo_so
Мої діти не доросли ще до університету, але ходять в американську школу. Тому мене і цікавить питання, чи у Празі є школи де викладають англійською, бо іншої мови діти не знають
Баррикадница
• вчера в 20:55
Ответ дляИдууу--уууу блин
У Великобританії . Моя одногрупниця у Франції зараз і розповідала , що її дитина навчається у місцевій державній школі і навчання на англійській мові, тобто всі предмети англійською викладаються, але французька мова також є як предмет окремий . Я не знаю за всі країни Евросоюзу.
Капуста Маша• вчера в 20:57
Сходите на Ютуб, там на днях вышло видео о жизни в Праге ( канал Андрей Буренок)
И в телеграмм очень много групп, на Фейсбуке. Там задать можно ваши вопросы.
Минимум на жизнь, именно Прага от 5000 евро. Школы только частные будут на английском, докторов может и найдете со знанием английского. Но, они, чехи очень ’топят’ за свои язык. Это один из дорогих городов Европы.
Полюю на дрони• вчера в 20:57
Ответ дляИдууу--уууу блин
В европейской? Из тех, которые приходят на ум - Ирландия, Великобритания
Баррикадница
• вчера в 21:00
Ответ дляУкр_жіночка
А що дивного? Чи ви не розумієте тему? Є пропозиція від роботи чоловіка переїхати у Прагу, звісно що я роботи не матиму і буду шукати. Чешську мову я не знаю, але володію англійською , і питаю - чи можна знайти роботу із знанням лише англійської мови? Щодо покупки квартири чи будинку я також не розумію що вас дивує, ви думаєте що люди не купують житло там чи як?
Баррикадница
• вчера в 21:01
Ответ дляКапуста Маша
Подивлюся, дякую
Ку-кусик• вчера в 21:08
Ответ дляБаррикадница
А зараз автор гарбузове насіння на базарі продає в Бердичеві, загуглити не може, покупців купа
Баррикадница
• вчера в 21:10
Ответ дляКу-кусик
Я зараз на роботі працюю
Привіт з ботойбіччя• вчера в 21:15
Первый вопрос , переезд мужа будет на каком основании, какие документы Вы будете получать.Сайт недвижимости 1 евро-24 кроны
Баррикадница
• вчера в 21:15
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я не знаю які документи я буду отримувати,бо ніхто ще цього не запитував в HR, в нього робоча віза буде.
Привіт з ботойбіччя• вчера в 21:17
Ответ дляБаррикадница
Будет именно рабочая виза, не виза защиты, как стандартно у Украинцев.
Баррикадница
• вчера в 21:18
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Він не громадянин України , буде робоча віза